Sparta – Florbal Ústí 5:2 (kon.) | Znojmo – Vítkovice 4:6 (kon.) | Česká Lípa – Bulldogs 8:4 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
8:4 (2:2, 2:2, 4:0)
Bulldogs Brno
Sobota 11.11.2017, 19:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga • 11. kolo

59:54
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    DOMINIK JANSA ještě koriguje stav střelou do prázdné branky. Asistence: Jan Spilka.

56:00
    Domácí se v oslabení dostali na půdu Brna. Z rohu našel Ekl křižnou přihrávkou MARKA DZIERŽU, jenž zakončil do odkryté branky. Asistence: Jaromír Ekl.

53:44
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Daniel Kněžour – 5 minut, Hrubost).

53:03
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Štěpán Slaný – 2 minuty, Hrubost).

50:27
    Ponomarev nejprve vytáhl pěkný zákrok a následně vyhodil balónek na druhou polovinu a vyslal tak DOMINIKA JANSU do útoku. Ten se svou ránou nemýlil a zvyšuje stav na rozdíl dvou gólů. Asistence: Ivan Ponomarev.

45:52
    Vyloučení v týmu itelligence Bulldogs Brno (Jiří Bauer – 2 minuty, Vysoká hůl).

45:52
    Trestné střílení neproměnil Jakub Jirsa.

45:52
    Nařízeno trestné střílení pro tým České Lípy.

40:30
    Slaný krásně od mantinelu našel před brankou volného RADOVANA VNUKA, který měl před sebou odkryté zařízení. Asistence: Štěpán Slaný.

38:55
    Legner parádně přečetl hru Brna a hned po získání míčku ho nabídl na druhou MARKU DZIERŽOVI. Ten neskutečně trefil bližší šibenici. Asistence: Vojtěch Legner.

31:17
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Brno jde znovu do vedení. Tentokrát se před brankou objevil VÁCLAV ČERNOCH. Asistence: Martin Grlický.

28:40
    A je opět srovnáno! Parádní střelou téměř z poloviny se do šibenice prosazuje JAKUB JIRSA. Asistence: Jakub Karel.

24:17
    Parádní kombinace celého týmu nakonec končí parádní střelou JIŘÍHO BAUERA. Asistence: Jiří Juhaňák.

23:48
    Obrovskou chybu v domácí obraně nakonec nepotrestal Coufal!

17:18
    Slaný skvěle rozehrál standardní situaci na Ekla, jenž vrátil zpátky ŠTĚPÁNU SLANÉMU. Ten propálil vše, co mu stálo v cestě a srovnává stav na 2:2. Asistence: Jaromír Ekl.

17:16
    Vyloučení v týmu itelligence Bulldogs Brno (David Sládeček – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

15:34
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Jakub Jirsa – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

13:42
    Hosté se dostávají do vedení! Ponomarev měl zakrytý výhled a JIŘÍ JUHAŇÁK vyslal střelu přímo do prázdného místa branky. Asistence: Jiří Bauer.

11:05
    Je srovnáno. Ve velmi nepřehledné situaci se prosazuje VÁCLAV ČERNOCH. Asistence: Martin Grlický.

08:59
    Ekl bravurně našel před brankou MARKA DZIERŽU, jenž pohotově našel volné místečko v brněnské brance. Asistence: Jaromír Ekl.

03:50
    Karel pohotově dorážel balónek za hostujícího gólmana. Ale ani tato branka nebyla uznána. Důvodem je postavení hráče v malém brankovišti.

02:24
    Brno vstřelilo branku! Rozhodčí ji však neuznávají, míček se předtím odrazil od stropu haly.

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 9. Dzierža (Ekl), 18. Slaný (Ekl), 29. Jirsa (Karel), 39. Dzierža (Legner), 41. Vnuk (Slaný), 51. Jansa (Ponomarev), 56. Dzierža (Ekl), 60. Jansa (Spilka) – 12. Černoch (Grlický), 14. Juhaňák (Bauer), 25. Bauer (Juhaňák), 32. Černoch (Grlický)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Dvořák) – Vnuk, Dzierža, Kadlec, Slaný, Legner, Bureš – Mlejnek, Novák, Spilka – Vondráček, Karel, Hřebřina – Jansa, Pastor, Kněžour – Jirsa, Ekl, Matějíček.
    Bulldogs Brno: Mazánek (Kuhn) – Galuszka, Sládeček, Bauer, Kladivo, Žižka, Nonn – Mráz, Kadlec, Coufal – Juhaňák, Pešák, Černoch – Ondráček, Michálek, Grlický – Hrubý.

Rozhodčí: Sojka Kamil, Sojka Tomáš