PSG – Nantes 4:1 (kon.) | Dijon – Troyes 3:1 (kon.) | Guingamp – Angers 1:1 (kon.)
Štrasburk – Rennes 2:1 (kon.) | Toulouse – Méty 0:0 (kon.)
Toulouse FC
0:0 (0:0)
FC Méty
Sobota 18.11.2017, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

90+1
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Ibrahima Niane.

77
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Corentin Jean, přichází Jimmy Durmaz.

73
    Žlutou kartu dostává Kelvin Amian (Toulouse FC).
    70. Sanogovy nůžky končí na břevně

70
    Zatím největší šance zápasu. Po rohovém kopu se odrazil míč k střídajícímu Sanogovi, který si ho zpracoval hrudí a druhým dotekem pálil přes hlavu. Míč se odrazil od břevna!

69
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Somália, přichází Yaya Sanogo.

65
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Giannelli Imbula, přichází Ola Toivonen.

54
    Nolan Roux je prvním potrestaným hráčem druhého poločasu. Při hlavičkovém souboji udeřil lokem soupeře do obličeje.

42
    V závěru poločase se hosté usadili na útočné polovině. Dossevi centroval do vápna, ale po odraženém míči musel hasit rychlý protiútok soupeře faulem za žlutou kartu.

40
    Blin přišlápl kopačku Cafúovi a dostává za to od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
    24. Červená karta

24
    Fallou Diakné je vyloučen. Hlavní rozhodčí se poradil s asistenty a uděluje za hrubý zárkok červenou kartu.

18
    Andy Delort pádil za míčem jak je jeho zvykem. Niakhaté ho ale nyní sestřelil tvrdým skluzem a je za to odměněn žlutou kartou.

Vít Schück

Branky:

Karty:   40. Blin (TOU), 73. Amian (TOU) – 18. Niakhaté (MTZ), 42. Dossevi (MTZ), 54. Roux (MTZ)   24. Diagné (MTZ)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 16:5. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:11.
    Toulouse FC: Lafont – Amian, Diop (C), Jullien, Michelin – Imbula (65. Toivonen), Blin – Jean (77. Durmaz), Somália (69. Sanogo), Gradel – Delort.
    Náhradníci: Goicoechea – Sylla, Yago, Sangaré, Durmaz, Sanogo, Toivonen.

FC Méty: Didillon – Rivierez, Biševac (C), Niakhaté, Assou-Ekotto – Diagné – Dossevi (90+1. Niane), Cafú, Cohade, Nguette – Roux.
    Náhradníci: Kawašima – Basin, Poblete, Jouffre, Goudiaby, Mollet, Niane.

Rozhodčí: Ben El Hadj – Cano, Rahmouni