Tatran – Chodov 3:14 (kon.) | Ne – Královské Vinohrady 17:0 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
3:14 (0:8, 1:3, 2:3)
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 12.11.2017, 15:30 • STODOLA Aréna Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 10. kolo

Střely ve třetí třetině (celkem):

Tatran – Chodov: 5:11 (16:31) (17:36:36)

Je dobojováno. Tatran se ve třetí třetině herně zvedl a byl vyrovnaným soupeřech Chodova. Ten si však svůj velký náskok pohlídal a po celkovém vítězství 14:3 si připisují ženy z Jižního města další tři body do tabulky.

59:32
    Urbánková měla na čepeli patnáctou branku svého týmu, ale tentokrát branku Střešovic minula.

58:37
    Chodov právě vstřelil branku!
    O deset vteřin později je tu v pořadí již čtrnáctá branka Chodova, kterou tentokrát obstarala DANIELA FRANTÍKOVÁ. Asistence: Karolína Suchá.

58:27
    Chodov přesilovou hru nevyužil, ale to hosty nemusí mrzet. Minutu a půl před koncem utkání zvyšuje EVA PREISSLEROVÁ. Asistence: Martina Řepková.

57:01
    Domácí florbalistky se ubránily a pokračují v plném počtu. Faltusová se již vrátil do hry.

56:03
    Domácí se zatím úspěšně brání, ačkoliv jsou i nadále u míčku hostující hráčky.

55:36
    Lvice se usadily před brankou a kombinují. Drbalová musí být neustále v pozoru. Hostující hráčky posílají míček ze strany na stranu.

55:01
    Vyloučení v týmu Únětická 12 Tatran Střešovice (Lenka Faltusová – 2 minuty, Bránění ve hře).

54:47
    Průnik Belicové zastavila čistým zákrokem Sedmíková. To byl povedený zákrok domácí hráčky.

54:02
    Utkání se pomalu blíží ke konci a chodovské Lvice si jdou jasně za dalšími body do tabulky.

53:29
    Tatran právě vstřelil branku!
    Domácí se prosazují. Rychlý kontr po straně dokázala zakončit přesně za záda Provázkové DANIELA REINDLOVÁ. Asistence: Karolína Vachušková.

51:26
    Chodov je i nadále aktivní. Drbalová musela likvidovat další pokus jedné z hostujících hráček.

50:23
    Tak nakonec obrana Tatranu kapitulovala. Další chodovskou přesilovku v utkání dokázala využít TEREZA URBÁNKOVÁ, která zvyšuje na rozdíl deseti branek. Asistence: Martina Řepková.

50:11
    Chodov se nemůže dostat k ohrožení střešovické branky. Domácí hráčky se zodpovědně brání a hostující florbalistky do ničeho nepouští.

49:22
    Chodov je kompletní a pokračuje ve zkrácené přesilové hře.

49:20
    Jedna z domácích se drala do šance, ale nakonec se ke střele nedostala.

48:56
    Vyloučení v týmu Únětická 12 Tatran Střešovice (Lenka Faltusová – 2 minuty, Sekání).

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 36. Faltusová (Matěvosová), 42. Marko (Morová), 54. Reindlová (Vachušková) – 7. Nosková (Belicová), 12. Urbánková (Preisslerová), 12. Suchá (Tožičková), 14. Plášková, 17. Řepková (Urbánková), 17. Plášková (Preisslerová), 18. Řepková (Urbánková), 18. Suchá (Tožičková), 21. Preisslerová (Řepková), 28. Plášková (Tožičková), 33. Svačinová (Řepková), 51. Urbánková (Řepková), 59. Preisslerová (Řepková), 59. Frantíková (Suchá)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Drbalová (Humlová) – Chobotská, Sedmíková, Zehrerová, Válková, Brotánková – Reková, Vachušková, Kubelková – Reindlová, Morová, Viplerová – Marko, Brandová, Matěvosová – Chaloupková, Faťunová, Vlachová – Faltusová.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Tožičková, Kuchařová, T. Pilíková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Klímová, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Svačinová – Belicová.

Rozhodčí: Filip Leibl, Jan Strnad