Pardubice – Ostrava 8:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Chodov 9:5 (kon.) | Střešovice – Bohemians 10:3 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
10:3 (1:1, 5:2, 4:0)
FbŠ Bohemians
Neděle 12.11.2017, 18:30 • STODOLA Aréna Střešovice • Livesport Superliga • 11. kolo

Je konec! Tatran naprosto ovládl druhou a třetí třetinu, když nasázel hned devět branek! Celkově si připsal zasloužené vítězství 10:3, díky čemuž se posune v tabulce před svého dnešního soupeře. Kaňkou na utkání je zranění Kielera, který si nejspíše pochroumal kotník

Ode mne je to pro dnešek vše, někdy zase napočtenou! (20:27:05)

59:27
    Tatran právě vstřelil branku!
    A Střešovice udělaly domácím příznivcům radost, jelikož nasázely deset branek! Meliš poslal pas na JAKUBA SLAVÍKA, který se prosadil.
    Asistence: Milan Meliš

58:35
    Do střešovické arény si našlo cestu 265 diváků!

58:01
    Poslední dvě minuty utkání.

57:24
    Vzápětí je tu další branka Střešovic! Nasází jich do konce utkání deset? Milan Meliš běžel sám na brankáře, ale v poslední chvíli ho doběhl jeden z obránců. Ten rozhodil nejen jeho, ale i svého brankáře. Meliš ještě zvládl poslat pas pod sebe, kam si seběhl FILIP ULLMAN, jenž pálil do prázdné brány.

57:04
    A domácí nejproduktivnější hráč proměňuje! Několikrát naznačil střelu, ale když vypálil, poslal míček pod rukou Kratěka!

57:04
    Marek Beneš byl faulován, když běžel na prázdnou branku a bude provádět trestné střílení!

56:06
    Ale na hráčích Bohemians je vidět frustrace. Šárka byl sám před brankou, která byla poloprázdná, jelikož Rebro se nestihl přesunout. Jenže hostující útočník to hnal přes sílu a nepochopitelně branku přestřelil!

55:00
    Hosté to zkouší bez gólmana!

54:49
    Střešovice střílí sedmou branku a rozhodují o osudu dnešního utkání! Beneš uviděl rozběhnutého MILANA MELIŠE, jenž si se samostatným únikem poradil na jedničku.
    Asistence: Marek Beneš

54:15
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Filip Ullmann – 2 minuty, Nedovolené vrážení).
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Kryštof Krbec – 2 minuty, Sekání).

53:55
    Leckdo by čekal, že nápor Bohemians bude růst. Ale ne. Je vidět, že Střešovice jsou zkušeným týmem.

53:13
    Jan Svoboda mohl zkompletovat hattrick. Jeho velmi povedenou střelu dokázal Kratěk vyrazit reflexivním zákrokem.

52:53
    Prudká střela jednoho z hráčů Bohemians mířila nad branku.

52:00
    Hosté mají jen osm minut na to, aby alespoň vyrovnali. To se zatím nejeví pravděpodobně.

50:26
    Domácí hrají v pěti.

49:50
    Hostující tým se sice snaží, jenže k ničemu to nevede. Ani k nebezpečné střele.

49:46
    Šimek vypálil z nebezpečné pozice, ale jeho střela byla sražena mimo hrací plochu.

49:07
    Střešovice dobře ubránily začátek přesilovky a Bohemians čas neúprosně utíká.

48:26
    A po této srážce bylo nařízeno trestné střílení, které provedl Jakub Šárka! Ten si ovšem s Rebrem neporadil a nesnížil náskok domácího týmu.

48:26
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Ondřej Němeček – 2 minuty, Sekání).

48:26
    Pro Kielera dnešní utkání nejspíše skončilo! Útočník Bohemians se nemůže postavit na nohu, jelikož má něco s kotníkem! Za mantinely došel jen díky ostatním.

48:26
    Ajaj. V domácím brankovišti proběhla srážka tří hráčů, po které zůstávají na hřišti ležet Rebro a hostující Kieler. Domácí brankáře se zvedl a bude v pořádku, ovšem s hostujícím útočníkem to nevypadá nejlépe.

47:40
    Hostující tým je opět na útočné polovině, ale dělá mu problémy vymyslet něco překvapivého.

46:50
    Velká šance Střešovic na vstřelení sedmé branky! Meliš utíkal společně s Benešem v přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný našel svého spoluhráče, ale Kratěk vytáhl parádní zákrok.

