Liberec – Jičín 8:7 (kon.) | Vítkovice – Panthers 4:0 (kon.) | Olomouc – Bohemians 4:7 (kon.)
Židenice – Ostrava 3:8 (kon.)
Crazy girls FBC Liberec
8:7 (3:2, 1:2, 4:3)
Finance Novák FBK Jičín
Sobota 11.11.2017, 15:00 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • Extraliga žen • 10. kolo

To je pro mě pro dnešek vše!Přeji Vám krásný zbytek dne,budu se těšit u dalších společných zápasů. Dnes se s vámi loučí Adéla Bernatová. (16:57:03)

Třetí třetina byla víc napínavá než druhá a první třetina. Hra byla velice rychlá a v polovině třetí třetiny si soupeři navzájem dávaly rychle za sebou několik branek. Domácím se podařilo nastřílet 4 branky a hostům tři. Důležité tři body se přiděluje Liberci, který dnešní utkání vyhrál! Dnešní zápas skončil v poměru 8:7 pro Liberec.

58:14
    Opět střela jičínské hráčky je blokována.

57:40
    Florianová pálí na branku. Střela zasahuje tělo liberecké hráčky.

57:12
    Oba týmy nasadily bojové tempo a hra je velmi rychlá.

56:32
    Je to opravdu napínavé. Několikrát za sebou se obou týmům podařilo střelit branky.

55:55
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUCIE VEIDLOVÁ. Asistence: Oxana Šamaninová.

55:42
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je LUCIE KLOUTVOROVÁ. Asistence: Markéta Kosová.

55:35
    Oddechový čas pro hosty.

55:35
    Autorem branky je KLÁRA LEIEROVÁ. Asistence: Nikol Pekárková.

54:54
    Autorem branky je ADÉLA DLOUHÁ. Asistence: Michaela Vejdělková.

54:26
    Autorem branky je OXANA ŠAMANINOVÁ. Asistence: Lucie Veidlová.

54:09
    Jičín právě vstřelil branku! KRISTÝNA BACHMAIEROVÁ využila nahrávky od Gabriely Žůrkové a zpoza rohu branky míček posílá do sítě. Asistence: Gabriela Žůrková

53:56
    Jičín se přesouvá na půdu domácích.

53:48

53:26
    Jičínská brankářka ihned zasahuje a střelu úspěšně chytá.

52:58
    Liberec si obsazuje branku soupeře.

51:48
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Kristýna Bachmaierová – 2 minuty, Sekání).

51:48
    Liberec bude mít početní výhodu.

51:37
    Obrana Jičína překazila šanci Liberci a míček posílají útoku.

50:59
    Michaela Mlejnková svojí střelou míjí o malý kousek bránu hostů.

50:02
    Opět dobrý zásah jičínské brankářky, která si střelu pohlídala.

49:50
    Hra je velmi rychlá, týmy se přesouvají ze strany na stranu.

49:14
    Žůrková pálí na branku soupeře, její střelu úspěšně blokuje liberecká hráčka.

48:35
    Obrana Jičína opět zasahuje a přerušila útok domácích.

48:09
    Krásný zásah jičínské brankářky.

47:38
    Liberec nasazuje útočné tempo a obsazuje si bránu Jičína.

46:58
    Liberecká obrana si dělá prostor pro nahrávku na útok.

46:52
    Hra se odehrává na domácí půdě.

46:10
    Žůrková nevyužila plně nahrávky a svojí šanci, která se jí naskytla netrefuje bránu.

45:40
    Rumlová svojí střelou na branku soupeře míjí branku.

44:55
    Strejcovská z poloviny hřiště pálí na branku. Míček míjí branku.

44:21
    Domácí si obsazují bránu Jičína.

43:48
    Liberec se snaží vymyslet vhodnou taktiku.

43:14
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je GABRIELA ŽŮRKOVÁ. Bez asistence.

42:43
    Jičín nasadil nebezpečné tempo. Mohli jsme vidět rychlí zásah liberecké obrany.

42:04
    Krásná zásah jičínské obrany. Zablokovaly střelu domácích.

41:22
    Domácí přerušují nahrávku hostů a zmocňují se míčku.

40:59
    Liberec nasadil rychlé tempo.

40:33
    Žůrková z poloviny hřiště pálí na branku. Míček letí mimo.

40:01
    Úvodní buly patří hostům.

