Plzeň – Chomutov 3:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 3:4 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 1:2 (po pr.) | Mountfield HK – Zlín 5:1 (kon.) | Liberec – Sparta 5:4 (po pr.)
HC Kometa Brno
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Středa 15.11.2017, 18:00 • DRFG Arena, Brno • Tipsport extraliga • 21. kolo

58:59
    Konec přesilovky Komety. Dvě minuty za držení obdržel Tomáš Svoboda a poměr sil na ledě se vyrovná.

58:00
    Tak to je velká komplikace pro hosty. Přesně dvě minuty před koncem normální hrací doby Petr Sýkora ostřel narazil u mantinelu Malce, za což obdržel dvouminutový trest. Domácí mají velkou šanci strhnout utkání na svou stranu.

49:09
    Přesilovka pro Kometu. Dvě minuty za sekání obdržel Jacob Cardwell. Pardubický zadák zhatil velkou šanci Haščáka při přečíslení dva na jednoho.

43:50
    Druhá přesilovka pro Kometu. Dvě minuty za podražení obdržel Tomáš Rolinek.

30:05
    A další komplikace pro zaskočenou Kometu. Rozhodčí poslal na trestnou lavici podruhé v dnešním utkání Vojtěcha Němce, tentokrát za hru vysokou holí. Druhá početní převaha pro Východočechy.

15:10
    První přesilovka pro Kometu. Dvě minuty za držení obdržel Tomáš Mojžíš.

11:20
    Pardubice si zahrají první přesilovku zápasu. Dvě minuty za podražení obdržel Vojtěch Němec.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 39. Zaťovič (Hruška, M. Erat) – 28. Marosz, 61. P. Sýkora (Trončinský)

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Barinka, Štencel, Gulaši, J. Krejčík, Malec, Bartejs, L. Vágner – Zaťovič, Hruška, M. Erat – Vincour, L. Čermák, Haščák – Dočekal, V. Němec, T. Svoboda – Mallet, Nečas, H. Zohorna.
    HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Čáslava, Trončinský, Wishart, Cardwell, Mojžíš, Holland, Ščotka – Rolinek, Marosz, P. Sýkora – Treille, Tomášek, Perret – Beran, Dušek, J. Sýkora – Vondráček, Poulíček, M. Kaut.

Rozhodčí: Hodek, Lacina – Lhotský, Svoboda