Chomutov – Sparta 5:4 (kon.) | Mountfield HK – Žďár n/S 10:1 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 0:2 (kon.)
Liberec – Jihlava 7:2 (kon.) | Poruba – Technika Brno 0:2 (kon.) | Vsetín – Třinec 1:4 (kon.)
Havířov – Vítkovice 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 2:3 (po pr.) | K. Vary – PZ Kladno 5:1 (kon.)
Ústí n/L – Třemošná 7:2 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
5:4 (0:0, 3:2, 2:2)
HC Sparta Praha
Pátek 17.11.2017, 12:00 • SD ARÉNA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 15. kolo
Partner:
   
  Já vám děkuji za pozornost a někdy zase u mádežnického hokeje na shledanou. (14:22:45)
   
  Krásné utkání plné obratů je u konce! Sparta se sice ve třetí třetině dostala do vedení 4:3, Piráti ovšem díky Stanislavu Vrhelovi nejdříve vyrovnali a jedenáct sekund na to utkání otočili. Tři body tak zůstávají v Chomutově.
   
  Konec zápasu.
   
  59:17
  Marcel Štefančík vybojoval kotouč a již mířil do odkryté branky. Nakonec ale skončil jen na boční síti a Piráti se musejí ještě nějakou dobu bránit!
   
  58:56
  Marek Bláha kličkoval na modré čáře a kotouč nakonec skončil ve střední třetině. Piráti si tak mohou na chvilku oddechnout,
   
  58:17
  Sparta je v šesti a hraje powerplay!
   
  58:05
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Stanislav Vrhel – 2 min., faul kolenem).
   
  57:23
  Dvakrát to zkoušel Marcel Štefančík. Ten to zkoušel z levé i pravé strany, ani jeden kotouč ovšem za zády Oldřicha Cichoňa neskončil.
   
  56:57
  Piráti právě vstřelili branku!
  A za dalších jedenáct sekund přišel obrat! STANISLAV VRHEL zůstal na ledě a v další důrazné akci vstřelil pátou branku svého celku! Asistence: Michael Prokeš.
   
  56:46
  Piráti právě vstřelili branku!
  Dlouhé snažení domácího celku nakone končí vyrovnávací brankou. David Petrásek nahodil před branku, kotouč se nakonec dostal na STANISLAVA VRHELA, jenž i se štěstím vstřelil branku! Asistence: David Petrásek a Michal Gut.
   
  55:32
  Následná akce domácího celku byla ukončena odpískáním zakázaného uvolnění. Buly před brankou domácího celku se tak bude opakovat.
   
  55:03
  Individuálně projel až do zakončení Tomáš Hamara, který z levého kruhu střílel jen do připraveného Olivera Šatného. Pokračovat se bude vhazováním.
   
  54:41
  Domácí v plném počtu.
   
  53:55
  Následně se domácímu celku povedlo dvakrát poslat kotouč mimo obranné pásmo, a tak se Sparta do nějakých šancí zatím nedostává.
   
  53:06
  Z pravého kruhu to zkoušel Maxim Kubánek, který po pár kličkách zakončoval. Puk ale skončil jen v náruči připraveného a pozorného Šatného.
   
  52:41
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Michael Prokeš.
   
  52:14
  Matěj Jaroš na druhé straně pokoušel štěstí takovým plachtícím pokusem. Kotouč ale nakonec branku jen minul, nic z toho nebylo.
   
  51:25
  Odpovědět se pokoušel Stanislav Vrhel, jenž po přejetí modré čáry zakončoval od pravého mantinelu. Jeho bomba ale nakonec skončila jen nad brankou.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 25. Gut (Vrhel), 38. Holka (Vrhel, Príhoda), 40. Gut (Vaněk, Koláček), 57. Vrhel (Petrásek, Gut), 57. Vrhel (Prokeš) – 35. Theimer (Ducháč, Vitouch), 36. Slavíček (Krupička), 44. Adamec (Slavíček, Bláha), 51. Vitouch (Kubánek)


  Piráti Chomutov: Šatný (Šilhan) – Petrásek, Vaněk, Matějka, Birhanzl, Martínek, Klika – Králíček, Príhoda, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček, Štefančík, Holka, Gut, Vrhel.
  HC Sparta Praha: Cichoň (Sluka) – Truhlář, Zemčenkov, Hamara, Ducháč, Gurjevskij, Adam, Bláha, Šesták – Kubánek, Mácha, Adamec, Krupička, Jaroš, Potůček, Slavíček, Výkruta, Vitouch, Theimer.

  Rozhodčí: Zubzanda – Kokrment, Fiala.