Boston – Toronto 1:4 (kon.) | Detroit – Columbus 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Florida 2:1 (kon.)
Philadelphia – Minnesota 0:1 (kon.) | Carolina – Chicago 3:4 (po pr.) | Montreal – Buffalo 2:1 (po pr.)
St. Louis – NY Islanders 2:5 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Vancouver 5:0 (kon.)
Arizona – Winnipeg 1:4 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Chicago Blackhawks
Neděle 12.11.2017, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Hezkou sobotu přeju všem fanouškům nejlepšího hokeje na světě. NHL nikde nespí a i dnes má na programu své další zápasy letošního ročníku. V tomto on-line přenose se podíváme na zápas mezi Carolina Hurricanes a Chicago Blackhawks. Čeká nás velice zajímavé utkání, máte se na co těšit.

Carolina Hurricanes (13. místo na Východu, 15 bodů)¨
    Od tohoto týmu se před sezónou velké zázraky nečekaly a po 14 odehraných zápasech jsou asi tam, kde by pozicí měli být. Po třech porážkách v posledních pěti zápasech přišly dvě výhry. Nejprve proti Floridě a poté proti Columbusu. Oba zápasy skončily shodně 3:1 pro Hurikány. Carolina zatím moc branek nedává, ale zase taky moc branek nedostává. Jejich útok je vůbec nejhorší ve Východní konferenci (38 branek), naopak jejich obrana je zase nejlepší (39 branek).

Lídři týmu
    Justin Williams (2+10)
    Jeff Skinner (7+2)
    Jordan Staal (6+3)

Chicago Blackhawks (12. místo na Západě, 16 bodů)
    Na druhé straně stojí Chicago, které zatím neplní sezónní očekávání a spíše se potuluje ve spodních vodách Západní konference. Jasně, je teprve začátek sezóny, ale jejich momentální zápasová bilance (6-7) a poslední forma hovoří jasně. Z posledních pěti zápasů vyhráli pouze dva, tři prohráli. Ani jejich brankový rozdíl není vůbec slavný, protože momentálně činí +5 branek (44:39).

Carolina – Chicago 1:3
    Úvodní buly dnešního zápasu se pomalu blíží.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Pesce, Slavin, Faulk (A), H. Fleury, T. van Riemsdyk, Hanifin – T. Teräväinen, J. Staal (C), Aho – E. Lindholm, D. Ryan, Skinner (A) – B. McGinn, V. Rask, Williams – Nordström, Krüger, Jooris.

Chicago Blackhawks: A. Forsberg (Crawford) – Franson, Keith (A), Seabrook (A), C. Murphy, Rutta, Forsling – Pánik, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Anisimov, Schmaltz – DeBrincat, Kero, Bouma – Hartman, Wingels, Sharp.

Rozhodčí: Brenk, Furlatt – Racicot, Berg.

00:01

00:01
    Chicago vyhrálo úvodní buly a jako první půjdu do akce.

00:21
    Jenže první zákrok si připsal Forsberg proti pohotové střele Aha. Vhazovat se bude před hostujícím brankářem.

00:32
    Rutta se snažil vyvézt puk mimo pásmo, ale to se nepodařilo. Vypomoct musel až Kane.

00:56
    První zákrok už má za sebou i domácí brankář Scott Darling, který dnes chytá první zápas proti svému bývalému klubu.

01:27
    Chicago zvyšuje v útoku obrátky, domácí obrana zatím nestíhá, jen tak tak se dokáže ubránit.

01:43
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Tommy Wingels – 2 min., držení protihráče).

01:57
    Brandon Saad ujel všem obráncům a mašíroval si to na Darlinga. Hostující útočník byl faulován a rozhodčí nařídil trestné střílení.

01:57
    Faulovaný hráč si při samostatném nájezdu vylámal zuby na Darlingovi a gól mu tedy nedal. Pokračujeme za nerozhodného stavu.

02:11
    Pokračuje přesilovka domácích, který zatím nebyla využita. Nejblíže brance byl kapitán Staal.

02:43
    Úvod utkání je velice rychlý, tohle se musí fanouškům líbit.

02:53
    Další hostující únik, Schmaltz branku netrefil. Poté to zkoušel opět Saad, ale ani ten neuspěl.

03:16
    Početní výhoda se blíží ke svému konci, Carolina zřejmě tuto přesilovku nevyužije.

