K. Vary – Chomutov 3:2 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:5 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:7 (kon.)
Havlíčkův Brod – Pardubice 1:9 (kon.) | Jihlava – Salzburg 2:9 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 3:1 (kon.)
Havířov – Třinec 2:1 (kon.)
konec
HC Dukla Jihlava
2:9 (0:0, 2:5, 0:4)
EC Red Bull Salzburg
Pátek 17.11.2017, 15:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • Skupina D
Partner:
   
  Utkání skončilo, první třetina nabídla bezbrankový stav, v té druhé už ale se skóre pohnulo, stejně jako v třetí. Salzburg vyhrál 9:2, ode mě to je dnes vše a někdy příště napočetnou. (16:55:09)
   
  Konec zápasu.
   
  59:35
  Lindner sevřel puk a zpracoval si ho, jenže to bylo proti pravidlům a je vyloučen.
   
  57:29
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Opět, šance = gól. Schütz si dokázal srovnat puk i přes bránění dvou hráčů a předložil před branku KARLU JENTZSCHOVI, ten už si poradil a Chaloupek působí místy bezradně.
   
  56:00
  Chaloupek se nyní výborně přemístil proti střele Schütze v přečíslení!
   
  52:03
  Hosté v plném počtu.
   
  51:17
  Domácí v plném počtu.
   
  50:03
  Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Dube – 2 min., podražení).
   
  49:17
  Juda byl sice nejprve v souboji ten submisivní, ale nakonec přemohl svého protihráče, pomohl si při tom však krosčekem a je vyloučen.
   
  47:39
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Žádné šance, ale jenom góly padají na hostující straně. Vše začal průnik Harnische na levé straně a výměna puku s Wallnerem, k puku se nakonec dostal EDWIN SCHITZ a mezi betony Chaloupka skóruje! Asistence: Leon Wallner, Tim Harnisch.
   
  45:12
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Hrubá chyba domácí obrany a Salzburg vede o pět gólů. Rozehrávku obrany za bránou zachytil Schitz a LEON WALLNER zakončoval do prázdné. Asistence: Edwin Schitz.
   
  43:35
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Šestý gól hostí. Jentzsch nahrál před bránu volnému JUSTINU SCHÜTZOVI, který překonal Chaloupka. Asistence: Karl Jentzsch.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:43
  Obrana domácích se trochu pozapomněla a osamocen zůstal Peterka, on sám však svoji kličku díky skvělému zákroku Chaloupka neproměnil!
   
  38:03
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Škoda pro domácí tým. Krásné rozebrání jihlavské obrany Schützem a Wallnerem, na konci pak stačilo pro TIMA HARNISCHA stát před brankou a dorážet do prázdné. Asistence: Leon Wallner, Justin Schütz.
   
  36:34
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Hosté si však dvougólový trhák berou zpět. Branku vstřelil KARL JENTZSCH, asistence: Justin Schütz,
   
  35:49
  Dukla právě vstřelila branku!
  Ale domácí snižují! Nahození Filipa s obtížemi zkrotil Bugl, na dorážku ADAMA NAJMANA už byl krátký. Asistence: Jakub Filip, Tomáš Vala.
   
  33:44
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Salzburg utíká na důležité dvougólové vedení, přihrávku od Pasanena si na pravém křídle zpracoval KARL JENTZSCH a z pravého kruhu překonal Chaloupka, který to měl poměrně těžké. Asistence: Tommy Pasanen.

  Tomáš Kalas

  Branky a nahrávky: 27. Vala (Filip, Najman), 36. Najman (Filip, Vala) – 25. Barinka (Peterka, Pasanen), 31. Peterka (Barinka), 34. Jentzsch (Pasanen), 37. Jentzsch (Schütz), 39. Harnisch (Wallner, Schütz), 44. Schütz (Jentzsch), 46. Wallner (Schitz), 48. Schitz (Wallner, Harnisch), 58. Jentzsch (Schütz)


  HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Juřička) – Piskač, Zvěřina, Trávník (A), Křišta, Veleba, Marek, Smolko – Vala (C), Najman (A), Filip – Brož, Juda, Pigl – Úlovec, Zadražil, Barák – Kardoš, Krajíček, Trnka
  trenér: Štěpán Moravec

  EC Red Bull Salzburg: Bugl – Zündel, Szuber, Alanov, Wirt, Pasanen, Wimmer, Peskoller – Lobach (A), Jentzsch, Schütz (C) – Barinka, Dube, Peterka – Schitz, Wallne, Harnisch – Vogt, Hede, Lindner – Huber
  trenér: Teemu Levijoki

  Rozhodčí: Mertl S. – Mertl J., Samuel