40:01

Střely druhé třetiny:
    Domácí – 10
    Hosté – 9

Druhá třetina byla opravdu napínavá. Liberec se více držel na útočné polovině hostů, ovšem domácím hráčkám se podařilo prosadit pouze jednu branku. Jičín nasadil bojové tempo ke konci druhé třetiny, sice měly hráčky pár šancí na branku, ale dokázaly je plně využít a prosadily si dvě branky. Konečný stav druhé třetiny skončil v poměru 4:4.

40:00

39:48
    Mrázková pálí na branku. Míček letí mimo.

39:16
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je KRISTÝNA BACHMAIEROVÁ. Asistence: Gabriela Žůrková.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:33
    Liberec se snaží ukrást míček jičínské obraně. To se však nedaří.

37:39
    Hra se přesouvána domácí polovinu hřiště.

37:15
    Kloutvorová pálí na branku. Štěpánová střelu úspěšně odráží pryč.

36:35
    Mlejnková se z dobré pozice pokouší vystřelit. Obránkyně Jičína však úspěšně zasahuje.

36:10
    Štěpánová úspěšně zasahuje a střelu hostů chytá.

35:31
    Liberec se udržuje na půdě hostů a snaží se dostat do vhodné pozice ke střele.

35:02
    Hra se přesouvá na stranu hostů.

34:27
    Liberecká obrala krásně zasahuje proti střele Jičína.

33:52
    Dostalíková se připravila z dobré pozice před bránou na střelu. Po zpracování nahrávky však posílá míček mimo.

33:27
    Rumlová střílí na branku. Její střela je blokována.

32:52
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je KRISTÝNA BACHMAIEROVÁ. Asistence: Lucie Kloutvorová.

32:23
    Kůželová pálí na branku. Míček letí mimo branku.

31:57
    Liberec pěkně zahřívá pod kotlem obraně Jičína. Ten se však úspěšně drží.

31:28
    Pěkný zásah liberecké brankářky.

30:44
    Velká šance Jičína. Mrázková od poloviny hřiště získala míček a samostatným nájezdem střílí na branku. Zasahuje však tyčku branky.

30:16
    Obrana Jičína má plné ruce práce.

28:58
    Domácí si snaží najít dobrou pozici na střelu. Jejich pokusy jsou ihned zastaveny obranou Jičína.

28:38
    Liberec se neustále drží na polovině hřiště hostů.

28:12
    Jičínské hráčky se moc neohřejou na půdě domácích.

27:12
    Mlejnková od poloviny hřiště získala míček a běží na branku. Svou střelou přestřeluje branku.

26:49
    Tomanová střílí na branku soupeře. Její střela je blokována.

26:05
    Domácí si obsazují bránu hostů.

25:40
    Autorem branky je MICHAELA MLEJNKOVÁ. Asistence: Klára Leierová.

25:16
    Dlouhá zastavila nájezd hostů a hra se přesouvá na půdu hostů.

24:46
    Hra se odehrává na půdě hostů.

23:41
    Kůželová zpracovala nahrávku a střílí na branku. Míček ovšem letí mimo branku.

22:47
    Opět tu máme krásný zásah liberecké obrany.

21:52
    Leirová měla šance na branku. Brankářka její střelu odráží do hřiště.

21:29
    Mrázková pálí na branku. Střela zasahuje tělo brankářky.

20:58
    Hra nasadila hodně rychlé tempo.

20:38
    Liberec měl šanci na střelu na branku. Šance nebyla využita.

20:24
    Hosté si obsazují bránu domácích.

20:01

20:01

Na začátku první třetiny se lépe vedlo Liberci, podařilo se jim vstřelit první branku. V průběhu však nasadil rychlé tempo i Jičín a hra byla vyrovnaná. Oba týmy předvedly sérii nájezdů na bránu, kde jsme mohli vidět dobré zásahy obrany libereckého i jičínského týmu. Ovšem ke konci první třetiny se podařilo Liberci prosadit branku a tak konec první třetiny skončil v poměru 3:2 pro Liberec.

20:00

19:03
    Autorem branky je MICHAELA MLEJNKOVÁ. Bez asistence.

18:29
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je LUCIE FLORIANOVÁ. Asistence: Gabriela Žůrková.

18:14

17:10
    Liberec se dostal do výhodné pozice ke střele, obrana hostů však ihned zasáhla.

16:16
    Obrana obou týmů si nemůže na chvilku odpočinou. Každý tým se snaží prosadit na druhé polovině hřiště.

15:39
    Mlejnková pálí na branku. Její střela je blokována.

14:53
    Chlumská střílí na branku. Míček zasahuje tělo liberecké hráčky.

14:05
    Nebezpečný nájezd hostů úspěšně zastavila liberecká obrana.

13:33
    Opět krásný zásah jičínské brankářky,

13:15
    Žůrková pálí na branku, její střelu úspěšně chytá Štěpánová.