03:43

03:52
    Carolina se po konci přesilovky usadila v útočném pásmu, Forsberg měl hodně práce.

04:17
    Rutta doslova sestřelil jednoho z domácích hráčů, rozhodčí nebude vyloučovat.

04:36
    Toews vyhazuje přes všechny čáry, ale Icing to nebude. Někdo se puku dotknul.

05:01
    Williams to zkusil, ale byl zablokován. Na řadě je Chicago, jmenovitě Sharp.

05:23
    Darling si musel dát pozor na tento skákavý kotouč, poté následoval další tvrdý hit od hostujících hráčů.

05:57
    Chicago zatím sází na rychlé brejky, ale žádný ještě nevyšel podle jejich představ.

06:21
    Kane je vynikající v útoku, ale umí i bránit. Tohle nám předvedl právě teď proti Staalovi.

06:47
    Aho ve velké příležitosti, ale ani tohle není gól. Máme tady první komerční přestávku.

06:53
    Carolina právě vstřelila branku!
    To bylo tedy rychlé! Carolina po vhazování v útočném pásmu udržela puk na svých hokejkách, poté zakombinovala. Ryan nahodil puk na hostující branku. Forsberg pouze vyrazil před sebe a tam byl volný BROCK MCGINN, který se nemýlil – 1:0. Asistence: Derek Ryan, Justin Williams.
    06:53 Brock MCGINN - 1:0

08:08
    Chicago se snaží rychle vrátit do zápasu, ale proti je domácí obrana, která vyhazuje.

08:31
    Faul se snažil rychle rozehrát, ale rozehrávka byla nepřesná. Na tahu je Chicago.

09:01
    Domácí tým dává v krátkém rozmezí druhou branku. JEFF SKINNER na první pokus neuspěl, ale při druhém pokusu se nemýlil. Carolina po skvělém začátku vede 2:0. Bez asistence.
    09:01 Jeff SKINNER - 2:0

09:24
    Domácím to nestačí a stále drží pásmo, jenže poté přichází nepřesná přihrávka.

09:48
    Puk zamířil do středního pásma, ale tam jsou opět jenom hráči domácích.

10:10
    Darling drží svůj tým nad vodou, připsal si další úspěšný zákrok proti hostující střele.

10:11
    Komerční přestávka.

10:16
    Chicago drží pásmo, ale střela zatím nepřichází. Pouze takové nahození Schmaltze.

10:41
    Obrana domácích vyhazuje, ale zakázané uvolnění to dozajista nebude.

10:55
    Rutta kombinuje s Kaneem, ale k ničemu to nevede. Pouze k dalšímu zákroku domácího brankáře.

11:03
    Chicago i nadále drží pásmo, ale obrana domácích drží. Darling je zatím bez práce.

11:28
    Puk skončil někde na tribuně, hra je přerušena.

11:37
    Kero byl z vhazování vykázán, zastoupit ho musel Bouma, který uspěl.

11:55
    Boj o puk ve středním pásmu vyznívá lépe pro hosty.

12:01
    Puk opět skončil na tribuně, hra je opakovaně přerušena. Vhazovat se bude před brankou Canes.

12:19
    Domácí drží puk ale výrazně se nikde netlačí. Chicago zatím působí dost bezradně.

12:42
    Další hraniční zákrok hostů zůstal nepotrestán. Divácí na rozhodčího pískají.

13:03
    Kane při svém střeleckém pokusu upadnul, branku ovšem netrefil.

13:23
    Murphy získal puk pro sebe a vyváží ho do středního a následně do útočného pásma.

13:42
    Darling opět v akci, tentokrát s pomocí svého spoluhráče z obrany zamezil kontaktní brance hostí.

14:05
    Opět se hraje bez výraznějšího přerušování, je to velmi plynulý hokej.

14:28
    Seabrook takovou žabičkou se snažil založit útok, ale Skinner přečetl jeho úmysl a puk si vzal pro sebe.

14:58
    První perioda se nám blíží ke svému konci. Canes i nadále vedou nad Chicagem o dvě branky.

15:23

15:23
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Brock McGinn – 2 min., sekání).

15:28
    Darlinga teď čeká dost práce, ale Chicago nezačíná tuto přesilovku vůbec dobře.

15:55
    Anisimov si nerozuměl a následně přišel o útočné pásmo a poté i o puk.

16:15
    Kane nahodil na branku, Franson dorážel. Darling byl připraven a krkolomným zákrokem vyrazil puk mimo.

