Sparta – Česká Lípa 10:4 (kon.) | Střešovice – Chodov 6:7 (po pr.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Úterý 14.11.2017, 18:30 • Aréna Sparta • Livesport Superliga • 12. kolo

Střely po první třetině (celkem):

Sparta – Česká Lípa: 10 – 5 (38 – 16) (20:36:11)

Je konec. Sparta zvládla třetí třetinu na výbornou a své vybudované vedení postupně ještě navyšovala. Diváci se nakonec dočkali deseti branek v hostující síti. Česká Lípa hrála velmi sympaticky, ovšem v dnešním utkání to na Spartu nestačilo. Utkání tak končí poměrem 10:4 pro Spartu Praha.

59:02
    Garčar šel se Svatošem dva na jednoho. Prvně jmenovaný volil přihrávku na spoluhráče, ale na toho byla Gajčarova přihrávka příliš prudká.

58:04
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Jan Marvánek – 2 minuty, Nesportovní chování).

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:41
    Ekl ztratil míček a Pruner toho málem využil. Nakonec mu však míček utekl z hokejky.

57:21
    Spilka fauloval u své branky. Sparta bude rozehrávat z levého rohu.

56:37
    Sparta, vědoma si svého vědomí, hraje v naprosté pohodě a pokouší se o další útočné akce.

55:15
    Sparta právě vstřelila branku!
    K odraženému míčku se dostal MATĚJ PRUNER, který ho ihned napálil do branky. Domácí hráč tak načepoval "desítku" do sítě České Lípy. Asistence: Marek Zouzal.

54:33
    U míčku jsou hosté, kterým se čas neúprosně krátí.

53:30
    Ježek chtěl vyslat táhlou střelou na branku, ale v poslední možnou chvíli mu kotouč sjel z čepele a střela mu tak vůbec nesedla.

52:19
    Ekl se dostal před branku, odkud zakončoval. Jeho ránu dokázal Beneš vyrazit. Následně jsou u míčku domácí.

51:31
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Tak to byla krásná rána. Na polovině hřiště napřáhl ke střele LUKÁŠ MLEJNEK, který propálil Beneše, jenž pravděpodobně míček vůbec neviděl. Asistence: Jaromír Ekl.

51:10
    Kněžour dostal přihrávku od Slaného a následně nedokázal zamířit do poloprázdné branky.

50:42
    Je to ovšem opět Sparta, kdo má míček a kombinuje na polovině svého soupeře.

50:01
    Je před námi posledních deset minut základní hrací doby. Dočkáme se nějakého zdramatizování ze strany hostujícího mužstva?

49:11
    Hosté tlačili svého soupeře, ale poté jeden z hostujících hráčů poslal míček za mantinel a tak ukončil snahu českolipských florbalistů.

48:35
    JAN KREJČA se ujmul míčku a vydal se na nájezd. Ten zakončil povedenou střelou k levé tyči – 9:3.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 9. Košir (Garčar), 10. Ujhelyi (Garčar), 24. Zouzal (Pruner), 26. Garčar (TS), 32. Ujhelyi (Pruner), 39. Koščo (Kalaš), 46. Garčar (Svatoš), 47. Košir (Krejča), 49. Krejča (TS), 56. Pruner (Zouzal) – 12. Ekl (Jirsa), 22. Kněžour (Legner), 39. Slaný (Vnuk), 52. Mlejnek (Ekl)

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Ježek, Bartoš, Čermák, Garčar, Marvánek, Zeman, Koščo, Kalaš – Ujhelyi, Zouzal, Kozdera – Košir, Jaroš, Svatoš – Kareš, Krejča, Pruner – Špalek.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Vnuk, Bureš, Dzierža, Kadlec, Slaný, Legner – Mlejnek, Novák, Spilka – Hřebřina, Karel, Matějíček – Jansa, Pastor, Kněžour – Jirsa, Ekl, Břiška.

Rozhodčí: Jiří Müller, Matouš Novosad