Královské Vinohrady – Židenice 5:4 (kon.) | Panthers – Tatran 4:6 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 12:4 (kon.)
Chodov – Ne 7:2 (kon.) | Jičín – Olomouc 7:5 (kon.) | Ostrava – Liberec 8:5 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
7:2 (4:1, 0:1, 3:0)
Ne
Pátek 17.11.2017, 18:00 • SH Jižní Město • ČEZ Extraliga žen • 11. kolo

Konec zápasu. (19:47:29)

58:03
    Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Iveta Hyršlová – 2 minuty, Sekání).

57:08
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Nikola Kuchařová – 2 minuty, Sekání).

56:35
    Chodov právě vstřelil branku!
    Ihned z dalšího útoku přichází další branka domácích, která už jim dodává hodně velký klid do začátku zápasu. EVA PREISSLEROVÁ využila práce a finální přihrávky Urbánkové a z hranice brankoviště prostřelila Christianovou. Asistence: Tereza Urbánková.

56:20
    Když nejde Belicové překonat Christianovou sama, raději se proměnila do role nahrávačky a našla výborně NIKOLU KUCHAŘOVOU, která výrazně přibližuje Chodov k vítězství. Asistence: Kristina Belicová.

55:40
    Suchá podstoupila těžký souboj a dostala se ke střele z ostrého úhlu. Christianová se však překvapit nedokázala.

53:17
    Belicová se sama objevila před Christianovou. Z bezprostřední blízkosti ji ale nadvakrát nedokázala překonat.

52:07
    Billá vybojovala míček v souboji a hned pálí, Provázková vyráží ramenem.

49:47
    Christianová se výhozem pokusila vyslat Kubišovou. Tu si však pohlídala domácí obrana.

49:30
    Chodov opět uklidňuje hru na vlastní polovině.

48:38
    Čapkové nesedla střela a Suchá místo útoku raději volí šetření času na vlastní polovině.

47:50
    Plášková z nadějné pozice střílí mezi nohy Christianové.

46:56
    Ivanti vrhá všechny síly do útoku a hraje se opět před Provázkovou.

44:21
    Nyní se mohou domácí hodně uklidnit, protože zpátky do tříbrankového vedení ho vrací EVA PREISSLEROVÁ, která dokonale tečuje pokus Řepkové na brankovišti mimo dosah Christianové. Asistence: Martina Řepková.

44:00
    Provázková je po jednou palbou od hráček Ivanti. Ztím však nepustila za svá záda žádný míček ve třetí třetině.

43:05
    Košturiaková opět zahrozila domácí obraně, ze střední vzdálenosti ale přestřelila.

42:27
    Úvod třetí třetiny je ale jinak velmi opatrný. Na obou týmech je vidět, že už nechtějí udělat chybu.

41:50
    Dnešní utkání sledují necelé dvě stovky diváků.

40:39
    Jůzová dobře rozehrála volný úder na Jirákovou, Christianová vůbec nevěděla jak vyrazila balonek.

Ondřej Jícha

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. Řepková (Urbánková), 17. Urbánková (Řepková), 20. Suchá (Plášková), 20. Preisslerová (Urbánková), 45. Preisslerová (Řepková), 57. Kuchařová (Belicová), 57. Preisslerová (Urbánková) – 15. Košturiáková (Hyršlová), 24. Košturiáková (Hyršlová)

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Jiráková, Tožičková, Kuchařová, T. Pilíková – Suchá, Frantíková, Lacková – Klímová, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Svačinová, Belicová.
    Ne: Christiánová (Červová) – Hermannová, Kleinová, V. Beránková, Bobotová, Billá – Polívková, Surá, Kubišová – L. Pilíková, Čapková, Hyršlová – Steinbachová, Košturiáková, Hanzlíková – Machačová, Zabavská.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, MArtin Reichelt