16:43
    Domácí brankář je zatím hrdinou zápasu, odráží jednu střelu za druhou.

17:01
    Přesilovka se blíží ke konci, Chicago stejně jako soupeř svou první přesilovku asi nevyužije.

17:23

17:29
    Carolina pouze vyhazuje, hosté zůstávají u puku. Chtějí aspoň snížit na rozdíl jedné branky před třetinou.

18:01
    Málem se rýsoval samostatný nájezd jednoho z domácích, ale obrana Blackhawks skvěle zareagovala.

18:22
    Rask nahodil puk na branku a poté si pro kotouč dojel. Forsberg neriskoval a puk podržel.

19:01
    Hlasatel ohlásil poslední minutu první třetiny.

19:17
    Ani jeden z týmů nechce udělat v závěru třetiny chybu, podle toho takhle vypadá i hra.

19:37
    Toews ve střelecké příležitosti, ale při svém dalším pokusu by si měl zpřesnit svá mířidla.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Další třetina začne přibližně v 2:00.

Máme za sebou úvodní třetinu dnešního utkání. Carolina po skvělé střední části této periody vede na svém ledě proti silnému Chicagu 2:0. O domácí branky se zatím postaral Brock McGinn nebo Jeff Skinner. První třetina udělala po zbytek zápasu určitě důstojnou pozvánku, tak budťe u toho s námi!

Počet střel na branku: 16 – 15

20:01

20:01
    Úvodní buly ve druhé třetině dopadlo stejně jako v té první, puk získalo Chicago.

20:21
    Toews bojuje proti přesile, neúspěšně. Puk si vzal Saad a z úhlu vypálil, Darling připraven.

21:06
    Chicago má před sebou těžký úkol, protože musí dohánět dvoubrankové manko.

21:28
    Darling nic neriskoval a puk podržel ve výstroji. Poté to o pár sekund později předvedl i kolega na druhé straně.

21:46
    Williams nahodil na hostujícího brankáře, který vyrazil puk mimo brankoviště.

22:07
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Justin Faulk – 2 min., nedovolené bránění).

22:11
    Chicago má před sebou druhou početní výhodu, ale ani tu nezačalo dobře.

22:32
    Na poslední chvíli hostující obrana zamezila přečíslení. Tohle musí Carolinu bolet.

22:55
    Kane byl úplně sám na pravé straně, ale branku přestřelil. Carolina poté vyhodila až ke Forsbergovi.

23:23
    Kane opět u puku a opět neúspěšný. To samé platí i u Saada.

23:45
    Chicago se nadechuje k tlaku, ale opět si musí dávat pozor na brejky. Málem toho domácí využili.

24:07

24:18
    Akce střídá akci, ani jeden tým si puku moc dlouho neužije. Ovšem stav je stále stejný, Canes vedou o dvě branky.

24:35
    Forsberg si málem připsal další zákrok, ale jeho obrana skvěle zablokovala tuto střelu, kterou zřejmě vypustil Aho.

25:05
    Williams ztratil puk ve středním pásmu a hned z toho byla zajímavá šance pro Chicago, kterou musel hasit až Darling.

25:25
    Chicago ve druhé třetině má zatím více hry, ale branku zatím nedalo. Pro hosty velká škoda.

25:34
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Marcus Krüger – 2 min., podražení).

25:43
    Kaneova střela byla opět zablokována. Carolina se opět uchýlila k rychlému brejku, který nedokázala zakončit.

26:11
    Schmaltz se netlačil před domácí branku, ale puk neprotlačil za záda Darlinga.

26:28
    Poté neuspěl ani Franson s Anisimovem, Darling předvádí famózní výkon proti svému bývalému týmu.

26:53
    Třetí početní výhoda se blíží opět ke konci a opět to nevypadá na využití.

27:13
    Saad gól nedal, poté ani Kane. Domácí se osvobozuje zásluhou McGinna.

27:34

27:34
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hosté přece jenom snižují. Blackhawks se rychlou kombinací dostalo do útočného pásma. Pánik oslovil svou přihrávkou do strany svého kapitána, který poté nabídnul gólovou šanci ALEXI DEBRINCATOVI, který touto šancí nepohrdnul. Asistence: Jonathan Toews, Richard Pánik.
    27:34 Alex DEBRINCAT - 2:1

27:44

27:55
    Zápas nám po krátké přestávce pokračuje! Chicago prohrává už o jednu branku. Dorovná?

