Zambie – Kamerun 2:2 (kon.) | Gabon – Mali 0:0 (kon.) | DR Kongo – Guinea 3:1 (kon.)
Tunisko – Libye 0:0 (kon.) | Pobř. slonoviny – Maroko 0:2 (kon.)
Gabon
0:0 (0:0)
Mali
Sobota 11.11.2017, 15:30 • Stade de Franceville (Franceville) • Kvalifikace MS (Afrika) • Skupina C

Tento zápas branku nepřinesl. Sledovali jsme nepříliš atraktivní fotbalový duel. Do boje o první místo tabulky ani jeden celek nezasáhl. (17:31:00)

90+3

90+2
    Autové vhazování pro domácí celek na útočné polovině. Šance pro Gabon.

90+1
    Hosté se nedokázali prosadit před brankou, poskakující míč nedokázali trefit přesně.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Žlutou kartu dostává Biyogho (Gabon).

88
    Rohový kop pro domácí celek, ale obrana hostů si snadno dokázala poradit a rychle se směr hry otáčí.

87
    Střídání v týmu Gabon: ze hřiště odchází Otoo, přichází Biteghe.

87
    Na hrací ploše zůstává ležet hostující hráč, zdá se, že znovu dostal křeč.

85
    Po centru před branku se sice hosté dostali do zakončení, ale nedokázali důrazněji vypálit.

84
    Hosté se po bleskové akci probojovali do střelecké pozice, míč odvrátila obrana jen za cenu rohového kopu. Mali má tak možnost rozhodnout zápas.

83
    Hostující Niane zůstaů ležet na trávníku, podle všeho dostal křeče.

82
    Domácí brankář Ovono volí dlouhou rozehrávku na své spoluhráče, ti se ale do střelecké pozice nedostali.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, příliš atraktivní fotbal k vidění není.

79
    Niane to zkoušel po levé straně, s jeho pokusem si poradila domácí obrana jen za cenu rohu. Hosté jej rozehráli nakrátko, a pak zakončoval Niane. Jeho rána končí mimo branku.