Zlín – Třinec 1:3 (kon.) | Chomutov – Litvínov 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 1:3 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:2 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Plzeň 1:2 (kon.)
Sparta – Olomouc 3:2 (3:0 po s.n.)
po s.n. (1:2)
BK Mladá Boleslav
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Mountfield HK
Pátek 17.11.2017, 17:20 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 22. kolo

Stadion se vyprazdňuje. Přeji pěkný sváteční večer a nezapomínejme na to, jak významný den jsme si připomněli a jak zásadní události se staly v roce 1989. Na počtenou. (20:20:10)

Nejlepší hráči zápasu
    Patrik Rybár (HKM)
    Brandon Maxwell (MBL)

Na druhé straně probíhá poměrně velká děkovačka. Hradecké hráče přijelo podpořit mnoho fanoušků, kteří převýšili kapacitu hostujícího kotle. Hradečtí získali v Mladé Boleslavi dva body.

Boleslavský kotel je nespokojený se sportovním manažerem Mladé Boleslavi Luďkem Bukačem mladším a skanduje: "Bukač ven."

Petr KOUKAL - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
    Jedním ze dvou úspěšných exekutorů byl PETR KOUKAL, díky kterému si Hradec přisoudil bonusový bod.

5. série
    1:2
    Jakub Klepiš to vzal do svých rukou, ale neuspěl, když trefil jen Rybárovu vyrážečku.

5. série
    1:2
    Bedřich Köhler se zastavil o beton Brandona Maxwella.

4. série
    1:2
    Radan Lenc nedokázal najít prostor mezi brankářem a levou tyčí.

4. série
    1:2
    Poté se rozjel k nájezdu Rudolf Červený. Tomu se nepodařilo uspět, když u levé tyče nebylo místo a přestřelil.

3. série
    1:2
    Jakub Orsava chtěl uspět střelou mezi betony, ale to mu těsně nevyšlo.

3. série
    1:2
    Petr Koukal si před gólmanem přibrzdil, až téměř zastavil a za zmateného Maxwella pak bez problémů zakončil.

2. série
    1:1
    Vojtěch Němec provedl výbornou kličku a následně už bez problémů nasměroval puk za překonaného brankáře.

2. série
    0:1
    Džerinš zamíchal s pukem a chtěl jej nasměrovat mezi betony, to se mu však nepodařilo.

1. série
    0:1
    Další nájezd provedl Petr Holík. Ten neuspěl, když trefil pouze mantinel.

1. série
    0:1
    Jako první jel nájezd Jaroslav Bednář, který zvedl puk nad Maxwellův beton a uspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Oba celky mají bohaté zkušenosti se samostatnými nájezdy. Historicky v nich měla navrch Mladá Boleslav. Mnozí hráči na obou stranách včetně fanoušků jistě pamatují na čtvrtfinále play off z roku 2016. Tehdy Bruslařský klub vyřadil Mountfield zejména díky úspěchům v nastavovaném čase. Jednou zvítězil v prodloužení a dvakrát zdolal Východočechy v samostatných nájezdech. Tentokrát mají ale týmy k dispozici značně obměněné kádry, těžko tedy říct, jak si v nájezdech povedou.

Utkání budou tedy nakonec rozhodovat samostatné nájezdy, které započnou po úpravě ledu. Oba celky měly v prodloužení značné šance, ale podobně jako v předešlém průběhu utkání, je poznamenala střelecká nemohoucnost a zejména špatná koncovka.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:53
    V samotném závěru prodloužení vychytal Brandon Maxwell několik velkých šancí ze strany Mountfieldu. I nadále platí, že jsou oba gólmani významnými oporami svých týmů. Budou to nejspíše moci prokázat i v samostatných nájezdech.

63:51
    Východočeši jsou v útočném pásmu, jejich fanoušci je pohánějí, ale zatím je v prodloužení lepší Bruslařský klub.

62:47
    Oldrich Kotvan výborně naservíroval do mezikruží kotouč Jakubu Orsavovi, jenže ten namířil puk jen do připraveného Patrika Rybára.