28:22
    Pánik puk z vlastního vápna nevyvezl, to se nepovedlo ani Keithovi. Carolina drží pásmo a Forsberg má práci.

28:50
    Dnešní zápas se nám za malou chvíli přesune do své druhé poloviny. Canes po necelé půl hodině hry stále vede na svém ledě nad Chicagem.

29:01
    Forsberg se opět s ním netrápil a puk vyrazil do rohu kluziště. Chicago je na tahu.

29:24
    Akce hostí moc dlouho netrvala. To samé se může říct o šanci domácího celku.

29:58
    Panečku, to byl tedy nádherný gól. Derek Ryan oslovil takovým lobem rozjetého BROCKA MCGINNA, který bekhendovou střelou do bližšího horního rohu podruhé překonal Antona Forsberga – 3:1. Asistence: Derek Ryan.
    29:58 Brock MCGINN - 3:1

30:08

30:15
    Aho vložil hokejku do střely svého kolegy z obrany, ale to byl dost špatný nápad.

30:33
    Rutta dokázal vyvézt puk pryč z pásma, ale to bylo vše co dokázal.

31:08
    Brock McGinn je zatím v parádně formě. Za poslední tři zápasy dal čtyři branky.

31:22
    Domácí Rask po odpískání schytal drsný hit od Murphy. Ani tohle nebude stát za dvě minuty.

31:34
    DeBrincat se snažil otočit hru na druhou stranu, ale tento úmysl byl přečten domácí obranou.

32:11
    Forsberg si musí dávat pozor na dotírající útočníky, ale následnou rozehrávku zvládnul na jedničku.

32:35
    Forsling vypálil, ale jeho střela byla zblokována. Chicago si opět zahraje přesilovku.

32:46
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Justin Williams – 2 min., sekání).

33:04
    Seabrook dostal skvěle nabito, ale branku netrefil. Navíc Carolina se po této střela dokázala osvobodit.

33:26
    Chicago se tlačí opět za konktatní brankou, ale Carolina je v oslabeních zatím stoprocentní.

33:50
    Běží druhá minuta přesilovky a zatím jsme viděli pouze jednu střelu, kterou měl na svědomí Seabrook.

34:16
    Anisimov nahodil za domácí branku, ale tam jsou pouze hráči Canes, kteří se snaží vyhodit.

34:36
    Kane hledal svou přihrávkou Fransona, ale ten si puk nezpracoval vůbec dobře.

34:46

35:03
    Blíží se nám konec druhé třetiny. V této periodě jsme viděli stejný počet branek jako v té druhé. Změní se to ještě?

35:31
    Skinner nabil Raskovi, ale ten trefil pouze prostor Forsberga. Tento brankář si připsal další zákrok.

36:01
    Tentokrát si přesilovku zahraje Carolina, ta má zatím výhodu.

36:12

36:12
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Lance Bouma – 2 min., držení protihráče).

36:22
    Rask se natlačil před hostující branku, ale poté nechal vyznamenat hostujícího brankáře.

36:46
    Staal se přes Schmaltze nedostal, ten také vyhodil přes všechny čáry.

37:06
    Staal vložil hokejku do této žabičky, puk jenom těsně přeskočil horní tyčku chicagské branky.

37:31
    Domácí tým musí další akci založit až od své branky, Chicago se dokázalo ubránit.

37:50
    Wingels ujel všem svým strážcům, ale Darlinga opět nepřekonal. Stav zůstává nadále stejný.

38:12

38:29
    Bouma dostal skvělou přihrávku od Toewse, ale trefil pouze Darlingovo rameno. Puk poté končí v rohu kluziště.

39:01
    Hlasatel ohlásil poslední minutu druhé třetiny.

39:24
    Chicago se usadilo v útočném pásmu, ale zatím nedokázalo domácí branku ohrozit.

39:47
    O ohrožení se až postaral Duncan Keith, ale branku Darlinga netrefil. Velká škoda pro Chicago.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Další třetina začne přibližně v 2:59.

Druhá třetina je minulostí. I v této části hry jsme byli svědci dvou branek. Nejprve se prosadil hostující DeBrincat, který snížil na rozdíl jediné branky. Ovšem to by na ledě nesměl být domácí Brock McGinn, který za dvě minuty poslal svůj celek do opětovného vedení o dvě branky.

