Boston – Toronto 1:4 (kon.) | Detroit – Columbus 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Florida 2:1 (kon.)
Philadelphia – Minnesota 0:1 (kon.) | Carolina – Chicago 3:4 (po pr.) | Montreal – Buffalo 2:1 (po pr.)
St. Louis – NY Islanders 2:5 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Vancouver 5:0 (kon.)

64:39
    Roman Josi na levém křídle krásně zavezl puk do útočného pásma a poté si nebezpečně sjížděl do mezikruží, před kterým ho čistým bodyčekem poslal k ledu Jevgenij Malkin. Rozhodčí to ovšem viděli jinak a udělili mu dvě minuty za podražení!

50:51
    Phil Kessel dostal dvě minuty za sekání a po hře 4 na 4 si zahrají Penguins přesilovou hru.

50:15
    Miika Salomäki byl vyloučen během reklamní přestávky na dvě minuty za krosček.

39:04
    Justin Schultz dostal dvě minuty za držení a Predators si mohou vzít zpět dvoubrankové vedení!

32:45
    P.K Subban byl vyloučen na dvě minuty za držení a Penguins mají šanci vyrovnat v přesilové hře.

28:44
    Mattias Ekholm v první třetině orazítkoval tyč a nyní dostal dvě minuty za vysokou hůl. Přesilová hra pro Pens.

25:16
    Kris Letang byl vyloučen na dvě minuty za hrubost a po obrovské mele už nikdo vyloučen nebyl.

23:49
    Tristan Jarry vyjel až do levého kruhu pro vhazování, aby před Kevinem Fialou uklidil puk do bezpečí a poté u hrazení podrazil jednoho z hráčů Nashvillu, který by jinak zakončoval do prázdné brány! Trest za svého brankáře odpyká Jake Guentzel.

16:14
    Jake Guentzel a Ryan Johansen se do sebe pustili před bránou po zákroku Pekky Rinneho a útočník Penguins byl vyloučen za hrubost poté, co ho Ryan Johansen udeřil krosčekem a také usedl na trestnou lavici.

10:58
    Conor Sheary byl vyloučen na dvě minuty za držení hole a Predators si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

00:54
    Craig Smith dostal dvě minuty za hákování a Penguins si zahrají po 54 sekundách první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 23. Turris (Salomäki), 24. P. K. Subban (F. Forsberg, Arvidsson), 26. C. Smith (F. Forsberg, Johansen), 45. Järnkrok (Turris, C. Smith), rozh. náj. F. Forsberg – 12. Rust (Letang), 33. Kessel (Malkin, Letang), 43. Guentzel (J. Schultz), 48. Dumoulin (Sheary, Kessel)