12:37

12:25
    Samková zasahuje proti střele domácích. Úspěšně.

11:46

11:22
    Liberecké hráčky si obsazují bránu hostů.

10:49
    Krásný zásah Štěpánové.

10:04
    Florianová se snažila vystřelit na branku. Míček však dobře nezpracovala, tak se míčku ujmula obrana domácích.

09:38
    Síly jsou velmi vyrovnané, hra se přelévá z jedné strany na druhou.

08:55
    Šamaninová pálí na branku, zasahuje tělo hráčky.

08:16
    Obrana Jičína opět dobře zasahuje proti nájezdu domácích.

07:25
    Obrana domácích se snaží vymyslet dobrou taktiku.

06:47
    Kůželová zpracovala nahrávku a střílí na bránu. Míček však letí nad branku.

06:05
    Hráčky libereckého týmu se dostaly do výhodné pozice. Ovšem nedokázaly prostřelit obranu Jičína.

05:20
    Jičín si zabírá půdu domácích.

04:33
    Hra nabývá rychlé tempo. Míček se pořádně neohřeje na jedné polovině hřiště.

03:48
    Nebezpečný nájezd Jičína na branku domácích. Štěpánová však ihned zakročila.

02:49
    Jičín právě vstřelil branku! TEREZA MRÁZKOVÁ., která využila nahrávky od Zuzany Svobodové samostatně najížděla na branku soupeře, míček nadhodila a trefuje branku.

02:39
    Rumlová střílí na branku soupeře. Míček letí mimo.

02:08
    Hra se přelévá na stranu domácích.

01:51
    Liberecké hráčky nasadily rychlé tempo.

01:17
    Autorem branky je MARTINA DOSTALÍKOVÁ. Asistence: Oxana Šamaninová.

00:18
    Liberec rozehrává standartkou. Jejich střela na branku však trefuje tělo brankářky.

00:01
    Úvodní buly získávají domácí.

00:01

Hráči nastupují na hrací plochu. Liberec ve svých černých dresech a Jičín v modrých.

Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová – Dlouhá, Ljachová – Dostalíková, Veidlová, Leierová – Bartůšková, Rumlová, Pekárková – Kronychová, Horáková, Tomanová – M. Mlejnková, Čermáková, Šamaninová – Vejdělková, Bárková.

KM automatik FBK Jičín: Samková – Chlumská, N. Mrázková, Florianová, Strejcovská, Bachmaierová – Kůželová, Kloutvorová, Žůrková – T. Mrázková, A. Kociánová, Svobodová – Exnarová, Landgrafová, Kosová.

Rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka.

Oba týmy si vedly velmi podobně. Tento zápas bude dost vyrovnaný. Ovšem uvidíme, jak si v zápase povedou. Jak tedy tento zápas dopadne? Na to si budete muset počkat, začínáme zítra v 15:00.

KM automatik FBK Jičín:
    Podobně jako Liberec měl i tým z Jičína nepovedený start do soutěže. Jičín má na svém kontě 6 bodů, tedy stejně jako jeho zítřejší soupeř. Hlavní jičínské hráčky jsou Gabriela Žůrková a Gabriela Kloutvorová. Dohromady nasbíraly 29 kanadských bodů.

Crazy girls FBC Liberec:
    Tento rok se libereckým hráčkám moc nedařilo, ze všech zápasů se jim povedlo zasadil dvě výhry. Na svém kontě mají 6 bodů. Velkou oporou pro Liberec jsou hráčky Mlejnková, Pekárková, Leierová a v brankovišti Štěpánová, která odchytala všechny zápasy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Adéla Bernatová

Branky a nahrávky: 2. Dostalíková (Šamaninová), 12. M. Mlejnková (Leierová), 20. M. Mlejnková, 26. M. Mlejnková (Leierová), 55. Šamaninová (Veidlová), 55. Dlouhá (Vejdělková), 56. Leierová (Pekárková), 56. Veidlová (Šamaninová) – 3. T. Mrázková (Svobodová), 19. Florianová (Žůrková), 33. Bachmaierová (Kloutvorová), 40. Bachmaierová (Žůrková), 44. Žůrková, 55. Bachmaierová (Žůrková), 56. Kloutvorová (Kosová)

Finance Novák FBK Jičín: Samková – Chlumská, N. Mrázková, Florianová, Strejcovská, Bachmaierová – Kůželová, Kloutvorová, Žůrková – T. Mrázková, A. Kociánová, Svobodová – Exnarová, Landgrafová, Kosová.

Rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka