Vel. Meziříčí – Rýmařov 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Mohelnice 2:1 (kon.) | Hodonín – Hulín 1:1 (kon.)
FK Hodonín
1:1 (0:1)
SK Spartak Hulín
Neděle 12.11.2017, 14:00 • Stadion U Červených domků - J. Suka 41 (Hodonín) • Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

Z dnešního utkání je to tedy vše, přeji všem pěkný zbytek dne a zase někdy příště Napočtenou!!!
    Kryštof Škodák (16:09:29)

Dnešní utkání je u konce! První poločas byl vcelku vyrovnaný, druhý byl v režii domácího Hodonína, který již dlouho trápí koncovka. Na předvedenou hru se ale nehraje a tak si z dnešního utkání berou oba týmy po bodu. Za hosty se trefil ve 24. minutě Miroslav Tureček. Na streaně domácích se v 67. minutě trefil střídající navrátilec do sestavy Zdeněk Šturma.

90

90
    Holešinský předvedl výborný obranný zákrok a posunul míč na Žáka, který si jej navedl na střed a vystřelil těsně vedle.

88
    Do úniku byl vyslán Žák, ten ale v souboji s Michálkem prohrál.

87
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Truneček, přichází Minář.

85
    Dojde ještě k nějaké změně stavu nebo stav zůstane nerozhodný? Z odvedené hry v celém zápase by si výhru zasloužili domácí, to ale nikoho nezajímá, hraje se na branky.

82
    Hodonín tlačí a chce všechny 3 body. Hosté naopak hrají na remízu.

81
    Dnešní utkání sleduje 285 platících diváků.

80
    Dovhanyuk dobře zapracoval v obraně a uvolnil Žáka, který se ale zbytečně zastavil a tak je další šance Hodonína v loji.

78
    Lukáš Motal napřáhl ke střele z velké dálky. Svou střelou ovšem přestřelil bránu.

76
    Domácí tlačí. V posledních minutách přichází jedna šance za druhou. V další takové se ocitl Pavlo Dovhanyuk. Jeho ukvapenou střelu po zemi zlikvidoval Chytil.

73
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Novotný, přichází Dovhanyuk.

72
    Veliká šance Hodonína! Velmi aktivní Šturma dostal přihrávku do ulice a vystřelil do brankáře, od kterého se míč odrazil k Sasínovi, který promáhal ještě větší šanci.

71
    Poláchův centr doplachtil do pokutového území. Tam se míč dlouho přemisťoval od hráče k hráči až jej odkopl obránce hostů.

70
    Šturma si zaběhl za obranu a byl na něj faul. Standartní situace z velmi nebezpečné pozice.

69
    Po srovnání stavu jsou stále aktivnější a hladovější po gólu domácí hráči.
    67. ŠTURMA - 1:1

67
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Tak tohle střídání se domácím trenérům vážně povedlo! Po rohovém kopu Polácha se míč dostal až na zadní tyč, kde již číhal ZDENĚK ŠTURMA, jehož střela z voleje srovnala stav utkání – 1:1.

Kryštof Škodák

Branky: 67. Šturma – 24. Tureček

Karty:   26. Holešinský (HOD) – 54. Kovář (HUL)

FK Hodonín: Petráš – Novotný (73. Dovhanyuk), Dekleva, Hesek, Holešinský, Paděra, Komara (57. Fojtík), Polách "C", Michna, Sasín, Žák.
    Náhradníci: Lupač – Čurgali, Kyselka, Dovhanyuk, Tulaydan, Šturma, Fojtík.

SK Spartak Hulín: Chytil – Kostka, Ondřejka, Tureček (87. Minář), Malenovský, Šrom, Motal, Vyskočil Mich. (39. Kovář), Zlámal "C", Vyskočil Mar., Michálek.
    Náhradníci: Minář, Otruba, Malenovský, Hradil, Dostál, Kovář.

Rozhodčí: Vostrejž Ivan – Ogrodník Vlastimil, Hanáková Gabriela. Delegát: Chytil Ivo.

Diváci: 285 platících