Wizards Praha – HERD Hradiště 10:0 (kon.) | Boca Chotěboř – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Oxyworld Baník Chomutov – Interobal Plzeň B 9:6 (kon.)
Oxyworld Baník Chomutov
9:6 (5:1)
SK Interobal Plzeň B
Sobota 11.11.2017, 20:302. Futsal liga západ • 7. kolo

Dnes jsme viděli zajímavé a naínavé utkání, které bylo plný zajímavých šanci, kde jich v prvním poločasu využili více domácí hráči. V druhé půli, to už tak jednoduché neměli. Hosté se více ujali míče a proměnili své šance. Nakonec, ale ve vedení zůstal domácí tým. Tímto se s Vámi dnes loučím a přeji hezký zbytek večera. (22:11:05)

39:50
    Baník Chomutov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KOPTA.

39:39
    Stav akumulovaných faulu 5:3

39:00
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu.

36:29
    Hra je velmi vyhrocená, domácí hráči se snaží v nátlaku hostů udržet své vedení.

35:35
    Tým Interobal Plzeň B právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KOC.

35:08
    Hosté hrají power-play

35:07
    Hoste si vyžádali oddechový čas.

34:46
    Střela domácího hráče skončila v rukou brankáře.

34:23
    Zápas je poměrně dost vyhrocený, rozhodčí mají co dělat, aby utkání zvládli.

32:53
    Hosté tlačí na domácí tým a snaží se dorovnat jejich náskok. Domácí se musí dost otáčet, aby se ubránili.