Počet střel na branku: 26 – 24

40:01

40:01
    I třetí úvodní buly vyznělo lépe pro Chicago, které má posledních dvacet minut na zvrat v utkání.

40:31
    Aho si splnil své defenzivní povinnosti a Carolina může mít první útočnou akci v nové třetině.

41:09
    Riemsdyk skvěle napadá a nepouští domácí hráče do útočného pásma, následně puk končí mimo led.

41:34
    Boj o puk se odehrává ve středním pásmu. Vítězem této bitvy je Seabrook, který poté přihrál Kaneovi a ten vypálil mimo.

42:14
    Jeho druhá střela v krátkém sledu byla sice o trošku přesnější, ale i tak nenadělala Darlingovi moc problémů.

42:35
    Hartman se proti přesile neprosadil, to samé se nepovedlo Ruttovi. Chicago dnes nehraje nejlepší zápas.

43:01
    DeBrincat vystřelil z levého kruhu na vzdálenější tyč, Darling vyrazil puk hokejkou.

43:16
    Hosté se podruhé v zápase dotahují na rozdíl jediné branky. Hosté se rychle dostali do útočného pásma, kde Kane svou přihrávkou oslovil ALEXE DEBRINCATA, který se dnes trefil už podruhé – 3:2. Asistence: Patrick Kane, Tanner Kero.
    43:16 Alex DEBRINCAT - 3:2

44:16
    Teuvo Teräväinen skvěle a hlavně čistě zablokoval unikajícího Staala. Forsberg si to poté pohlídal.

44:51
    Na druhé straně si další úspěšný zákrok připsal Scott Darling, který v některých momentech drásá nervy hostujícím forvardům.

45:07
    Krüger vyvezl puk na hranici útočného pásma, ale tam jeho trip skončil. Musí se vrátit do obrany, protože tam je ho potřeba.

45:45
    Faulk si rychle vyměnil puk s Williamsem a vypálil. Jenže jeho střela chyběla přesnost.

46:13

46:13
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Ryan Hartman – 2 min., držení protihráče).

46:24
    Canes mají opět velkou šanci na odskočení na dvě branky, ale to by musel domácí hráč udržet útočné pásmo.

46:50
    Staal se probojoval zpět do pásma, ale moc dlouho tam nepobyl. Hra se opět stěhuje do středního pásma.

47:07
    Chicago toto oslabení hraje s naprostým přehledem. Tentokrát dokázalo ubránit režiséra Williamse.

47:28
    Williams poté přihrál Faulkovi, ale ten byl zblokován. Chicago následně opět vyhodilo.

47:48
    Přesilová hra se blíží ke svému konci. Zdá se, že se Chicago ubrání.

48:10
    Skinner přenechal spoluhráči, ale to byla chyba. Carolina poté o puk přišla.

48:13

48:38
    Canes zvyšují obrátky v útoku, ale ke čtvrté vysněné brance to ještě rozhodně nevede.

49:03
    Staal opět zavezl puk do útočného pásma, kde se poté dostal ke střele Aho. Ten neuspěl.

49:29
    Obrana hostí zatím vůbec nestíhá. Až zásluhou Sharpa se osvobozuje.

49:51
    Rutta až na druhý pokus ubránil Williamse. Carolina teď má tlak, na který soupeř nedokáže odpovědět.

50:16
    Forsberg ani nevěděl jak Lindholmovu střelu vyrazil. Poté se k dorážce dostal Skinner, ale ani ten neuspěl.

50:51
    Chicago zatím nedokázalo odpovědět a jde střídat, Carolina je poslední sekundy při chuti.

51:11
    Je otázkou času, kdy domácí tým přidá pojišťovací branku v tomto zápase.

51:29
    Nedáš, dostaneš! To si teď můžou říkat domácí hráči. Chicago přežilo mohutný tlak domácích a poté dokázalo udeřit. GUSTAV FORSLING skvěle tečoval puk za záda dnes výborného Darlinga – 3:3. Začínáme od začátku. Asistence: Brent Seabrook, Richard Pánik.
    51:29 Gustav FORSLING - 3:3

52:24

52:49
    Williams posouval puk bekhendem před hostující branku, ale tam nikdo z domácích plejerů nebyl.

53:09
    McGinn se snažil přidat třetí branku v dnešním utkání, ale Forsberg byl proti.

