Sparta – Florbal Ústí 5:2 (kon.) | Znojmo – Vítkovice 4:6 (kon.) | Česká Lípa – Bulldogs 8:4 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:6 (0:1, 2:1, 2:4)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 11.11.2017, 18:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 11. kolo

To je ode mě vše. Hezký zbytek sobotního večera a u zítřejšího šlágru kola mezi Mladou Boleslaví a Chodovem na shledanou. (20:05:01)

Dnešní utkání nabídlo krásný ofenzivní florbal plný šancí! Znojemští hráči byli blízko velkému překvapení a vedli nad Vítkovicemi 4:3 šest minut před koncem. Jenže za zbytečné zdržování hry šel v 55. minutě sedět Daniel Krejčíř a Vítkovice dokázali vyrovnat! O pár minut později se dokonce dostali do vedení a minutu před koncem jejich vítězství pečetil Josef Rýpar gólem do prázdné branky. Velká škoda pro domácí florbalisty, kteří vycházejí bodově na prázdno, ale za svůj výkon se určitě stydět nemusí.

Vítkovice ještě vstřelili branku, ale už po uplynutí hrací doby, a tak stav utkání zůstává 4:6.

59:42
    Lukáš Hájek střílel ze středu hřiště a jen těsně minul domácí branku.

59:12
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto. JOSEF RÝPAR vyhodil míček vysokým lobem a trefil prázdnou branku. Bez asistence.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:48
    Znojemští stále kombinují, ale daleko od branky hostů.

58:30
    Vítkovice vyhazují.

58:07
    Znojmo kontroluje míček, ale ke střele se zatím nedostalo.

57:44
    Domácí to zkoušejí v šesti!

57:41
    Oddechový čas pro domácí.

57:28
    A Vítkovice jdou do vedení! LUKÁŠ HÁJEK vystřelil od pravého mantinelu k bližší tyčce a domácí brankář tenhle pokus propustil! Asistence: Ondřej Firda.

56:29
    Na to, že je stav vyrovnaný tak se hraje velmi otevřený florbal, který je ozdoben spoustou dobrých šancí!

55:58
    Vítkovice získali míček a mohou se pokusit o založení útočné akce.

55:26
    Znojemští drží míček na své polovině a nemohou se dostat na polovinu soupeře.

55:00
    Znojmo je na útočné polovině a pokouší se dostat zpět do vedení.

54:35
    Další rozborka domácí obrany v přesilové hře na jejímž konci stál LUKÁŠ HÁJEK, který zakončoval do prázdné branky. Asistence: Josef Rýpar.

53:33
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Daniel Krejčíř – 2 minuty, Zdržování hry).

Vojtěch Görög

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 22. Kuchanič (Salava), 39. Salava, 49. Číhal (Pánek), 54. Kuchanič (Salava) – 14. Delong, 38. Rýpar (Delong), 51. Bräuer (Jastřembský), 55. Hájek (Rýpar), 58. Hájek (Firda), 60. Rýpar

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Veselý) – Procházka – Salava, Rada, Palát – Číhal, Horák, Sláma – Procházka, Novák, Pánek – Kučera, Virgl, Martínek – Šindelář, Kuchanič, Daberger – Kriš, Krejčíř.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Gurkovský (Souček) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Hrubý, Firda, Sova – Jan Šebesta, Vilím, Rýpar – Gál, Děček, Hájek – Bräuer, Hubálek, Delong – Besta, Sladký.

Rozhodčí: Both Martin, Černín Vladimír