Skalica – Pov. Bystrica 7:1 (kon.) | Trnava – Prešov 4:6 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 4:3 (kon.)
Dubnica – Michalovce 2:4 (kon.) | Osmos Bratislava – Nové Zámky B 19:3 (kon.)
HK Skalica
7:1 (4:0, 0:1, 3:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 17.11.2017, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 1. liga (SR) • 21. kolo

Zápas sa končí výsledkom 7:1! (19:16:47)

59:19
    Skalica dala gól!

V samom závere zápasu domáci ešte dávajú gól na 7:1! Gól strelil JURÁK. Asistencie Kniazev, Jarolín.

58:55
    Domáci v plnom počte.

56:55
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

55:19

53:19
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Vereš – 2 min., sekanie).

52:34
    Hostia v plnom počte.

50:34
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Niník – 2 min., sekanie).

48:06

V 49. minúte domáci zvyšujú na 6:1! Gól strelil HORVÁTH. Asistencie: Hujsa, Vaškovič.

45:02

43:02
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Rodionov – 2 min., vrazenie na mantinel).

41:32

V 42. minúte zápasu je stav 5:1! Gól strelil JAROLÍN. Asistencie: Jurák, Kniazev.