Arsenal – Tottenham 2:0 (kon.) | Bournemouth – Huddersfield Town 4:0 (kon.) | Burnley – Swansea 2:0 (kon.)
Crystal Palace – Everton 2:2 (kon.) | Leicester – Manchester City 0:2 (kon.) | Liverpool – Southampton 3:0 (kon.)
West Brom – Chelsea 0:4 (kon.) | Manchester Utd. – Newcastle 4:1 (kon.)
Burnley FC
2:0 (2:0)
Swansea City
Sobota 18.11.2017, 16:00 • Turf Moor • Anglická Premier League • 12. kolo

Domácí fotbalisté dokázali tento zápas, ve kterém zejména v prvním poločase dominovali, vyhrát 2:0. Hostující gólman Łukasz Fabiański předvedl několik dobrých zákroků, ale prohře nezabránil. Za domácí se trefili Jack Cork a Ashley Barnes. (17:58:05)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 9:12. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:10.

90+7

90+7
    Žlutou kartu dostává Nathan Dyer (Swansea City).

90+6
    James Tarkowski byl tvrdě atakován v osobním souboji, bude ošetřen za autovou čárou.

90+5
    Martin Olsson se po centru spoluhráče dostal do zakončení. Jeho hlavičku kryje brankář domácího celku.

90+4
    Rozehrávat od své branky bude domácí brankář, mnoho šancí momentálně k vidění není. V poklidném tempu se utkání dohrává.

90+3
    Ashley Barnes se propracoval do výborné střelecké pozice, jeho ránu zablokoval Alfie Mawson.

90+2
    Johann Gudmundsson se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale branku netrefil, míč si totiž příliš předkopl.

90+1
    Celkem šest minut se bude nastavovat. Při zranění Tammy Abrahama se dlouhou dobu nehrálo.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

Dnešní utkání sleduje 18 895 diváků.

89
    Sam Clucas rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku a domácí Nick Pope snadno kryje.

88
    Sledujeme rychlý fotbal, který se musí fanouškům určitě líbit. Dvě minuty zbývají do konce řádné hrací doby.

87
    Steven Defour se pokoušel probojovat přes dva obránce, ale neuspěl.

86
    Ben Mee vypálil z výborné pozice, ale jeho ránu zablokoval hostující obránce.
    85. Domácí hráč byl v postavení mimo hru.

85
    Hostující obránce odrazil míč mimo hrací plochu. Rohový kop pro domácí. Robbie Brady centroval před branku. Domácí celek sice míč do brány dostal, ale James Tarkowski byl v ofsajdu.

84
    Domácí celek se nyní propracoval na útočnou polovinu a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

82
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Tammy Abraham, přichází Luciano Narsingh.

82
    Za potlesku fanoušků opouští Tammy Abraham hrací plochu na nosítkách.

80
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Jeffrey Hendrick, přichází Sam Vokes.

80
    Zdá se, že jde o problém se zády. Tammy Abraham je odnášen na nosítkách.

78
    Jeden z hostujících hráčů je ošetřovaný na hrací ploše. Pravděpodobně sudí nějakou tu minutu nastaví ke druhému poločasu.

77
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, utkání se poklidném tempu dohrává.

76
    Federico Fernández to zkoušel z pravé strany, jeho střílený centr byl zablokovaný domácím hráčem.

75
    Rohový kop pro hosty. James Tarkowski totiž odrazil míč mimo hrací plochu. S následným centrem si obrana dokázala poradit.

73
    Hosté kombinují na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Nathan Dyer přihrál nepřesně, a tak hrají domácí.

71
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté sice vedou o dva góly, ale ve druhém poločase nejsou zdaleka tak aktivní, jako byli v tom prvním.

70
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Leroy Fer, přichází Ki Song-jung.

70
    Renato Sanches rozehrával a jeho rána byla výrazně nepřesná, domácí brankář ani zasahovat nemusel.

69
    Druhý poločas hrají hosté aktivněji a nyní mají možnost volného kopu. Sam Clucas a Renato Sanches se radí, jak situaci sehrají.

67
    Domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed, zatím se ale nemohou hráči Burnley propracovat do výraznější šance.

65
    Fotbalisté v bílém rozehrávali rohový kop, ale Ben Mee dokázal míč dostat do bezpečí. Akce pokračovala dál a z velké dálky to zkoušel Renato Sanches. minul bránu.

64
    Hosté nyní drží míč na polovině hrací plochy a pokouší se něco vymyslet. Zatím se ale nemohou probojovat do střelecké pozice.

63
    Robbie Brady se pokoušel centrovat před branku, ale míč zastavil obránce. Takže autové vhazování pro domácí.

60
    Doošetřen bude mimo hrací plochu, možná bude muset hostující kouč sáhnout ke druhému střídání.

59
    Wilfried Bony dostal dobrou přihrávku, ale nedokázal přesněji trefit branku. Jeho spoluhráč Tammy Abraham zůstává ležet na trávníku. Míří k němu lékaři.