46:07
    A dlouho u míčku nezůstali. Tentokrát začíná Tatran od svého brankáře. Ani domácí tým nic nevymyslel v útočném snažení.

45:50
    Hostující hráči opět začínají útočné snažení od Kratěka.

45:00
    Ne, zatím nevidíme ve třetí třetině pohledný florbal. Je to spíše urputný boj o každý centimetr.

44:13
    Hráč Střešovic dobře napadal a podařilo se mu získat míček, ale vzápětí o něj přišel.

43:49
    Bohemians měli možnost rozehrávky na útočné polovině, ovšem hned první přihrávkou se vyhnali za svého brankáře.

43:10
    Střela Střešovic skončila na zadním mantinelu.

42:15
    Váňa zablokoval střelu Bohemians a vydal se na útočnou polovinu. Zde nebyl žádný z jeho spoluhráčů, a tak se rozhodl útočnou akci zpomalit.

41:25
    Tatran hraje to, co potřebuje. V klidu si přihrává u své branky a hostující tým ještě nenašel odvahu na vysoké napadání.

40:40
    Střelu Cabejška zastavil jeho spoluhráč. Ten poté ještě zkoušel vypálit, ovšem Rebro byl pozorný.

40:10
    Je za námi úvodní buly, po kterém mají míček hráči Střešovic. Bohemians bude mít co dělat, aby dorovnal tříbrankové manko.

40:01

Máme za sebou druhou část hry, která přinesla málo vídanou přestřelku, po které vede domácí tým o tři branky! Během minuty a 45 vteřinách mohli diváci vidět hned čtyři branky. Poté se hra velmi uklidnila a do konce třetiny nepřišel žádný gól.

Třetí část začne přibližně v 19:51.

40:00

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:38
    Na druhé straně pálil Tatran a Kratěk se proti střele musel natáhnout ke vzdálenější tyči.

37:51
    Nejvíce bodujícímu hráči Bohemians nechybělo moc a mohl mít další branku! Šárka se objevil před brankářem, ovšem Rebro ho z bezprostřední blízkosti vychytal.

37:10
    Ano, hra nám trochu ztratila na tempu. Ani jeden z týmů nemá výraznější převahu.

36:05
    Bohemians se pokouší trochu uklidnit hru a začínají s pomalou kombinací za vlastní brankou.

35:50
    Konečně si jeden z brankářů připsal zákrok po delší době.

34:55
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Neskutečné, opravdu! Na hřišti Tatranu se nám rozjela v posledních okamžicích střelnice. Cabejšek vypálil, ovšem jeho střelu dokázala vyrazit Rebro na horní tyčku. Jenže od té se míček odrazil na hůl JAKUBA ŠÁRKY, který měl lehkou pozici.
    Asistence Daniel Cabejšek

34:06
    Neskutečné! S góly se nám roztrhl pytel, jelikož během minuty padly hned tři branky. JAN SVOBODA se prezentoval pěknou individuální akcí, když si vyběhl z rohu a poslal míček do vzdálenější šibenice Kotoučkovy branky!
    Asistence: Tomáš Váňa

34:05
    Střídání v týmu FbŠ Bohemians: ze hřiště odchází Michal Kotouček, přichází Ondřej Kratěk.

33:40
    Jenže Tatranu stačilo třicet vteřin a je to opět o tři góly! Deutsch našel MARKA BENEŠE, který dnes zapisuje druhý bod.
    Asistence: Marek Deutsch.

33:10
    Už je to znovu jen o dvě branky! Růžek nahazoval míček na branku a šikovnou tečí ho dostal za záda Rebra VOJTĚCH ZEZULKA.
    Asistence: Adam Růžek

33:02
    K zajímavé dorážce se u tyčky dostal Šimek, ovšem na poslední chvíli se zde objevila hůl domácího hráče, díky čemuž hostující útočník nezakončil do odkryté sítě.

32:38
    Bohemians mají míček, ale jsou jen na své obranné polovině.

31:26
    Střešovice ničí svého soupeře ve druhé třetině, díky čemuž získávají tříbrankový náskok! Beneš, který byl za brankou, hledal zadovkou nějakého spoluhráče. Míček se dostal až k TOMÁŠI SVAČINKOVI, jehož střela propadla hostujícímu brankáři mezi tělem a rukou.

31:18
    Krebner táhl akci hostí, ale dříve než stačil nahrát, byl odzbrojený obráncem, který ho stihl doběhnout.

30:45
    Velmi pohledná akce na straně domácího týmu! Rychlá rozehrávka mířila na Jana Kolíska, jenž pálil z první. Jeho střela mířila jen do připraveného Kotoučka.