53:31
    Na druhé straně se v šanci ocitnul Saad, ale ani tento hráč nebyl úspěšný.

53:49
    Páník se po krátké kombinaci dostal ke střele, ale přestřelil.

54:04
    Tlak Caroliny vystřídal tlak Chicaga. Koncovka dnešního zápasu bude rozhodně zajímavá.

54:26
    Wingels zavezl puk za domácí branku, ale to bylo všechno co dokázal.

54:42
    Sharp nemohl hrát, protože se ocitnul na ledě. Následný brejk domácích Staal zakončil mimo branku.

55:07
    Konec základní hrací doby se rychle blíží, stále máme na světelné tabuli nerozhodný stav.

55:32
    Člověk jako by se díval na prodloužení, které se hraje tři na tři. Takový rychlý hokej není moc k vidění.

56:01
    Carolina se opět nadechuje k tlaku, ale ještě netrefila branku. Schmaltz může udeřit, ale branku nedal.

56:31
    McGinn si špatně převzal puk, o který posléze přišel. Na řadě s útočnou akcí je hostující celek.

57:00
    Forsling dostal nabito od Saada, ale branku opět netrefil. Hra je přerušena.

57:00

57:08
    Tentokrát musí být v pozoru Darling, ale Pánik je zatím daleko od jeho branky.

57:29
    Všechno by mohl změnit Saad, ale ten adresoval nepřesnou přihrávku, která končí až u vlastního brankáře.

57:50
    Aho s Raskem si přihrávali za hostující brankou, ale bez většího úspěchu.

58:01
    Dvě minuty do konce základní hrací doby.

58:26
    Skinner mohl jet sám na hostující branku, ale gól po skvělém obranném zákroku Seabrooka nedal.

59:01
    Hlastel ohlásil poslední minutu třetí třetiny.

59:08
    Nick Schmaltz se otočil a vypálil, jenže jeho střela byla zablokována.

59:23
    Toho nevyužil ani Skinner, který měl otevřenou cestu k Forsbergovi.

59:37
    Carolina se usadila v útočném pásmu, ale k finální střele se neodhodlala. Zřejmě budeme svědky prodloužení.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:01

60:04
    Je před námi prodloužení, které nám slibuje daleko zajímavější hokej.

60:23
    Tato část hry začíná opatrně, u puku je domácí celek, který se nikde zvlášť netlačí.

60:58
    Faulk ani poté Lindholm nepřekonal Forsberga, který dvakrát vytáhnul parádní zákrok lapačkou.

61:24
    Na druhé straně se blýsknul Darling, který rychle rozehrál a Carolina opět zamířila do útoku.

61:44
    V prodloužení může vyhrát kdokoliv, dnes je to Chicago. DeBrincat na sebe navázal dva hráče a poté zadovkou přihrál BRANDONU SAADOVI, který tento zápas rozhodnul svým sedmým gólem v sezóně. Asistence: Alex DeBrincat, Gustav Forsling.
    61:44 Brandon SAAD - 3:4

Máme za sebou velmi zajímavý zápas, který měli domácí hráči slibně rozehraný. V první a druhé třetině byla Carolina lepším týmem, jenže ve třetí periodě Chicago předvedlo zlepšený výkon a dvěmi zásahy poslalo zápas do prodloužení. Prodloužení začalo velmi opatrně, ale potom to byla smršť, kterou ukončil rozhodujícím gólem Brandon Saad. Blackhawks tedy po dvou zápasech konečně boduje a připisuje si důležité body do tabulky.

Počet střel na branku: 38 – 30

1. Alex DeBrincat (CHI) 2+1
    2. Brandon Saad (CHI) 1+0
    3. Brock McGinn (CAR) 2+0

Richard Pánik (CHI) 0+2, 0 střel, čas na ledě 14:30
    Jan Rutta (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:45

To bude z mé strany zřejmě všechno. Doufám, že se Vám tento zápas líbil. Já se na Vás budu těšit u dalšího přenosu, zase někdy na počtenou. (03:47:13)

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 7. B. McGinn (D. Ryan, Williams), 10. Skinner, 30. B. McGinn (D. Ryan) – 28. DeBrincat (J. Toews, Pánik), 44. DeBrincat (P. Kane, Kero), 52. Forsling (Seabrook, Pánik), 62. Saad (DeBrincat, Forsling)

Rozhodčí: Brenk, Furlatt – Racicot, Berg

Diváci: 16 778