Mouscron – Anderlecht 1:2 (kon.) | Kortrijk – Sint-Truiden 3:2 (kon.) | Eupen – Antverpy 0:1 (kon.)
Standard – Oostende 0:0 (kon.)
Standard Lutych
0:0 (0:0)
KV Oostende
Sobota 18.11.2017, 20:30 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická liga • 15. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:23:46)

Sledovali jsme katastrofální utkání mezi Standardem Lutych a Oostende, které končí remízou 0:0. Viděli jsme pouze tři červené karty. Za domácí Edmilson Junior a za hosty Capon a Vandendriessche. Lutych se posouvá na deváté místo, Oostende zůsttává na třináctém místě.

90+3

90+1
    Žlutou kartu dostává William Dutoit (KV Oostende).

90
    Rozhodčí Sebastien Delferiere se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby

89
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Rezaeian.

88
    Nepřesná přihrávka Marina končí v zázemí. Dutoit bude odkopávat od brány.

87
    Laifis nedal šanci Ganovi a domácí jsou nadále na útočné polovině.

86
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Tomaševič.

85
    Rohový kop pro domácí celek.

84
    Žlutou kartu dostává Zinho Gano (KV Oostende).

83
    Žlutou kartu dostává Sébastien Pocognoli (Standard Lutych).

82
    Hra je hodně nervózní. Dokonce to vyústilo v potyčku téměř všech hráčů v poli. Oostende pořád nemá dost s červenými kartami.

81
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť střelu Marina blokuje Lombaerts.

80
    Ndongala vybojoval rohový kop.

79
    Domácí trenér Sa Pinto posiluje útok, aby už jsme se dočkali nějaké branek v utkání, nebo aspoň nějaké velké šance.

78
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Uche Henry Agbo, přichází Renaud Emond.

77
    Hra je stále přerušená, neboť Ndongala leží na zemi a domácí trenér je naštvaný na Vandendriesscheho. Rozhodčí ho následně vyvádí ze hřiště. Trenér míří na tribunu.

76
    Domácí trenér pošle za pár chvil svého druhého žolíka.
    75. Červená karta

75
    Další červená karta. Tentokrát pro Vandendriessche, který brutálně fauloval Ndongala.

74
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Knowledge Musona, přichází Zinho Gano.
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Antonio Milić, přichází Ramin Rezaeian.

73
    Ochoa zlikvidoval pokus Musony. Lutych je opět na míči .

72
    Ozkan předvídal, kde přihraje Marin míč a tak má Oostende díky němu míč u svých kopaček.

71
    O střelu se pokusil Mpoku, jenže ohrozil více rohový praporek, než brankáře Dutoita.

70
    Siani hledal Lombaertse, jenže ten byl dobře bráněný Luyindama Nekadioem. Lutych je opět u míče.

69
    Rohový kop pro Oostende.

68
    Nepřesná přihrávka Cavandy končí za brankovou čarou. Dutoit bude odkopávat od brány.

67
    Ndongolův centr do pokutového území byl nepřesný, nicméně domácí jsou nadále u míče.

66
    Útočným faulem se provinil kapitán Pocognoli, který v osobním souboji fauloval lokty Ozkana.

65
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Siani.

64

63
    Lutych sice drží míč, jenže opět to je k ničemu.

62
    Milič nestíhal Mpokua a tak ho stáhl k zemi. Klasický obrázek dnešního utkání.

61
    Nepřesná kombinace Lutychu končí v náručí Dutoita, který si dává s rozehrávkou načas.

60
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Joseph Akpala, přichází Richairo Živković.

59
    Zajímavý závar před bránou Dutoita zakončil nepřesnou střelou Marin.

58
    Nepřesnou rozehrávkou se prezentoval Vandendriessche. Lutych je u míče.

57
    Oostende kombinuje na své polovině hřiště a snaží se najít volnou mezeru v obraně domácích.

56
    Nepřesnou přihrávkou se prezentoval Carlinhos. Dutpoit bude odkopávat od brány.

55
    Bjelica špatně vhazoval a u míče je domácí celek.

54
    Orlando Sa se sám rval v pokutovém území Oostende, jenže nebyl úspěšný.

53
    Útočným faulem si pomohl domácí kapitán Pocognoli.

52

51

50
    Hosté se opět ubránili díky dobrému obrannému zákroku MIliče.

49
    Do zajímavé šance se dostal hostující Musona, jenže trestuhodně míjí bránu Ochoy.

48
    Nepřesnou přihrávku vyslal Uche Agbo. Oostende je v druhém poločase poprvé u balónu.

47
    Domácí Lutych je opět u míče.

46
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Carlinhos, přichází Dieumerci Ndongala.

46

Sledovali jsme první poločas mezi Standardem Lutych a Oostende, které končí bezbrankovou remízou. Viděli jsme pouze dvě červené karty, po jedné na obou stranách. Nejprve hostující Capon a o pár minut později Edmilson Junior. Zbytek půle nestojí ani za řeč.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+1

45
    Rozhodčí Sebastien Delferiere se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.

44
    Ochoa měl první větší práci, když musel doběhnout pro volný míč těsně za hranicí vápna.

43
    Opět nepřesná kombinace domácího Standardu Lutych. Zatím hodně nudná první půle.

42
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Luyindama Nekadio.

41

40
    Útočným faulem se provinil Marin. V dnešním utkání je zatím až moc faulů.