30:21
    Šimek měl co dělat, aby odpálil odražený kotouč před dotírajícím hráčem Tatranu.

29:54
    Střela Bohemians z poloviny hřiště nebyla nebezpečná.

29:32
    Svoboda chytře čekal na polovině hřiště, kam na něj směřovala přihrávka. Nakonec ho stačil jeden z obránců doběhnout.

29:04
    Ullman byl velmi aktivní v brankovišti, ale na střelu nedosáhl. Poté přišlo menší pošťuchování.

28:26
    Beneš vysoko napadal obranu zelenobílých, ovšem kousek k získání míčku mu chyběl.

27:46
    To je pro Bohemians možná až kruté. Hosté hráli zatím velmi vyrovnanou partii, ale dva rychle inkasované góly mohou s týmem zamávat.

26:32
    Což nakonec ústí v další branku Tatranu! Ten se dostal do přečíslení tři na jednoho. Váňa, který celou akci táhl, nahrál na JANA SVOBODU, jenž měl jednoduchou práci.
    Asistence: Tomáš Váňa.

26:00
    Forman našel v těžké pozici svého spoluhráče. Bohužel pro Bohemians ten nepřihrál přesně a namazal soupeřům.

25:56
    Hostující tým by rád přišel s odpovědí, avšak střešovická obrana je zatím velmi pozorná.

24:54
    To už ovšem neplatí! Střešovice se dostávají poprvé v zápase do vedení! Slavík vypálil a Koutouček jeho střelu jen vyrazil vedle sebe, kde byl připravený PETER NEHILA. Ten neměl větší problémy s posláním míčku do odkryté sítě.
    Asistence: Jakub Slavík

24:30
    Domácí florbalisté jsou častěji na balonku, ale nebezpeční moc nejsou.

23:49
    Svoboda se rozhodl vypálit z ne úplně dobré pozice. Také proto má míček ve své moci hostující brankář.

22:45
    Byla z toho nakonec velmi nebezpečná akce! Střelu hostů vyrazil Rebro jen vedle sebe, kde se snažili dorážet hráči Bohemians, ani jeden ale tatranského brankáře nepřekonal.

22:26
    A Bohemians ubránili první početní nevýhodu! Čihák je zpět na hřišti a hosté rozehrávají na útočné polovině.

22:06
    Po písknutí mohou hrát hosté, kteří posílají míček až k Rebrovi.

21:15
    Ta nakonec přišla, ale Kotouček s ní neměl větší potíže. Jinak se Bohemians velmi dobře brání a nepouští svého soupeře téměř do ničeho.

20:47
    Domácí hráči mají míček na svých holích a mohou vymýšlet postupnou kombinaci, kterou zakončí střelou.

20:26
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Pavel Čihák – 2 minuty, Sekání).

20:02
    Máme za sebou úvodní buly druhé třetiny, které vyhráli hostující hráči. Poté se strhl boj o míček, jenž vyhrál Tatran.

20:01

Máme za sebou první třetinu utkání, po které je stav vyrovnaný 1:1. Bohemians měli lepší vstup do utkání a šli do vedení zásluhou Kielera. Poté se začal osmělovat také Tatran, což vyústilo ve vyrovnávací branku, kterou zařídil Jakub Kolísko.

20:00

19:25
    U míčku je Šimek a hostující tým by rád šel do kabin s jednobrankovým vedením.

17:50
    Naopak na druhé straně se řítil Tatran do přečíslení, ovšem Kotouček utěsnil prostor u své tyče!

17:22
    Hráči Bohemians kombinují na své polovině a hledají skulinky v obraně Tatranu. Nakonec přišla střela, ale nebyla nebezpečná.

14:17
    Tak nakonec se přece jen Tatranu podařilo srovnat! Zápas nám tedy začíná od začátku. Švejkovský nahrál JAKUBU KOLÍSKOVI, který se nerozpakoval a vypálil. Koutoučkovi prošel míček do branky.
    Asistence: Jakub Švejkovský.

12:32
    Hráči Střešovic by rádi vyrovnali, ale něco tomu stále chybí. Střela Ullmana šla vedle.

12:03
    Do nebezpečné akce se řítili hráči Bohemians, vše zastavil na poslední chvilku Deutsch.

11:24
    Hostující hráči jsou stále velmi aktivní a domácí gólman má více práce než jeho kolega. Proti pokusu Dobisíka si připsal další úspěšný zákrok.

08:54
    Meliš se dostal ke střele. Ta nenadělala Koutoučkovi větší problémy, jelikož mířila doprostřed branky.

