Kovo Praha – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Rakovník – Kert Park Praha 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 1:3 (kon.)
Sudoměřice – Pardubice 2:1 (kon.) | Most – Kladno 0:5 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
HBC Plzeň
Sobota 11.11.2017, 13:30 • HK • CROSSDOCK Extraliga • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Na hřiště v Hradci Králové dnes zavítá pátý tým tabulky HBC Plzeň, jenž má na svém kontě prozatím 13 bodů nasbíraných v devíti odehraných zápasech. Hradec Králové hájí čtvrté místo tabulky a pyšní se 16ti body.

HBC Plzni se v posledním utkání s TJ Kovo Praha vyvedl hlavně vstup do utkání, kdy už po sedmi minutách vedli plzeňští 3:0. Podobně na tom byl i úvod druhé třetiny a skore bylo již 5:0 pro Plzeň. Pražené pak už jen esteticky upravovali výsledek na konečných 5:1.

Naopak královéhradeckým hráčům se minulé utkání vůbec nepovedlo. Již podruhé za sebou skončilo jejich skore se sedmičkou na začátku, v posledním případě bohužel v neprospěch hradeckých. Statistiky z utkání proti Pardubicím jsou vyrovnané co do počtu prodloužení i střel. Bohužel pro Hradec to byli hráči Pardubic, kterým to v tomto zápase „lepilo“ a góly padaly do branky. Utkání HBC Autosklo H.A.K. PCE : HBC HK tak skončilo v poměru 7:1.

00:01

01:30
    Prvotní tlak si vytvořili domácí a dostali se tak do několika šancí, naposledy se balonek do branky snažil dorážet Jan Fišer. Hosté se poté vysvobodili vyhozením.

02:19
    A máme tu šanci i na druhé straně, kombinace Kunzmanna s Malým málem skončila za Bryknerovými zády.

02:27
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Švarc – 2 min., nedovolené bránění).

03:47
    Hradeckým se nedaří usadit se v pásmu a hrát tak přesilovou hru tak, jak by si představovali.

04:27

05:30
    Plzeňští se snaží ostřelovat Bryknera od modré čáry. Jejich střely zatím míří mimo.

07:54
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Pekárek – 2 min., nedovolené bránění).

07:54
    Pekárek dvakrát zabránil průniku plzeňských útočníků do pásma. Jeho druhý zákrok byl však posouzen jako nedovolený.

09:54

13:02
    Hra přerušena kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

14:01
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Pauer – 2 min., vysoká hůl).

14:30
    Hradeckým hřištěm se již ozývaly ovace, balonek však skončil pouze na boční síti Kráčinovy branky.

15:00

15:01

15:01
    Hradeckým zbývá ještě 1:01 minuty přesilové hry.

16:01

17:45
    Hra se přelévá ze strany na stranu.

17:55
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Kunzmann – 2 min., vysoká hůl).

19:04
    Marek Švarc zachytil rozehrávku domácích a dostal se do slibné šance, po které se za domácí brankou strhla šarvátka.

19:04
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Svoboda – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Švarc – 2 min., hrubost).

19:55

21:35
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Benedikt – 2 min., hrubost).

23:00
    Hradeckým se přesilovka ani nyní nedaří a do šancí se dostávají spíše hosté.

23:35

25:45
    Bacovský s Fišerem předvedli krásnou kombinaci 2 na 1, posledně jmenovaný v závěru vystřelil a Kráčina na poslední chvíli nastavil svůj beton a vytěsnil balonek.

26:20
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Svoboda – 2 min., podražení).

27:07
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeňští využívají přesilovou Autorem branky je KUNZMANN, ke kterému se dostal míček, ale MARTIN KUNZMANN se dokázal rychle zorientovat a umístit balonek za Bryknerova záda. Asistence: Hanuš a Pauer.

27:16
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Pekárek – 2 min. + 2 min., hrubost).

27:16
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Valenta – 2 min., hrubost).

28:14
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Šimek – 2 min., vražení na hrazení).

28:14
    Hosté si zahrají v převaze 5 na 3.

29:06
    Autorem branky je HANUŠ. Asistence: Kunzmann a Kavalír.

30:00

30:01

30:14

30:39
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Svoboda – 2 min., vysoká hůl).

32:25
    Hradečtí nastřelují tyčku!

32:25
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Gřonka – 2 min., faul loktem).

32:39

34:25

35:19
    Domácí se tlačí do útoku a rvou se za golem.

38:09
    Ponechaná výhoda pro hráče domácích

38:15
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Pokorný – 2 min., krosček).

38:15
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (10 minut osobní trest – nesportovní chování).

40:15

43:08
    Hradec právě vstřelil branku!
    Domácí se usadili v pásmu a vytvořili si několik šancí, ale v brance končí až ta, jejímž autorem je PETR ŠIMEK. Asistence: Novák a Bacovský.

43:30
    Domácí to zkoušejí bez golmana.

44:49
    Do prázdné branky se trefuje ŠVARC. Asistence: Benedikt.

Konec zápasu. (15:19:00)

Tereza Möhwaldová

Branky a nahrávky: 44. Šimek (Novák, Bacovský) – 28. Kunzmann (Hanuš, Pauer), 30. Hanuš (Kunzmann, Kavalír), 45. Švarc (Benedikt)

HBC Hradec Králové 1988: Brykner – (Biegl)– Jiřík, Ježek, Fanderlík, Švanda, Veselý, Šimek, Mlázovský, Hrabica, Pekárek, Doležal – Černý, Hudeček, Šimůnek, Fišer, Bacovský, Svoboda, Novák, Hrubý, Tesař, Mitra
    HBC Plzeň: Kráčina (Návara) – Vodrážka, Pokorný, Benedikt O., Kavalír, Švarc, Valenta, Benedikt J., Ulč, Pejchar, Hanuš, Šmucer, Pauer, Kunzmann, Gřonka, Malý, Vlasák.

Rozhodčí: Cícha, Černý