Zlín – Třinec | 1:3 (kon.) | | | Chomutov – Litvínov | 1:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 5:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Mountfield HK | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Jihlava – Plzeň | 1:2 (kon.) |
Sparta – Olomouc | 3:2 (3:0 po s.n.) |
K. Vary – Havířov | 6:4 (kon.) | | | Litoměřice – Přerov | 4:2 (kon.) |
Toronto – New Jersey | 1:0 (po pr.) | | | NY Islanders – Carolina | 6:4 (kon.) | | | Montreal – Arizona | 4:5 (kon.) |
Ottawa – Pittsburgh | 1:3 (kon.) | | | Tampa – Dallas | 6:1 (kon.) | | | Minnesota – Nashville | 6:4 (kon.) |
Winnipeg – Philadelphia | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Colorado – Washington | 6:2 (kon.) | | | Edmonton – St. Louis | 1:4 (kon.) |
Vancouver – Vegas | 2:5 (kon.) | | | Los Angeles – Boston | 1:2 (kon.) | | | San Jose – Florida | 0:2 (kon.) |
Omsk – Novosibirsk | 1:0 (kon.) | | | Jaroslavl – Ufa | 3:2 (po pr.) | | | CSKA Moskva – Kazaň | 3:0 (kon.) |
Jokerit – Soči | 2:3 (kon.) | | | Viťaz – Nižněkamsk | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Jihlava – K. Vary | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Olomouc – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Vítkovice – Sparta | 6:5 (kon.) | | | Třinec – Slavia | 3:5 (kon.) | | | Zlín – HC Litvínov | 1:2 (po pr.) |
Pardubice – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 2:5 (kon.) | | | Olomouc – Kometa Brno | 4:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Pardubice | 1:9 (kon.) | | | Jihlava – Salzburg | 2:9 (kon.) | | | Kladno – HC Plzeň | 3:1 (kon.) |
Havířov – Třinec | 2:1 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 5:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Žďár n/S | 10:1 (kon.) | | | Kladno – HC Plzeň | 0:2 (kon.) |
Liberec – Jihlava | 7:2 (kon.) | | | Poruba – Technika Brno | 0:2 (kon.) | | | Vsetín – Třinec | 1:4 (kon.) |
Havířov – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Č. Budějovice | 2:3 (po pr.) | | | K. Vary – PZ Kladno | 5:1 (kon.) |
Ústí n/L – Třemošná | 7:2 (kon.) |
Nitra – Zvolen | 3:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Košice | 2:4 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 1:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Žilina | 4:0 (kon.) | | | Detva – Nové Zámky | 4:2 (kon.) |
Skalica – Pov. Bystrica | 7:1 (kon.) | | | Trnava – Prešov | 4:6 (kon.) | | | Topoľčany – Spišská N. Ves | 4:3 (kon.) |
Dubnica – Michalovce | 2:4 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Nové Zámky B | 19:3 (kon.) |
H. Benešov – Rožnov p. R. | 8:7 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Varnsdorf | 2:5 (kon.) | | | Strakonice – Milevsko | 1:6 (kon.) |
Č. Krumlov – HC Vajgar | 10:2 (kon.) | | | Humpolec – Radomyšl | 9:1 (kon.) | | | HC Vimperk – Soběslav | 1:6 (kon.) |
HC Turnov – Gepardi Jablonec | 3:1 (kon.) | | | Poruba "B" – Frýdek-M. "B" | 4:1 (kon.) | | | Frýdlant – Lomnice n/P | 1:5 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Studénka | 0:7 (kon.) | | | Krnov – Nový Jičín B | 5:2 (kon.) | | | Bohumín – Orlová | 6:5 (kon.) |
Veselí nLuž. – Hluboká n.V. | 5:2 (kon.) | | | Tábor B – Pelhřimov B | 8:4 (kon.) |
HC MUNI – Banská Bystrica | 2:5 (kon.) |
Louny – | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | HC Lovosice – Klášterec nO | 0:0 (18:00) |
po s.n. (2:3)
HC Dukla Jihlava
4:5
(1:2, 1:2, 2:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Tomáš Kalas
Branky a nahrávky:
18. Mareš (Čermák), 37. Heinrich (Čermák, Mejzlík), 44. Čermák (Mareš, Adam), 50. Čermák (Pospíchal) – 18. Davídek (Janata, Hotěk), 19. Petrov (Bečka), 26. Pastyřík, 34. Bečka (Vodička, Tlačil), rozh. náj. Davídek
Rozhodčí: Pokorný – Reich, Roupec
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Mareš (JIH)
1:1 Tlačil (KVA)
2. série:
1:1 Čermák (JIH)
1:2 Bečka (KVA)
3. série:
1:2 Pospíchal (JIH)
1:2 Petrov (KVA)
4. série:
1:2 Mejzlík (JIH)
1:2 Vodička (KVA)
5. série:
2:2 Heinrich (JIH)
2:2 Janata (KVA)
6. série:
2:2 Tlačil (KVA)
2:2 Heinrich (JIH)
7. série:
2:3 Davídek (KVA)
2:3 Mareš (JIH)
HC Dukla Jihlava:
Šťastný (Juda) – Mareš, Pospíchal, Krtek, Srnský, Rašín, Vála, Havelka – Mejzlík (A), Heinrich (A), Čermák – Peschout, Adam, Jindra – Donda, Kadleček, Strnad – Hrbatý
trenér: Karel Nekvasil
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Kašpar) – Vodička (A), Hrůša, Pajk, Brabec, Vápeník, Přibyl, Kala – Hotěk, Janata (C), Tlačil – Pastyřík, Procházka, Horký – Petrov, Bečka, Davídek – Šála, Halberštát, Prošek
trenér: Pavel Arnošt
Náhradníci:
Trenér:
trenér: Karel Nekvasil
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Kašpar) – Vodička (A), Hrůša, Pajk, Brabec, Vápeník, Přibyl, Kala – Hotěk, Janata (C), Tlačil – Pastyřík, Procházka, Horký – Petrov, Bečka, Davídek – Šála, Halberštát, Prošek
trenér: Pavel Arnošt
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pokorný – Reich, Roupec
Diváci:
Autorem vítězné branky je DAVÍDEK.