39
    O další centrovaný míč se pokusil Mpoku, jenže opět nebyl úspěšný.

38
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení. Lutych je u míče.

37
    Oostende bude mít volný přímý kop kolem pravé postranní čáry.

36
    Carlinhos nedokázal obehrát Bjelicu s Tomaševičem. Oostende drží míč kolem půlicí čáry.

35
    Marin napadal Tomaševiče tak, že ho fauloval, nicméně rozhodčí Delferiere zůstává klidný.

34
    Útočným faulem se provinil domácí Carlinhos.

33
    Ozkan nedokázal procpat míč na Akpalu. Standard je opět na míči. Snad už konečně něco předvede.

32
    O centr se pokusil Mpoku, jenže Lombaerts opět pokryl Orlanda Sa.

31
    Lutych opět drží nesmyslně míč na své polovině hřiště. Kromě dvou červených karet jsme téměř nic neviděli.

30
    Hraje se opět ve vyrovnaném počtu lidí. Uvidíme, jak se to promítne ve zbytku utkání.
    29. Červená karta

29
    Edmilson Junior dostává červenou kartu po vražedném faulu na Bjelicu.

28
    K zakončení se dostal domácí Marin, jenže jeho střela končí těsně vedle pravé tyče.

27
    Oostende drží míč na své polovině hřiště, jenže se nemůže dostat přes dobré napadání Lutychu.

26
    Oostende se snaží hrát útočně, jenže v deseti lidech to je velice těžké.

25
    K zakončení se dostal Agbo, jenže Dutoit předvedl jistý zákrok.

24
    Nepřesnou přihrávku vyslal Carlinhos, který hledal Orlanda Saa.

23
    Bjelica předvedl parádní zákrok proti Marinovi.

22
    O dlouhý míč se pokusil Vandendriessche, jenže Musona nebyl dostatečně rychlý.
    21. Červená karta

21
    Capon dostává po faulu na Mpoku červenou kartu. Tohle je pro Oostende velký malér.

20
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Akpala.

19
    Hra se začíná vyrovnávat a Oostende nabírá sebevědomí. Není se čeho bát, není to Barcelona.

18
    Bjelica dobrým pohybem vybojoval alespoň vhazování poblíž pokutového území.

17
    O dlouhý míč se pokusil Milič, jenže přihrávka na Musonu nebyla přesná. Standard Lutych je opět u míče.

16
    Hra je zatím neurovnaná, jsou časté přerušení nebo zdlouhavé kombinace domácích na své vlastní polovině.

15
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Milič.

14
    Volný přímý kop nic nenabídl, protože Tomaševič poslal míč na rohový kop.

13
    Zdravotníci přinesli i nosítka. Uvidíme, zda bude moct pokračovat v utkání.

12
    Tento borec je nadále ošetřován.

11
    Edmilson byl nevybíravě faulován Sianim. Lutych bude mít zajímavou standardní situaci.

10
    Domácí kapitán Pocognoli parádně odcentroval do pokutového území, jenže Orlando Sa nedokázal v osobním souboji přelstít Lombaertse.

9
    Oostende se snaží o napadání, jenže domácí jsou v držení míče zatím dobří, jenže opět se dostali do ofsajdového postavení.

8
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Orlando Sa.

7
    Domácí stále kombinují a čekají na volnou mezírku v obraně hostů.

6
    Faulem si pomohl Bjelica, který nedokázal stíhat Edmilsona Juniora.

5
    Oostende opět nezvládlo rozehrávku.. Uvidíme, co si připraví domácí borci.

4
    K zakončení se dostal Orlando Sa, jenže jeho pokus šel nad bránu Dutoita.

3
    Ani Oostende nebylo úspěšné. Standard Lutych kombinuje na své polovině hřiště.

2
    Do prvního útoku se hnali domácí, jenže Capon zasáhl dobře proti Mpokovi.

1
    Lutych oblékl červené dresy, Oostende žluté.

1

Standard Lutych: Ochoa – Pocognoli (C), Laifis, Luyindama Nekadio, Cavanda – Mpoku, Agbo, Carlinhos, Marin, Edmilson Junior – Sá.
    Náhradníci: J-F. Gillet – Emond, Djenepo, Miya, Fai, Ndongala, Scholz.

KV Oostende: Dutoit – Tomašević, Lombaerts, Milić – Bjelica, Özkan, Siani (C), Vandendriessche, Capon – Akpala, Musona.
    Náhradníci: Vanhamel – Rozehnal, Canesin, Conté, Rezaeian, Gano, R. Živković.

23.11.14 Oostende-St. Lutych 3 : 2

Oostende se nachází na třináctém místě a na svého dnešního soupeře ztrácí pět bodů. Na svém kontě mají 14 bodů za čtyři výhry a dvě remízy. Z posledních pěti utkání dokázali získat devět bodů za tři výhry. Na poslední Eupen mají náskok čtyř bodů. Nejlepší střelec týmu je se sedmi góly Gano.

St.Lutych se momentálně nachází na devátém, místě šestnáctičlenné tabulky. Na svém kontě má 19 bodů za pět výher a čtyři remízy. Skóre mají záporné 15:18. Z posledních pěti utkání dokázali získat deset bodů za tři výhry a remízu. Nejlepší střelec týmu je s pěti góly Orlando Sa.

Hezký den u sledování belgické Jupiler Laugue! V dnešním 15. kole se představí domácí St.Lutych, který vyzve Oostende. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.