Ostrava – Střešovice 8:1 (kon.) | Bohemians – Florbal Ústí 7:4 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 1:11 (kon.)
Liberec – Chodov 7:8 (kon.) | Otrokovice – Pardubice 2:0 (kon.) | Bulldogs – Vítkovice 4:5 (kon.)
FbŠ Bohemians
7:4 (3:2, 4:2, 0:0)
Florbal Ústí
Pátek 17.11.2017, 17:00Livesport Superliga • 12. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (19:06:32)

Nejlepšími hráči jsou za domácí David Šimek a za hosty Lukáš Täuber.

Ve třetí třetině jsme branku žádnou neviděli. Ústí se snažilo, ale jejich soupeř velmi dobře bránil veškerou jejich snahu. Bohemians zaslouženě vítězí!

59:23
    Ústí hraje bez brankáře a zkouší to v šesti hráčích v poli.

58:51
    Ústí ihned po zisku míčku střílí, střelu ze střední vzdálenosti vyrazil Kotouček nohou.

57:02
    Oddechový čas pro hosty. Tak uvidíme co jim trenér poradí a zda se nadechnou k poslednímu náporu. Bohemians však velmi dobře po celou třetinu brání a za celou dobu svého soupeře nepustila do výraznější šance.

55:35
    Bohemians svou hrou a přihrávkami kontroluje závěr utkání a zatím nepřipouští žádné drama.

54:18

53:10
    Jakub Šárka se snažil doklepnout poskakující míček u levé tyčky, ale brankář Ústí jej má nakonec pod kontrolou.

52:18
    Vyloučení v týmu Florbal Ústí (Adam Stibor – 2 minuty, Hra na zemi).

52:06
    Na utkání dorazilo celkem 230 diváků!

50:00
    Dokonce zápasu zbývá ještě deset minut a Ústí chybí celkem tři branky, aby mohlo pomýšlet na nějaký bodový zisk. Ve florbale je možné vše, tak uvidíme.

49:34
    Teď nyní Ústí v útočném pásmu, avšak bez střelby na Kotoučka a následně obě mužstva odchází střídat.

47:43
    Petr Weissgarber zasahuje proti ojedinělé šanci v této třetině. Bohemians je však více u míčku, ale úplně dopředu se nevydávají a hlídají si i zadní vrátka.

45:45
    Ve hře zatím od začátku třetí třetiny není nic moc k vidění a nesledujeme žádnou strhující podívanou.

44:31
    Ústí se opět úspěšně ubránilo útoku soupeře a nyní se snaží o svůj útok.

43:18
    Bohemians je u míčku a snaží se o další branku, aby svůj náskok zase nějak bezpečně navýšila. Zatím jsou však v útoku bezzubí.

42:00
    Pokračujeme ve stejném trendu jako na konci druhé třetiny. Střela Ústí byla hodně nepovedená a šla hodně mimo branku až někam do zázemí haly.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 3. Šárka (Šimek), 16. Šárka (Šimek), 19. Šimek, 21. Šimek (Šárka), 23. Krbec (Krebner), 28. Höffer (Šimek), 31. Šimek (Palatínus) – 6. Josef Novák, 14. Kolstrunk, 36. Vl. Štorek (Kolstrunk), 39. Kühnel (Krbec)

FbŠ Bohemians: Kratěk (25. Kotouček) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Šefčík, Čihák, Krbec, Forman – Šebek, Dobisík, Šimek – Miščík, Mandík, Höffer – Kindl, Palatínus, Růžek – Šárka.
    Florbal Ústí: Weissgarber (Fibiger) – Stummer, Semerád, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Kolstrunk, Josef Novák – Kopecký, Vl. Štorek, Pavelka – Fuchsig, Täuber, Krbec – Šafařovský.

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora