MAC Budapešť – Znojmo 4:2 (kon.)
MAC Budapešť
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Čtvrtek 16.11.2017, 18:40 • Tüskecsarnok, Budapešť • Erste Bank Young Stars League • 26. kolo

Orli dnes soupeře sice přestříleli, byli to ale domácí, kteří vsítili více branek, a mohli si tak z dnešního zápasu odnést všechny body. Znojmo tak teď čeká cesta zpět domů, kde již v neděli nastoupí k dalšímu zápasu.
    To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek večera. (21:07:34)

56:29
    Orli právě vstřelili branku!
    Hosté stahují zásluhou DANIELA PIŠE náskok Budapešti. Asistence: Lukáš Zmeškal, Zdeněk Brabec.

56:00
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Türmer – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Rudy – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Kosnar – 10 min. osobní trest).

55:36
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Sarcia – 2 min., hákování).

45:28
    Budapešť vstřelila branku!
    Domácí zásluhou NANDORA FEJESE opět zvyšují svůj náskok. Asistence: Antonio Sarcia.

43:34
    Domácí odskakují znojemským juniorům po střele RICHARDA GALANTAIE na rozdíl 2 gólů. Asistence: Gergely Toth.

40:42
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kolupaev – 2 min., vysoká hůl).

40:01

Ve druhé třetině Orli sice vyslali na brankáře domácích o tři střely více. Byli to ale právě domácí, kteří narozdíl od znojemských juniorů dokázali vsítit branku a získali tak jednogólové vedení, se kterým budou vstupovat do třetí třetiny.

40:00

39:53
    Bylo nařízeno trestné střílení, to však Patrik Bulín neproměnil.

32:04
    Budapešť se po ráně NANDORA FEJESE dostává do vedení. Asistence: Antonio Sarcia, Barnabas Majoross.

31:07
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hrubý – 2 min., nedovolené bránění).

27:36
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Toth – 2 min., držení hole).

20:01

První třetina je za námi. Viděli jsme velmi vyrovnanou hru, a tak budou junioři po přestávce nastupovat za nerozhodného stavu.

20:00

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 12. Toth, 33. Fejes (Sarcia, Majoross), 44. Galantai (Toth), 46. Fejes (Sarcia) – 5. Bulín P. (Stromko, Růžička), 57. Piš (Zmeškal, Brabec)

MAC Budapešť: Nagy (Györi) – Sarcia, Fejes, Kruppa, Boros, Kudor, Türmer, Grkovic, Druja – Körösi, Majoross, Korchma – Molnar, Toth, Vajda – Löczi, Csicsak, Kedves – Takacs, Ritter, Galantai.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kolupaev (Velička) – Brabec, Rudy, Štěpanovský, Hladil, Peří, Hrubý, Bazala – Bulín P., Stromko, Zmeškal – Piš, Sigmund, Růžička – Zelenkov, Kosnar, Miščík – Ligocký, Svoboda, Hanáček.

Rozhodčí: Soós – Kövesi, Váczi