Toronto – New Jersey 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Carolina 6:4 (kon.) | Montreal – Arizona 4:5 (kon.)
Ottawa – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Tampa – Dallas 6:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 6:4 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 3:2 (3:2 po s.n.) | Colorado – Washington 6:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 1:4 (kon.)
Vancouver – Vegas 2:5 (kon.) | Los Angeles – Boston 1:2 (kon.) | San Jose – Florida 0:2 (kon.)
Colorado Avalanche
6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
Washington Capitals
Pátek 17.11.2017, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

58:53
    Brooks Orpik fauloval v obranném pásmu u hrazení a vyfasoval dvě minuty za sekání.

56:12
    Colin Wilson si sjel rychle před bránu, v blízkosti pravé tyče ale bekhendem Philippa Grubauera nepřekonal a Madison Bowey dostal dvě minuty za sekání.

52:38
    Nail Jakupov se opět posadil na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za hrubost.

48:36
    Alex Chiasson fauloval Alexandera Kerfoota a dostal dvě minuty za sekání.

44:59
    Dmitrij Orlov zezadu sekl do levé nohy Gabriela Landeskoga, který se řítil sám na bránu a následuje trestné střílení! Promění ho?

42:43
    Alex Chiasson se pustil do Naila Jakupova a dostal dvě minuty za hrubost, stejně jako Nathan Walker, který se dostal do šárvátky s Nikitou Zadorovem, a na opačné straně Nail Jakupov.

42:43
    Nikita Zadorov dostal dvě minuty za vražení na hrazení poté, co fauloval v rohu obranného pásma Nathana Walkera. A jelikož tam byla krev, dostal ještě dvě mnuty za hrubost.

35:42
    Blake Comeau podruhé v zápase usedl na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za držení.

32:39
    Devante Smith-Pelly byl vyloučen během komerční přestávky, když dostal dvě minuty za hákování.

29:31
    Nikita Zadorov předvedl za vlastní bránou krosček, během které ztratil hůl, a bez ní usedl na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za krosček.

26:50
    Jevgenij Kuzněcov přidržel Alexandera Kerfoota a byl vyloučen. Colorado si zahraje přesilovou hru.

26:25
    Nikita Zadorov se pustil do Brookse Orpika a dostal dvě minuty za hrubost, stejně jako sám Brooks Orpik. Erik Johnson a T.J. Orpis se také oba pustili do sebe a také byli shodně vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Čtyři tresty za hrubost a čtyři vyloučení hráči.

20:32
    John Carlson byl vyloučen na dvě minuty poté, co podrazil Gabriela Landeskoga.

17:12
    Blake Comeau vrazil na hrazení T.J. Oshieho a dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Landeskog (MacKinnon), 20. MacKinnon (Girard, Rantanen), 33. C. Wilson (MacKinnon, Rantanen), 45. Landeskog (TS), 50. Rantanen (Söderberg, MacKinnon), 60. Landeskog (MacKinnon, Rantanen) – 39. Connolly (T. Wilson), 54. Kuzněcov (Oshie, Carlson)

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – Girard, E. Johnson (A), Zadorov, Barberio, Bigras, Mironov – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – C. Wilson, Kerfoot, Compher – Nieto, Söderberg, Comeau – Andrighetto, Kameněv, Jakupov. Hlavní trenér: Jared Bednar.
    Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Orlov, Niskanen, Orpik (A), Carlson, Chorney, Bowey – Stephenson, Bäckström (A), Oshie – Ovečkin (C), Kuzněcov, Smith-Pelly – Connolly, Eller, T. Wilson – Walker, Beagle, Chiasson. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Garrett Rank, Francis Charron. Čároví: Jonny Murray, Bryan Pancich

Diváci: 15070