Getafe – Alavés 4:1 (kon.) | Leganés – Barcelona 0:3 (kon.) | Sevilla – Celta Vigo 2:1 (kon.)
Atlético – Real Madrid 0:0 (kon.)
Sevilla FC
2:1 (1:1)
Celta de Vigo
Sobota 18.11.2017, 18:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla • Španělská LaLiga • 12. kolo

To je ode mne vše.Přeji Vám krásný zbytek sobotního večera a u dalších přenosů nashledanou. (20:25:55)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 20:18.

A máme tu konec! Na skvělý a záživný 1. poločas ten 2. příliš nenavázal, i tak jsme ale viděli poměrně hezký zápas. Sevilla se velmi brzo ujala vedení, když se v 48. minutě prosadil Nolito. Od té doby jsme mohli vidět obléhání pokutového území Sevilly. Hosté měli své šance, největší asi Gomez, bylo to však málo platné. Rozhodčí sporné momenty zapískal spíše ve prospěch domácího týmu a ani závěrečný tlak gól nepřinesl. Sevilla tak na domácím stadionu získává všechny 3 body za vítězství 2:1.

90+5

90+4
    Blanco posílá dlouhý nákop směrem ke svému protějšku v bráně domácích. Útočný faul ale znamená konec nadějí.

90+4
    Posledních 60 vteřin! Drama vrcholí.

90+3
    Dlouhý nákop do vápna domácích byl odvrácen. Sevilla urputně brání jednogólový náskok.

90+1
    Nastaveny budou 4 minuty. To je dostatek času na vyrovnání pro hosty.

90
    Žlutou kartu za ostrý zákrok na Sarabia dostává J.Castro.

90
    Tentokrát už se píská, Sarabia dostal naloženo hned od dvojice soupeřů.

89
    Velmi emotivnímu konci utkání nepomohla ani další sporná situace, když rozhodčí neodpískal faul na Muriela u vápna hostů.

87
    Soria vůbec nezvládl zákrok a prudkou střelu doprostřed brány pouze vyrazil před sebe. Tam se seběhli hned 2 borci v černém, ale míč se jim do brány dostat nepodařilo.

87
    Zajímavá šance pro Celtu. Volný přímý kop z nějakých 25 metrů.

86
    Žlutou kartu za ostrý skluz dostává G.Pizzarro.

85
    Utkání se blíží ke svému konci a Muriel měl na kopačce rozhodnutí. Jeho střela se však nevešla mezi 3 tyče.

83
    Střídání v týmu Sevilla FC; odchází Nolito a přichází Michael Krohn-Dehli .

83
    David Soria pod tlakem vykopává balón, ale zvládl to na výbornou! Hostům zbývá přibližně 10 minut na to, aby s výsledkem ěnco udělali.

81
    Maximiliano Gómez byl opět vidět, když se dral k odraženému míči na hranici vápna. Jeho snaha ale gól nepřinesla.