62:04
    Martin Látal prokázal to, čím byl v Mladé Boleslavi proslulý. Nabral rychlost a ujížděl na brankáře, jenže i tentokrát s pukem skončil za bránou a jeho zakončení nebylo úspěšné.

61:09
    Bruslaři se snažili dostat do útočného pásma, ale byli v ofsajdu, takže z toho nakonec nic nebylo.

60:57
    Mountfield z buly před Brandonem Maxwellem moc nevytěžil. Puk měli na hokejkách domácí.

60:01

Boleslavští nedokázali v zápase vstřelit víc než jeden gól, bude se tedy hrát prodloužení. V dosavadním průběhu zápasu Mladá Boleslav přestřílela Mountfield 33:26, ale Boleslavští se ve třetí třetině možná až příliš spoléhali na bránění hubeného výsledku, což úspěch nepřineslo. Body se budou dělit.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49
    Oddechový čas pro domácí.

59:25
    Puk je v útočném pásmu Mladé Boleslavi, dohrává se třetí třetina. Nejspíš se bude rozhodovat v nastavovaném čase.

58:42
    Zakázané uvolnění na straně Mountfieldu HK.

58:33

57:55
    Mountfield je znovu usazený v pásmu, ale další ze střel byla zblokována, následně se Středočeši osvobodili.

57:31
    Boleslavští vyhodili kotouč a mohou vystřídat.

57:10
    Závěr tohoto zápasu nabízí značné drama. Diváci mohou sledovat atraktivní hokej s mnoha šancemi.

56:52
    Chyběly milimetry, aby puk skončil za brankovou čárou, nakonec však zamířil těsně mimo.

56:48
    Boleslavští hrají ve čtyřech.

56:33
    Oddechový čas pro hosty.

56:33
    Boleslavští čím dál víc faulují, Jan Hanzlík se proti vyloučení za vysokou hůl zlobí, je znát, že Bruslařům přetékají emoce. Hanzlík (MBL) dostal menší trest. S ním však nesouhlasil. I když se zavřela vrata na trestnou lavici, znovu si je kapitán domácích otevřel a třískl s nimi, rozhodčí si toho nejspíš asi ani nevšimli. Každopádně bude hrát Hradec Králové 12 sekund pět na tři. To může být klíčová pasáž hry.

56:21
    Blízko druhé branky byl Roman Kukumberg. Ten bez přípravy vystřelil z levého kruhu, ale do branky puk neprošel.

55:28
    Mladoboleslavští hokejisté vyslali několikrát puk přes všechny čáry. Čas se začíná krátit. Dočkáme se prodloužení?

54:45
    Nedovolené bránění pro Davida Šticha (MBL) znamená důležitou přesilovou hru pro Hradec Králové. Otočí Mountfield zápas podobně jako ten, který se hrál v říjnu na východě Čech?

54:05
    Hraje se často v útočném pásmu Hradce Králové.

52:33
    Probíhá komerční přestávka. Oba týmy vymýšlejí strategii na poslední minuty utkání. Hradečtí fanoušci se mezitím těší z důležité vyrovnávací trefy a jejich fandění zní ŠKOENERGO Arénou.
    51:50 Rudolf ČERVENÝ - 1:1

51:50
    Hradec právě vstřelil branku!
    Na to už boleslavský brankář stačit nemohl a inkasoval. Nepokrytý RUDOLF ČERVENÝ zkušeně zamíchal kotoučem a nasměroval ho do částečně odkryté brány. Exboleslavský útočník tak vstřelil velice důležitou branku na 1:1. Asistence: Jaroslav Bednář, Bedřich Köhler.

51:38
    Stále sledujeme důraznou hradeckou přesilovku. Střelu Jaroslava Bednáře zblokoval Radan Lenc.

51:16
    Východočeši jsou usazení před Brandonem Maxwellem, prozatím nestřílejí.

50:53
    Ani tato přesilová hra zatím Hradci Králové nevychází. Bruslaři poslali puk několikrát až na druhou stranu ledu.

50:18
    Utkání sleduje 3 112 diváků.

50:17
    Přesilovou hru si zahrají také hradečtí hokejisté. Za podražení byl na dvě minuty vykázán Petr Holík (MBL).

49:22
    Třetí třetina se pomalu přelévá do své druhé poloviny, oba fanouškovské tábory své příznivce usilovně podporují, ale tento zápas jako by byl na góly zakletý.

47:35
    S problémy přerušil Patrik Rybár hru. Za několik sekund se bude pokračovat dál.

46:41
    Další slibná šance Oskarse Cibulskise, ten vystřelil od modré čáry, Brandon Maxwell byl ale i tentokrát úspěšný.

46:26
    Po pasáži, v níž byla lepší Mladá Boleslav, probíhá komerční přestávka. Zejména na domácí střídačce mezitím probíhá porada.

45:35
    Jakub Valský střílel z kousek za modrou čárou, trefil však plexisklo.

44:31
    Bruslaři jeli dva na jednoho, zakončoval Lukáš Pabiška, který však tradičně domácí publikum zklamal a gólově se neprosadil. Boleslavští diváci jen zklamáním zahučeli.

42:58
    René Vydarený nebyl daleko od srovnávací branky. Napřáhl se na modré čáře, ale puk těsně mezi tři tyče neprošel.

41:59

41:42
    Domácí poněkolikáté vyhodili puk. Mountfieldu přesilová hra moc nejde.

40:55

40:49
    Hradečtí jsou usazení před Brandonem Maxwellem.

40:01

Druhá třetina nenabídla žádný gól. Oběma týmům se nedá vytknout bojovnost a chtíč, zatím poměrně značně vládnou gólmani, kteří si připsali mnoho úspěšných zákroků. Nejspíš tedy rozhodne až třetí dvacetiminutovka.

Další třetina začne přibližně v 19:20.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:59
    Boleslavští byli velice blízko druhé brance, ale ani tentokrát neuspěli díky výbornému Patriku Rybárovi. Za krosček byl navíc na dvě minuty vyloučen Jakub Orsava (MBL), a tak přesilovka Středočechů končí.

39:32
    Jakub Klepiš už jednou vystřelil, nebylo to ale přesně.

39:16
    Domácí jsou v útočném pásmu, jenže si spíš přihrávají a nestřílejí.

38:55
    Další vyloučení na straně hostujícího týmu. Dvě minuty za podražení si musí odpykat Oskars Cibulskis (HKM).

37:59
    Kde se vzal, tu se vzal také Lukáš Pabiška. Ten se pokoušel dostat puk za Patrika Rybára a ačkoliv se snažil být důrazný, brankář Hradce Králové byl úspěšnější.

37:04
    Další skrumáž před brankou Mladé Boleslavi. Hradečtí jsou očividně značně při chuti a snaží se ještě v závěru druhého dějství prosadit. Vydrží Brandonu Maxwellovi jeho současná forma?

36:33
    Ofsajd. Hra se v závěru druhé třetiny poměrně často přerušuje.

36:08
    Po levé straně ujížděl Michal Dragoun, vystřelil z kruhu, ale ani jemu se nepodařilo prolomit zatím stále prázdnou listinu střelců na straně hradeckého týmu.

35:10
    Na několik sekund Mountfield zahrozil před Brandonem Maxwellem, ale americký brankář stále drží čisté konto.

34:28
    Oldrich Kotvan na modré čáře nezachytil puk, a tak se k němu opět dostali Východočeši.

33:10
    Podle videoznánamů ukázaných na obrazovkách byl možná kotouč krátkodobě za brankovou čárou, to se však nedá z tribuny přesně určit. Sudí nařídili pokračovat ve hře, domácí střídačka neprotestuje a videorozhodčí Stulák hlavním rozhodčím vůbec nezavolal, je si tedy nejspíš jistý.

33:10
    Komerční přestávka je u konce. Vhazuje se před hradeckým brankářem.

33:10
    Málokdy vídané to, co před několika sekundami nevyužil Jakub Orsava. Zkušený útočník vystřelil na prázdnou bránu, jenže puk těsně minul volný prostor. Patrik Rybár si následně puk ještě málem srazil za čáru, nakonec ho však na poslední chvíli lapil.

32:43
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, nyní mají tlak hradečtí lvi.