59
    Renato Sanches se po rychlé akci dostal na útočnou půlku, ale posledního obránce nepřekonal. Ke střele se tak Sanches nedostal.

58
    Rohový kop pro domácí. Robbie Brady centruje před branku. Jeden z bránících hráčů balon odehrál.

56
    Jeffrey Hendrick neměl komu rozehrát, a tak se musel vrátit na obrannou polovinu.

55
    Hostující celek se pohybuje na útočné polovině okolo branky, ale do výraznější střelecké pozice se nemůže probojovat.

53
    Po rychlé akci hostů vypálil z první Wilfried Bony. Jeho tvrdá rána končí výrazně nad brankou.

52
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene a nemůže se probojovat do střelecké pozice.

51
    Wilfried Bony přenechal míč Tammy Abrahamovi, který vypálil. Jeho rána končí výrazně nad brankou.

49
    Domácí brankář rozehrává od své branky. Skvěle rozehrál a do střelecké pozice se tak dostal Robbie Brady. Jeho pokus výborně chytil hostující gólman Łukasz Fabiański.

47
    Robbie Brady rozehrával rohový kop. Jeho centr byl sice přetažený, ale pak se probojoval ke střele James Tarkowski. Jeho rána byla zablokovaná.

46
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Jordan Ayew, přichází Wilfried Bony.

46

Po prvním poločase vedou domácí fotbalisté zcela zaslouženě. Jsou aktivnější, mají více ze hry a svého soupeře výrazně přehrávají. Łukasz Fabiański předvedl několik výborných zákroků, ale také dvakrát inkasoval.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2
    Martin Olsson výborně vypálil, jeho ránu zablokoval obránce na rohový kop.

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat. Domácí hráč fauloval, byl to Matthew Lowton.

45
    V poslední minutě hry v prvním poločase uvidíme rohový kop. Nejvýše vyskočil Alfie Mawson, který míč odehrál.

44
    Hostující celek se nikam nežene, naopak domácí tvoří hru. Johann Gudmundsson a Robbie Brady zkoušeli něco vymyslet a je z toho další rohový kop.

43
    Robbie Brady centroval před branku. Obrana míč poněkud podcenila, hráči si dávali přednost s výkopem. Nakonec musel míč vyboxovat Łukasz Fabiański.

42
    James Tarkowski centroval před branku, hostující obránce odehrál míč do autu. Rohový kop.

42
    V poklidném tempu se dohrává první poločas, více aktivní domácí proměnili dvě velké šance a dostali se do dvoubrankového vedení. Hosté zatím výrazně branku neohrozili.
    40. Ashley BARNES - 2:0

40
    Burnley právě vstřelilo branku!
    Po rychlé akci navyšují domácí fotbalisté své vedení. Jeffrey Hendrick krásně křížně přihrál do míst, kde ASHLEY BARNES. Ten poslal míč do horní části branky a gólman neměl nárok. Asistence: Jeffrey Hendrick.

38
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se na polovině hrací plochy. Po útočném faulu hostů rozehrával volný kop domácí Nick Pope.

36
    Hostující celek posílá dlouhé míče na Renato Sanchese, který je ale velmi dobře obsazovaný domácí obranou. Po další nepřesné akci bude rozehrávat domácí gólman.

35
    Renato Sanches čekal na další dlouhý míč, ale před něho se postavil Robbie Brady, který akci překazil.

35
    Renato Sanches centroval před branku, ale nedokázal přesněji najít spoluhráče.

34
    Tammy Abraham se pokoušel probojovat do šance, ale blaon mu domácí bek odkopl. Rohový kop pro hosty.

33
    Po útočném faulu bude volný kop rozehrávat domácí brankář. Nick Pope výrazně pomáhá svým spoluhráčům.

32
    Leroy Fer se na útočné polovině hlásil o přihrávku, ale míč k němu nedoputoval. Akce hostů ale pokračuje dál. Jordan Ayew nedokázal míč zpracovat, a tak končí u domácího brankáře.

31
    Půlhodina hry je pryč, sledujeme výrazně aktivnější hru domácího celku, který se také dostal do vedení. Hosté se zatím nemohou propracovat do gólové šance.
    29. Jack CORK - 1:0

29
    Domácí celek se dostává do vedení, po výborném Bradyho centru se hlavou prosazuje osamocený a obranou zapomenutý JACK CORK. Asistence: Robbie Brady.

28
    Jordan Ayew hledal naběhnutého Tammy Abrahama, který se ale nacházel na jiném místě, než by měl být. Akce tak rychle končí a míč mají domácí.

27
    Domácí brankář urychlil rozehrávku dlouhým výkopem, akci ale ukončila nepřesná přihrávka. Vhazování pro hosty.

26
    Volný kop pro domácí. Robbie Brady centroval před branku. Hostující obrana si nejprve nedokázala poradit, domácí si ale dávali v zakončení přednost. Nakonec vypálil Ben Mee, ale jeho pokus zablokoval Alfie Mawson.

25
    Swansea City nyní kombinuje na útočné polovině, ale nemůže se propracovat do střelecké pozice. Domácí zadní řada hraje zodpovědně. Federico Fernández vypálil z velké dálky a míč poslal výrazně mimo branku.

24
    Martin Olsson vedl akci po straně, jeho střílený centr před branku kryje brankář domácího týmu. Ten následně volí dlouhý výkop.

23
    Federico Fernández a Martin Olsson dělají domácí obraně velké problémy, oba hrají aktivně, tvoří hru, ale spoluhráči jim na centry nenabíhají.

22
    Více ze hry mají domácí fotbalisté, tlačí se do zakončení, ale nemohou se probojovat do výraznější šance.

21
    Nathan Dyer vedl rychlou protiakci hostů, Federico Fernández centroval před branku, ale domácí beci si dokázali poradit a míč odvracejí.

20
    Alfie Mawson byl v pokutovém území v osobním souboji s domácím hráčem. Fanoušci se domáhají odpískání pokutového kopu, sudí tento názor nesdílí.

20
    Johann Gudmundsson to zkoušel z velké dálky, jeho pokus kryje brankář Swansea City.
    18. Hostující brankář výborně zasáhl.

18
    Łukasz Fabiański senzačně dokázal zastavit další domácí akci, balon zastavil na brankové čáře.

18
    Leroy Fer faulovala, domácí měli ponechanou výhodu, kterou nedokázali proměnit.

18
    Jeffrey Hendrick se pokoušel dostat na útočnou polovinu, ale neměl komu přihrát, a tak akci zastavil a vrací míč až k brankáři.

17
    Žlutou kartu dostává Stephen Ward (Burnley FC).

17
    Łukasz Fabiański výborně zastavil domácí šanci po rohovém kopu.

16
    Jack Cork zastavil rozehrávku soupeře, centroval před branku, kde viděl spoluhráče. Ten byl ale obsazený, a tak se do zakončení domácí nedostali.

15
    Jeffrey Hendrick nepřesně vypálil, jeho pokus vyrazil hostující brankář. Pak Łukasz Fabiański pod tlakem špatně rozehrál a namazal soupeři. Jeho ránu stihl zastavit.

14
    Hostující celek to nyní zkoušel dlouhým míčem po čáře, ale nabíhající Martin Olsson byl v postavení mimo hu.

12
    Matthew Lowton vhazuje na útočné polovině velmi blízko půlící čáry. Pomohl založit akci, kterou vedl Johann Gudmundsson. Ten ale přes obránce hostů neprošel.

11
    Hosté mají k dispozici vhazování na své polovině, oba týmy hrají takticky velmi dobře a nedávají soupeři prostor.

10
    Sledujeme klidný zápas, mnoho vyložených šancí k vidění není. Nyní po nepřesné domácí rozehrávce kryje míč Łukasz Fabiański, který následně vykopává od své branky.

9
    Po rychlé akci hostů centr před branku odehrál obránce Matthew Lowton. Následný rohový kop dokázala obrana v tmavém zastavit.

8
    Renato Sanches rozehrával volný kop. Rozhodl se pro přímou střelu, ale bránu minul o pořádný kus. Směrem ke spoluhráčům vyslal omluvu.

7
    Swansea City rozehrává na své polovině, rychlým míčem se dostalo na útočnou polovinu, de vybojovalo rozehrávku, protože fauloval Robbie Brady.

7
    Johann Gudmundsson vedl další domácí akci, ale nedokázal si poradit hned s prvním obráncem.

6
    Robbie Brady centroval před branku, v pokutovém území se k hlavičce dostal Ben Mee, který minul branku. Vykopávat tedy bude gólman Łukasz Fabiański.

5
    Matthew Lowton po rychlé akci centroval před branku, hostující Federico Fernández odehrál balon na rohový kop.

5
    Domácí Stephen Ward bude vhazovat na své polovině, Burnley se pokouší dostat hru ze své poloviny.

4
    Robbie Brady odrazil míč do autu, na útočné polovině budou vhazovat hosté. Ti se pokoušejí postupně založit útočnou akci.

4
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme poklidný úvod zápasu.

2
    Po faulu se bude kopat volný kop. Hosté se rozhodli pro přímou střelu na branku, dobře si vyskočil gólman Nick Pope, který vyrazil balon.

2
    Vykopávat bude hostující brankář Łukasz Fabiański od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu.