Jihlava – K. Vary 4:5 (2:3 po s.n.) | Olomouc – Chomutov 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 2:1 (2:1 po s.n.)
Vítkovice – Sparta 6:5 (kon.) | Třinec – Slavia 3:5 (kon.) | Zlín – HC Litvínov 1:2 (po pr.)
Pardubice – Č. Budějovice 0:3 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Piráti Chomutov
Pátek 17.11.2017, 16:15 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • 17. kolo

52:46
    Bajer (CHM) komplikuje situaci hostů, když se nechal vyloučit na dvě minuty za hákování.

35:28
    Beier (OLO) vyvezl puk do útočného pásma, kde sváděl souboj, avšak zasáhl protihráče vysokou holí a Hanáky čeká dalších osmapadesát vteřin ve třech.

34:26
    Komplikace pro domácí – čeká je šestnáct vteřin ve třech, neboť Jelínek (OLO) obdržel dvě minuty za podražení.

32:42
    Hosté mají šanci na snížení, Kuchař (OLO) držel protihráče a od rozhodčího dostal dvě trestné minuty.

22:09
    Šeliga (CHM) dostává dvě minuty za podražení.

11:04
    Domácí mají příležitost k vyrovnání – Šeliga (CHM) obdržel dvě minuty za podražení.

07:31
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, Tomaník (OLO) obdržel dvě minuty za nedovolené bránění, kterého se dopustil na brankáři hostů.

06:26
    Domácí si zahrají první přesilovou hru, Šeliga (CHM) v útočném pásmu podrazil protihráče a putuje na trestnou lavici.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 12. Husták (Kuba), 13. Tomaník (Palička), 28. Palička (Podlaha, Kuba) – 11. Novák (Köver, Seemann), 51. Šilar

HC Olomouc: Ovčaři (Schejbal) – Szturc, Murla, Kuchař, Spálovský, Holiš, Smutný, Beutl, Jelínek – Husták, Říčka, Hajšman, Palička, Podlaha, Beier, Marek, Tomaník, Janečko, Pěcha, Machálek, Kuba
    Piráti Chomutov: Pavlát (Khůn) – Kopic, Seemann, Kleiner, D. Novák, A. Novák, Procházka, Vícha, Hajič – Köver, Bajer, Hřebíček, Chlán, Kulich, Tůma, Šeliga, Šišolák, Šilar, Adámek

Rozhodčí: Čuňočka – Měkýš, Čelechovský