Olomouc – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Liberec – Ostrava | 2:1 (kon.) | | | Brno – Teplice | 1:0 (kon.) |
Slavia – Dukla Praha | 5:0 (kon.) | | | Slovácko – Plzeň | 1:4 (kon.) |
Třinec – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Varnsdorf | 1:2 (kon.) |
Arsenal – Tottenham | 2:0 (kon.) | | | Bournemouth – Huddersfield Town | 4:0 (kon.) | | | Burnley – Swansea | 2:0 (kon.) |
Crystal Palace – Everton | 2:2 (kon.) | | | Leicester – Manchester City | 0:2 (kon.) | | | Liverpool – Southampton | 3:0 (kon.) |
West Brom – Chelsea | 0:4 (kon.) | | | Manchester Utd. – Newcastle | 4:1 (kon.) |
Getafe – Alavés | 4:1 (kon.) | | | Leganés – Barcelona | 0:3 (kon.) | | | Sevilla – Celta Vigo | 2:1 (kon.) |
Atlético – Real Madrid | 0:0 (kon.) |
Bayern – Augsburg | 3:0 (kon.) | | | Hoffenheim – Frankfurt | 1:1 (kon.) | | | Leverkusen – RB Lipsko | 2:2 (kon.) |
Mohuč – Kolín nad Rýnem | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Freiburg | 3:1 (kon.) | | | Hertha – Mönchengladbach | 2:4 (kon.) |
AS Řím – Lazio | 2:1 (kon.) | | | Neapol – AC Milán | 2:1 (kon.) |
PSG – Nantes | 4:1 (kon.) | | | Dijon – Troyes | 3:1 (kon.) | | | Guingamp – Angers | 1:1 (kon.) |
Štrasburk – Rennes | 2:1 (kon.) | | | Toulouse – Méty | 0:0 (kon.) |
Ružomberok – Podbrezová | 3:0 (kon.) | | | Prešov – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) | | | Nitra – Senica | 0:0 (kon.) |
Žilina – Dunajská Streda | 0:0 (kon.) |
Písek – Zápy | 5:0 (kon.) | | | Štěchovice – Domažlice | 1:0 (kon.) | | | Dobrovice – Vyšehrad | 2:0 (kon.) |
Benátky n/J – Ústí n/O | 0:0 (3:2 po pen.) |
HFK Olomouc – Zlínsko | 0:0 (odl.) | | | Petřkovice – Mohelnice | 0:0 (odl.) | | | Vel. Meziříčí – Hlučín | 0:0 (odl.) |
Hodonín – Uh. Brod | 0:0 (odl.) | | | Prostějov – Rýmařov | 0:0 (odl.) |
Č. Budějovice – Ostrava | 1:1 (6:5 po pen.) | | | Frýdek-Místek – Bohemians 1905 | 0:0 (4:3 po pen.) | | | Hr. Králové – Příbram | 1:2 (kon.) |
Karviná – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Sparta | 3:2 (kon.) |
Spiš. N. Ves – L. Mikuláš | 2:2 (kon.) | | | Bardejov – MFK Zvolen | 3:0 (kon.) | | | Šamorín – KFC Komárno | 3:0 (kon.) |
Skalica – Nové Mesto n/V | 2:0 (kon.) |
Twente – Heerenveen | 0:4 (kon.) | | | Feyenoord – Venlo | 1:1 (kon.) | | | Breda – Ajax | 0:8 (kon.) |
Willem II – Sparta Rotterdam | 2:2 (kon.) |
Mouscron – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Sint-Truiden | 3:2 (kon.) | | | Eupen – Antverpy | 0:1 (kon.) |
Standard – Oostende | 0:0 (kon.) |
Linz – Rapid | 1:2 (kon.) | | | Austria – Admira | 2:3 (kon.) | | | Mattersburg – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) |
St. Pölten – Wolfsberger | 0:0 (kon.) |
Chabarovsk – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) | | | Dynamo – Groznyj | 1:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Spartak | 1:4 (kon.) |
Arsenal Tula – Kazaň | 0:0 (kon.) |
Piast Gliwice – Cracovia | 1:0 (kon.) | | | Nowy Sącz – Lech Poznaň | 0:0 (kon.) | | | Gdańsk – Wisła Pł. | 3:0 (kon.) |
konec
Standard Lutych
0:0
(0:0)
KV Oostende
Ondřej Klos
Branky:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 23:26.
Rozhodčí: Sebastien Delferiere
Diváci:
Karty: 83. Pocognoli (STA) – 84. Gano (OOS), 90+1. Dutoit (OOS) 29. Edmilson Junior (STA) – 21. Capon (OOS), 75. Vandendriessche (OOS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 23:26.
Standard Lutych:
Ochoa – Pocognoli (C), Laifis, Luyindama Nekadio, Cavanda – Mpoku, Agbo (78. Emond), Carlinhos (46. Ndongala), Marin, Edmilson Junior – Sá.
Náhradníci: J-F. Gillet – Emond, Djenepo, Miya, Fai, Ndongala, Scholz.
Trenér:
KV Oostende: Dutoit – Tomašević, Lombaerts, Milić (74. Rezaeian) – Bjelica, Özkan, Siani (C), Vandendriessche, Capon – Akpala (60. R. Živković), Musona (74. Gano).
Náhradníci: Vanhamel – Rozehnal, Canesin, Conté, Rezaeian, Gano, R. Živković.
Trenér:
Náhradníci: J-F. Gillet – Emond, Djenepo, Miya, Fai, Ndongala, Scholz.
Trenér:
KV Oostende: Dutoit – Tomašević, Lombaerts, Milić (74. Rezaeian) – Bjelica, Özkan, Siani (C), Vandendriessche, Capon – Akpala (60. R. Živković), Musona (74. Gano).
Náhradníci: Vanhamel – Rozehnal, Canesin, Conté, Rezaeian, Gano, R. Živković.
Trenér:
Rozhodčí: Sebastien Delferiere
Diváci:
Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Antonio Milić, přichází Ramin Rezaeian.
Standard Lutych: Ochoa – Pocognoli (C), Laifis, Luyindama Nekadio, Cavanda – Mpoku, Agbo, Carlinhos, Marin, Edmilson Junior – Sá.
Náhradníci: J-F. Gillet – Emond, Djenepo, Miya, Fai, Ndongala, Scholz.
KV Oostende: Dutoit – Tomašević, Lombaerts, Milić – Bjelica, Özkan, Siani (C), Vandendriessche, Capon – Akpala, Musona.
Náhradníci: Vanhamel – Rozehnal, Canesin, Conté, Rezaeian, Gano, R. Živković.
Rozhodčí: Sebastien Delferiere.
12.03.17 St. Lutych-Oostende 2 : 2
30.10.16 Oostende-St. Lutych 3 : 1
20.12.15 Oostende-St. Lutych 4 : 1
23.08.15 St. Lutych-Oostende 1 : 2
23.11.14 Oostende-St. Lutych 3 : 2