Kovo Praha – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Rakovník – Kert Park Praha 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 1:3 (kon.)
Sudoměřice – Pardubice 2:1 (kon.) | Most – Kladno 0:5 (kon.)
konec
HBC Rondo Most
0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
HBC ALPIQ Kladno
Sobota 11.11.2017, 15:00 • A.N.S. Most • CROSSDOCK extraliga (CZ) • 11. kolo
   
  Konec zápasu. (16:36:26)
   
  40:04
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Tak přeci jenom se ještě hosté jednou prosazují, po rychlé souhře zakončoval JIŘÍ HRABAR, který přidává pátou branku Kladna a možná to pro něho zároveň znamená premiérovou trefu v nejvyšší mužské soutěži – 0:5!
   
  30:01
  Začala třetí třetina.
   
  30:00
  Druhá třetina skončila.
   
  26:27
  U branky Mostu nyní došlo na pěstní výměnu názorů, do které se zapojil domácí Krajíček s hostujícím Šrámkem. Po pár chvilkách je ale rozhodčí od sebe roztrhli a už se je odvádí na trestnou lavici.
   
  23:56
  Hra se v posledních chvílích až nezvykle začala odehrávat blíže k brance Kladna, kde se aktivně musel už několikrát zapojit také Jirotka. Ten však všechny střelecké pokusy prozatím bezpečně kryje.
   
  21:31
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Pohledná hostující souhra znamená další navýšení kladenské nadvlády. Dominik Barnošák si navedl míček okolo mantinelu až k brance, kde následně nahrál napříč hřiště na zcela volného DAVIDA ŠRÁMKA – 0:4!
   
  19:29
  Hraje se i nadále převážně na polovině Mosteckých, ti se nyní nedokážou dostat ani z vlastní poloviny, natož připravit nějakou větší práci pro Jirotku.
   
  17:24
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Středočeši odskakují na rozdíl tří branek a vypadá to, že o všem podstatném je rozhodnuto. Přesilová hra vedla k rychlé kombinaci, kterou po přihrávce Davida Šrámka zakončoval do odkryté klece DOMINIK BARNOŠÁK – 0:3!
   
  15:52
  Hned na začátku druhé periody se u branky Kladna strhla menší mela, jenomže nic se nemění na tom, že hosté stále mají dvoubrankového vedení, takže mohou pokračovat v klidné hře.
   
  15:01
  Začala druhá třetina.
   
  15:00
  První třetina skončila.
   
  13:43
  Kladno právě vstřelilo branku!
  U pravého mantinelu vyhrál Radek Soukup souboj o míček, který předložil do pravého kruhu na RADIMA ŠTĚPÁNÍKA a po jeho prudké koncovce to je 0:2!
   
  11:06
  Kladenský Hnízdil si mohl připsat druhou branku, po přihrávce Štěpáníka skoro zpoza branky naopak až k červené čáře, ale trefuje pouze tyčku domácí branky!
   
  08:42
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Martin Špaček vyhrál vhazování před brankářem přímo na hůl připraveného DANIELA HNÍZDILA, který hned rozvlnil síť mostecké klece – 0:1!
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

  Ondřej Novotný

  Branky a nahrávky: 9. Hnízdil (Špaček), 14. Štěpáník (Soukup), 18. Barnošák (Šrámek, Novák), 22. Šrámek (Barnošák, Šíma), 41. Hrabar (Nosek, Prokop)


  HBC Rondo Most: Brém (31. Tyl) – Koudelka, Chyba, Popluhár, Drenčko, Černý, Novák, Chytrý, Krajíček, Singer, Bačák, Jakubův, Plachý, Kotlík.
  HBC ALPIQ Kladno: Jirotka (Keimar) – Hnízdil, Soukup, Hrabár, Šícha, Nosek, Novák, Haisman, Špaček, Štěpáník, Pražák, Barnošák, Šíma, Šrámek, Procházka, Kohout, Prokop, Zmeškal.