31:48
    Jakub Klepiš se rozjel, ještě než čárový rozhodčí ve středním pásmu vhodil puk mezi hráče, sudí mu za to vyčinili, hra plyne dál.

31:00
    Vhazování ovládli boleslavští hráči, kteří na krátkou chvíli dostali puk do útočného pásma.

30:55
    Buly před Brandonem Maxwellem. Využije Hradec situace k vyrovnání?

30:35
    Po přihrávce rukou se vhazuje ve středním pásmu.

28:52
    Zakázané uvolnění na straně Hradce Králové.

28:36
    Jakub Valský střílel z mezikruží, puk zamířil jen těsně mimo Rybárovu bránu.

27:20
    Oldrich Kotvan si říká o to, že bude možná hráčem utkání. Znovu málem zařídil další gól v hradecké síti. Na modré čáře se opřel do kotouče, ten Patrik Rybár nedokázal zprvu zpracovat, nabízel se sice prostor pro dorážku, k té však ze strany boleslavských hráčů nedošlo.

26:43
    Hradec Králové je aktivní v útočném pásmu a tlačí. Domácí brankář situaci zklidnil, když přerušil hru.

26:09
    Komerční přestávka, po ní bude hra pokračovat dál.

25:52

25:43
    Boleslavští nehrají přesilovku vůbec špatně, ale zdá se, že ji nevyužijí.

24:25
    Pořádně tvrdou ránu vypracoval Oldrich Kotvan. Chybělo skutečně jen málo, aby puk skončil za Patrikem Rybárem.

23:52
    Vylučuje se. Boleslavští budou hrát přesilovou hru. za držení hole dostal menší trest Petr Koukal (HKM).

23:43
    Po skrumáži před hostující bránou se přerušila hra.

23:21
    David Štich vypálil od modré čáry, ale ani on se netrefil přesně.

22:47
    Jaroslav Bednář nebyl daleko od toho, aby mohl uspět, ale puk nakonec Brandon Maxwell chytil.

21:08
    Domácí způsobili rozruch u Patrika Rybára, gól z toho však nebyl.

20:31
    Vhazování ve středním pásmu ovládli domácí, ale Jakub Valský se do výraznější šance nedostal.

20:01

Boleslavští hokejisté si dali s příchodem na led na čas, druhá třetina začne nejspíš o chvíli později.

První třetina nenabídla zrovna atraktivní hokejovou podívanou. Šance byly na obou stranách, gólem však skončila pouze jedna z nich, a to hned ta ze třetí minuty. Domácí vedou prozatím těsně 1:0.

Další třetina začne přibližně v 18:18.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:53
    Brána Patrika Rybára je mimo svou pozici, závěr prvního dějství se protáhne, na led musí ledař.

19:06
    Východočeši se ještě snaží dostat do útočného pásma, to se jim ale nedaří. Jeden z hradeckých hráčů akorát puk se zbytečnou tvrdostí vypálil, ten se o plechový držák světel pod plechovou střechou odrazil a spadl na diváky sedící v sektoru H.

18:22
    Bedřich Köhler nebyl v ideálním postavení na to, aby mohl zakončit gólově. Po přerušení se bude vhazovat před boleslavským gólmanem.

17:38
    V posledních minutách to na ledě není žádná hitparáda. Oba týmy často bojují o puk, šancí je pomálu.

17:04
    Mountfield je nastěhovaný v útočném pásmu, Brandon Maxwell je však zatím stoprocentní a neinkasoval.

????⛔️#CCMGoalie #CCMPremier #AmplifyYourCoverage (???? – Jan Pavlíček)

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

15:55
    Oba týmy hrají v plném počtu.

14:52
    Slibná šance Romana Kukumberga, ten dorážel z velké blízkosti, jenže Brandon Maxwell i se štěstím neinkasoval.

13:55
    Uklízeči ledu neodvezli řádně všechny zbytky ledu, proto je hlavní sudí zavolal zpět, aby svou práci dodělali.

13:55
    Až nyní se poprvé v utkání vylučuje, a to současně. Menší trest za hrubost dostal Rudolf Červený (HKM) a za sekání David Němeček (MBL). Bude se hrát čtyři na čtyři po skončení komerční přestávky.

