Pardubice – Ostrava 8:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Chodov 9:5 (kon.) | Střešovice – Bohemians 10:3 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
10:3 (1:1, 5:2, 4:0)
FbŠ Bohemians
Neděle 12.11.2017, 18:30 • STODOLA Aréna Střešovice • Livesport Superliga • 11. kolo

Je konec! Tatran naprosto ovládl druhou a třetí třetinu, když nasázel hned devět branek! Celkově si připsal zasloužené vítězství 10:3, díky čemuž se posune v tabulce před svého dnešního soupeře. Kaňkou na utkání je zranění Kielera, který si nejspíše pochroumal kotník

Ode mne je to pro dnešek vše, někdy zase napočtenou! (20:27:05)

59:27
    Tatran právě vstřelil branku!
    A Střešovice udělaly domácím příznivcům radost, jelikož nasázely deset branek! Meliš poslal pas na JAKUBA SLAVÍKA, který se prosadil.
    Asistence: Milan Meliš

58:35
    Do střešovické arény si našlo cestu 265 diváků!

58:01
    Poslední dvě minuty utkání.

57:24
    Vzápětí je tu další branka Střešovic! Nasází jich do konce utkání deset? Milan Meliš běžel sám na brankáře, ale v poslední chvíli ho doběhl jeden z obránců. Ten rozhodil nejen jeho, ale i svého brankáře. Meliš ještě zvládl poslat pas pod sebe, kam si seběhl FILIP ULLMAN, jenž pálil do prázdné brány.

57:04
    A domácí nejproduktivnější hráč proměňuje! Několikrát naznačil střelu, ale když vypálil, poslal míček pod rukou Kratěka!

57:04
    Marek Beneš byl faulován, když běžel na prázdnou branku a bude provádět trestné střílení!

56:06
    Ale na hráčích Bohemians je vidět frustrace. Šárka byl sám před brankou, která byla poloprázdná, jelikož Rebro se nestihl přesunout. Jenže hostující útočník to hnal přes sílu a nepochopitelně branku přestřelil!

55:00
    Hosté to zkouší bez gólmana!

54:49
    Střešovice střílí sedmou branku a rozhodují o osudu dnešního utkání! Beneš uviděl rozběhnutého MILANA MELIŠE, jenž si se samostatným únikem poradil na jedničku.
    Asistence: Marek Beneš

54:15
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Filip Ullmann – 2 minuty, Nedovolené vrážení).
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Kryštof Krbec – 2 minuty, Sekání).

53:55
    Leckdo by čekal, že nápor Bohemians bude růst. Ale ne. Je vidět, že Střešovice jsou zkušeným týmem.

53:13
    Jan Svoboda mohl zkompletovat hattrick. Jeho velmi povedenou střelu dokázal Kratěk vyrazit reflexivním zákrokem.

52:53
    Prudká střela jednoho z hráčů Bohemians mířila nad branku.

52:00
    Hosté mají jen osm minut na to, aby alespoň vyrovnali. To se zatím nejeví pravděpodobně.

50:26
    Domácí hrají v pěti.

49:50
    Hostující tým se sice snaží, jenže k ničemu to nevede. Ani k nebezpečné střele.

49:46
    Šimek vypálil z nebezpečné pozice, ale jeho střela byla sražena mimo hrací plochu.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 15. Jak. Kolísko (Švejkovský), 25. Nehila (Slavík), 27. Svoboda (Váňa), 32. Svačinka (Marek Beneš), 34. Marek Beneš (Deutsch), 35. Svoboda (Váňa), 55. Meliš (Marek Beneš), 58. Marek Beneš (TS), 58. Ullmann (Meliš), 60. Slavík (Meliš) – 3. Kieler (Krebner), 34. Zezulka (Růžek), 35. Šárka (Cabejšek)

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Kafka) – Tlapák, Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Marek Beneš, Vítovec – Jiř. Kolísko, Slavík, Sládeček – Jak. Kolísko, Meliš, Svoboda – Gašparík, Ullmann, Váňa – Nehila, O. Němeček.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (35. Kratěk) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Šefčík, Čihák, Krbec – Šebek, Dobisík, Šimek – Prášek, Kieler, Mandík – Höffer, Miščík, Kindl – Palatínus, Šárka, Růžek.

Rozhodčí: Černý, Janoušek