07:17
    Bohamians je nadále velmi aktivní. Zajímavé šance si připsal Forman, ale ani nadvakrát nepřekonal Rebra v bráně.

06:30
    Naopak. Střelecký pokus přišel na hostující straně a Rebro musel přijít se zákrokem.

05:25
    Střešovice se už nejspíše oklepaly po nepovedeném začátku a kombinují za brankou Bohemians. Střely zatím nepřicházejí.

04:47
    Beneš zkoušel pálit na druhé straně, jeho střela nemířila mezi tři tyče.

04:10
    Velmi aktivní je zatím hráč hostí Krebner. Tentokrát jeho pokus zastavila obrana Tatranu.

02:11
    Tak toto bylo velmi rychlé! Hráči Bohemians se po dvou odehraných minutách dostávají do jednobrankového vedení! Krebner poslal míček na PATRIKA KIELERA, jenž otevřel střelecký účet dnešního zápasu.
    Asistence: Matyáš Krebner

00:36
    Máme zde první střelu utkání. Tu si připsal hostující Šimek, který prověřil domácího brankáře. Ten se překonat nenechal.

00:01

Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Kafka) – Tlapák, Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Marek Beneš, Vítovec – Jiř. Kolísko, Slavík, Sládeček – Jak. Kolísko, Meliš, Svoboda – Gašparík, Váňa.

FbŠ Bohemians: Kotouček – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Šefčík, Čihák, Krbec – Šebek, Dobisík, Šimek – Prášek, Kieler, Mandík – Höffer, Miščík, Kindl – Palatínus, Šárka, Růžek.

Rozhodčí: Černý, Janoušek.

FBŠ Bohemians

Bohemians jsou na tom jen o něco málo lépe než jeho dnešní soupeř. Nachází se totiž na sedmém místě a na Tatran má náskok jen dvou bodů! Půjde tedy o přímý souboj o sedmé místo. Z posledních čtyř zápasů vyhrál hostující tým jen dvě. Reprezentační pauza jim tak přišla zajisté vhod. Nejdříve sice vyhráli v Liberci, poté na domácím hřišti proti Ostravě. Avšak pak přišly dvě porážky. Florbalisté Bohemians nejprve padli v Otrokovicích 4:6. Poté hráli na domácí palubovce, ovšem Pardubice byly lepší a vyhrály 8:3.

Nejproduktivnější hráči:
    Jakub Šárka – 22 bodů (16+6)
    David Šimek – 21 bodů (14+7)
    Patrik Kieler – 16 bodů (6+10)

Tatran Střešovice

Střešovice se zatím nacházejí na osmém místě se ziskem čtrnácti bodů. Jejich umístění se ale může během jednoho odehraného zápasu změnit, jelikož mají odehráno o zápas méně než soupeři, kteří jsou v tabulce před ním. Tatran neprožívá zrovna neúspěšné období. Z posledních čtyř utkání vyhrál hned tři. Nejprve si v prodloužení poradil s lídrem extraligové tabulky – Mladou Boleslaví. Poté přišla pohodová výhra s Ústím a další boj v podobě prodloužení. V tom byl opět šťastnější Tatran, který zvítězil nad Bulldogs Brno. Prohra přišla až v posledním utkání před reprezentační pauzou. To sehrály Střešovice se Spatrou a padly 4:6.

Marek Beneš – 15 bodů (11+4)
    Milan Maleliš – 11 bodů (6+5)
    Ondřej Vítovec – 11 bodů (2+9)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 15. Jak. Kolísko (Švejkovský), 25. Nehila (Slavík), 27. Svoboda (Váňa), 32. Svačinka (Marek Beneš), 34. Marek Beneš (Deutsch), 35. Svoboda (Váňa), 55. Meliš (Marek Beneš), 58. Marek Beneš (TS), 58. Ullmann (Meliš), 60. Slavík (Meliš) – 3. Kieler (Krebner), 34. Zezulka (Růžek), 35. Šárka (Cabejšek)

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Kafka) – Tlapák, Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Marek Beneš, Vítovec – Jiř. Kolísko, Slavík, Sládeček – Jak. Kolísko, Meliš, Svoboda – Gašparík, Ullmann, Váňa – Nehila, O. Němeček.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (35. Kratěk) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Šefčík, Čihák, Krbec – Šebek, Dobisík, Šimek – Prášek, Kieler, Mandík – Höffer, Miščík, Kindl – Palatínus, Šárka, Růžek.

Rozhodčí: Černý, Janoušek