12:36
    Kotouč už je ale znova v obranném pásmu středočeského celku, následoval icing Mladé Boleslavi.

12:18
    O puk se bojovalo v rohu u Maxwellovy brány, Boleslavští byli úspěšnější a jsou v útočném pásmu.

11:42
    Na domácích je znát nasazení, bojovnost a chuť do osobních soubojů, co se týče šancí, je utkání zatím vyrovnané.

11:12
    Z nedorozumění na modré čáře poblíž trestné lavice domácích byl ofsajd.

10:52
    Další icing na straně Mountfieldu.

10:10
    Domácí hokejisté způsobili menší rozruch před hradeckou bránou, na druhý gól jim to však nestačilo.

09:22
    Výborná práce Oskara Cibulskise, který v mezikruží zachytil puk, v klidu si ho zpracoval, objel bránu a následně vystřelil. Domácí obránci mu to moc nezkomplikovali, přesto hradecký obránce Brandona Maxwella neprostřelil.

08:52
    O puk se bojuje v rohu poblíž branky Mladé Boleslavi.

07:49
    Jakub Valský vystřelil z levého kruhu, puk však mířil mimo inkriminované místo.

06:21
    Po Gregorcově střele od modré čáry nechybělo mnoho, aby puk skončil v boleslavské brance.

06:11
    Martin Látal najel do Brandona Maxwella a oba upadli. Domácí brankář se dožadoval Látalova vyloučení, ale hlavní rozhodčí, který byl přímo u celé události se rozhodl nevylučovat. Po komerční přestávce bude hra pokračovat.

05:58
    Na ledě se v posledních minutách často bojuje o puk bez větších šancí.

04:54
    Jiří Říha mohl přidat druhý gól, když se dostal k odraženému puku na vnější hranici pravého kruhu. Po jeho střele však kotouč rozvlnil jen síť hradecké brány.

04:03
    Oldrich Kotvan situace moc nevyužil, puk po jeho nahození nemohl Patrika Rybára výrazně ohrozit.

03:59
    Domácí mají k dispozici další vhazování, Východočeši navíc nemohou vystřídat, protože vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

03:52
    Po úmyslném ofsajdu se hra stěhuje do obranného pásma Mountfieldu.

02:39
    Po vstřeleném gólu se boleslavští fanoušci dostali do formy a už to jsou oni, kteří jsou ve ŠKOENERGO Aréně více slyšet.

02:39
    Nahozený puk Patrik Rybár dobře viděl a přerušil hru.
    02:11 Dominik PACOVSKÝ - 1:0

02:11
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Dobrá souhra boleslavských hráčů. Oldrich Kotvan zavezl puk za bránu a následně přihrál k pravé tyči neobsazenému DOMINIKU PACOVSKÉMU, který zakončoval do prázdné branky. Asistence: Oldrich Kotvan, Jakub Klepiš.

01:33
    Radan Lenc v obranném pásmu zachytil kotouč, ale přes modrou čáru domácí neprošli. Veteránu Lukáši Pabiškovi se to nepodařilo.

01:02
    Lukáš Vopelka ujížděl po levé straně, ale přihrávky se nakonec nedočkal.

00:40
    Na stadionu jsou zatím jasně nejvíc slyšet fanoušci Hradce Králové. Hostující kotel je absolutně plný, část východočeských fanoušků sedí i v jiných částech arény.

00:40
    Patrik Rybár skočil u levé tyče po puku. Hra byla přerušena.

00:17
    Domácí mají puk, zatím se s ním do útočného pásma ale nedostali.

00:01

Hokejisté jsou na ledě, utkání může začít.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

BK Mladá Boleslav: Maxwell (J. Růžička) – Hanzlík (C), Kotvan, Němeček, J. Říha, Štich, Eminger, Bernad – Pacovský, V. Němec, Klepiš (A) – Valský, P. Holík, Orsava – Lenc (A), Urban, Pabiška – P. Kousal, Najman, Martin Procházka.

Mountfield HK: Rybár (J. Pavelka) – Vydarený, Pláněk, Gregorc, Cibulskis, Graňák, F. Pavlík, Zámorský – Cingel, Dragoun, Köhler (A) – Vopelka, Džerinš, Jaroslav Bednář (C) – Červený, Koukal (A), Látal – R. Pavlík, Kukumberg, Miškář.

