Pittsburgh – Buffalo 5:4 (po pr.) | Florida – Dallas 4:3 (2:1 po s.n.) | Montreal – Columbus 1:2 (po pr.)
Nashville – Washington 6:3 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 3:0 (kon.) | Winnipeg – Arizona 4:1 (kon.)
Edmonton – Vegas 8:2 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 2:3 (kon.)
Winnipeg Jets
4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
Arizona Coyotes
Středa 15.11.2017, 02:20 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

54:29
    Byfuglien dostává menší trest za držení protihráče.

52:17
    Zac Rinaldo dostává dvě minuty za podražení. Následuje početní výhoda domácího celku.

46:58
    Arizona dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Bude se hrát čtyři na čtyři.

45:46
    Brian Little dostává dvě minuty za podražení.
    45:21 Alex GOLIGOSKI - 4:1

45:21
    Arizona právě vstřelila branku!
    ALEX GOLIGOSKI nahodil kotouč od modré čáry, který se po teči Byfugliena, dostal za brankáře Hellebuycka. Coyotes tedy snižují stav utkání. Tobias Rieder.

38:05
    Ekman-Larsson trefil horní tyč branky Hellebuycka!
    32:40 Adam LOWRY - 4:0

32:40
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Myers poslal přihrávku na volného ADAMA LOWRYHO, který střelou z první vymetl pavučinku brány Coyotes. Jets vedou již 4:0! Asistence: Tyler Myers.

30:01
    Bude se hrát čtyři na čtyři. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Trouba. Na druhé straně stejný trest pro Kellera, avšak za nedovolené bránění.

29:22
    Famózní zákrok Hellebuycka! Ten vychytal Stepana, který se dostal skvělou kličkou k zakončení a stál tváři v tvář pouze brankáři Jets. Gólman Winnipegu jej ale dokázal skvělým máchnutím lapačky vychytat.

25:08
    Střídání gólmanů v brance Arizony. Po třech inkasovaných gólech odchází Raanta. Naopak šichta začíná Sccottu Wedgewoodovi.
    25:08 Bryan LITTLE - 3:0

25:08
    Tak to byla výborná práce! BRIAN LITTLE dokázal na modré čáře vypíchnout kotouč, a díky tomu se dostal do samostatného úniku na bránu Raanty. Toho překonal skvělou přímočarou střelou. Jets odskakují na rozdíl tří branek. Bez asistence.
    21:43 Joel ARMIA - 2:0

21:43
    Ehlers takovým nahozením poslal kotouč na JOELA ARMIU, který krásnou technickou střelou překonal gólmana Raantu. Ten se pouze za sebe otočil. Asistence: Nikolaj Ehlers, Josh Morrissey.

18:30
    První přesilová hra proti Winnipeg. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jordan Martinook.

16:03
    Arizona bude hrát již třetí přeislovou hru v tomto utkání. Jacob Trouba potrestán dvouminutovým trestem za držení.
    15:30 Andrew COPP - 1:0

15:30
    ANDREW COPP vybojoval kotouč v rohu kluziště a svým tělem se nacpal před brankáře Raantu. Forvard Winnipegu dokázal na druhý pokus dostat kotouč za záda finského brankáře a otevírá skóre dnešního utkání. Asistence: Dimitrij Kulikov, Adam Lowry.

11:23
    Dusti Byfuglien dostává dvě minuty za nedovolené bránění po tvrdém dohrání soupeře mimo probíhající hru. Další přesilová hra pro Coyotes.

06:50
    Přeislovou hru si nyní zahrají hráči Arizony. Myers dostává menší trest za podražení.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 16. Copp (D. Kulikov, Lowry), 22. Armia (Ehlers, Morrissey), 26. Little, 33. Lowry (T. Myers) – 46. Goligoski (Rieder)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Matthias, Hendricks, Armia.
    Arizona Coyotes: Raanta (26. Wedgewood) – Demers, Ekman-Larsson, L. Schenn, Goligoski, Mermis, Connauton – Keller, Stepan, Domi – Fischer, Dvorak, Rieder – Cousins, Kempe, Perlini – Richardson, Rinaldo, Martinook.

Rozhodčí: Lee, Chmielewski – Barton, Murchison