Ostrava – Střešovice 8:1 (kon.) | Bohemians – Florbal Ústí 7:4 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 1:11 (kon.)
Liberec – Chodov 7:8 (kon.) | Otrokovice – Pardubice 2:0 (kon.) | Bulldogs – Vítkovice 4:5 (kon.)
FBC Liberec
7:8 (4:2, 1:3, 2:3)
FAT PIPE Florbal Chodov
Pátek 17.11.2017, 19:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga • 12. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a těším se u dalších utkání. Přeji krásný zbytek svátečního večera. Na shledanou! (21:00:34)

Dnešní utkání sledovalo 133 diváků.

Třetí třetina byla divácky velmi atraktivní. Domácí se vrátili do tempa první části a v poslední minutě vyvíjeli obrovský tlak. Chodov byl ale střelecky úspěšnější a tak dnes bere všechny tři body.

Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB KOPECKÝ. Asistence: Petr Salát.

59:21
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Karel Šantora – 2 minuty).

59:21
    Oddechový čas pro domácí.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:53
    Domácí získávají balónek a Chyna míří na střídačku.

58:50
    Chodov kombinuje na útočné polovině.

58:31
    Tvrdá střela Veselého jen těsně nezapadla do branky hostí.

57:50
    Bitmanova střela neprošla obranou.

57:20
    Chodov právě vstřelil branku!
    Je to opět o dva góly. Rychlý protiútok zakončuje MAREK MATEJČÍK za záda Chyny. Asistence: Michal Strachota.

57:10
    Ferdan v obrovské šanci trefuje pouze nohu Šantora.

56:45
    Vávra nedoběhl nahrávku od Pražana.

56:15
    Chodov opět kombinuje na vlastní polovině.

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 2. Hůza (Baudisch), 3. Ferdan (Marek), 5. Marek (Ferdan), 12. Kořínek (Salát), 35. Marek (Valeš), 56. Ferdan (Valeš), 60. Kopecký (Salát) – 12. Ondrůšek (Mikeš), 14. Ondrůšek (Sýkora), 21. Mikeš (Sýkora), 23. Vávra (Ondrůšek), 35. Žák (Fiala), 46. Ondrůšek (Podhráský), 52. Pražan (Mikeš), 58. Matejčík (Strachota)

FBC Liberec: Chyna (Janota) – Bitman, Veselý, Strobach – Kopecký, Procházka, Valeš – Hůza, Salát, Böhm – Ferdan, Marek, Baudisch – Balatka, Hiadlovský, Hrůza – Kořínek.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Šantora (Frühbauer) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora (C), Podhráský, Kotlas, Bouša – Žák, Mikeš, Vávra – Vávra, Ondrůšek, Koutný – Matejčík, Strachota, Plíhal.

Rozhodčí: Čížek Lukáš, Laštovička Lukáš