Rozhodčí: Hradil, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan.

Pochmurné inverzní počasí, slabý déšť, zima – co se meteorologické stránky týče, velký rozdíl oproti roku 1989 to není. Spousta věcí jinak ale je a ve zdejší ŠKOENERGO Aréně probíhá rozbruslení před utkáním 22. kola Tipsport extraligy. Zatímco hradecký kotel je už zhruba z poloviny zaplněný a přivítal své příznivce potleskem, domácí tribuny (možná jen prozatím) zejí prázdnotou.

Vzájemné zápasy
    Oba týmy už se jednou potkaly. Bylo to v říjnu, kdy Mladá Boleslav dlouho vedla 1:0, jenže v posledních několika minutách lvi utkání otočili a nakonec vyhráli 2:1. A jak to bude tentokrát? Favoritem jsou samozřejmě hokejisté Hradce Králové, nicméně ne malým. Na jejich výhru je vypsán kurz 2,4, na vítězství domácích pak 2,55. Remíza je ohodnocena kurzem 4,1.

Odvolání trenéra, změny v kádru. Mladá Boleslav je nespokojena s výsledky
    Před pátečním kláním s Hradcem Králové nastaly v Bruslařském klubu změny. Tou nejvýraznější je odvolání hlavního trenéra Augusty. Augusta přišel do Mladé Boleslavi v létě jako velká naděje, jednalo se o jeho první zkušenost v trénování extraligového A týmu. „Patrik do klubu po lidské stránce velmi dobře zapadl a o to víc nás to mrzí. Tím spíš když jsme chtěli jít určitou cestou, o které jsme mluvili před začátkem sezony. Situace se nicméně stává čím dál méně udržitelnou a my museli jednat, dokud je čas,“ řekl v tiskové zprávě generální manažer Mgr. Jan Tůma.

Vedení klubu tím však podle něj nesvaluje vinu jen na bývalého hlavního trenéra Augustu. „Odvoláním trenéra Augusty v žádném případě nesvalujeme vinu pouze na něj. Valnou část odpovědnosti nesli a nadále ponesou především hráči. Hlavně oni si musí uvědomit, o co se tu hraje,“ dodává generální manažer.

V tomto utkání povedou boleslavský A tým dosavadní asistenti Viktor Ujčík a Boris Žabka. Jméno nového hlavního trenéra by měl BK Mladá Boleslav oznámit o víkendu.

To situace Mladé Boleslavi už tak růžová není. Bruslaři jsou jen o skóre na 10. místě s pouhými 26 body. Na poslední místo mají boleslavští hokejisté jen tříbodový náskok. Po reprezentační pauze se představilo marodkou sužované mužstvo na ledě Litvínova, kde se sice dlouho drželo ve hře, jenže třetí třetina patřila VERVĚ, která zvítězila 6:3, a v důležitém souboji o šest bodů tak uspěla.

Za Mladou Boleslav nastoupí v pátečním utkání nově David Štich, který je v Bruslařském klubu dobře známý. Bruslaři s ním však novou spolupráci v tomto ročníku nenavázali, za domácí tak bude hrát pouze formou střídavých startů, jež má vyřízeny z Kladna.

Hradec Králové příjíždí do Mladé Boleslavi jako jasný favorit. V tabulce je třetí se 39 body a na první příčku ztrácí jen čtyři. Navíc Východočeši nastoupili po reprezentační pauze ve skvělé formě. Na domácím ledě převálcovali Zlín 5:1.

Pěkný den všem, kteří se nemohli dočkat pátku 17. listopadu. Velice významné výročí pro novodobou historii naší republiky znovu nastalo a i tentokrát bude ve znamení hokeje. Zatímco se přes den vzpomínalo na 28. výročí Sametové revoluce, večer se v Mladé Boleslavi střetnou dva extraligové týmy. Zdejší Bruslařský klub přivítá Hradec Králové.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 3. Pacovský (Kotvan, Klepiš) – 52. Červený (Jaroslav Bednář, Köhler), rozh. náj. Koukal