Bayern – Augsburg 3:0 (kon.) | Hoffenheim – Frankfurt 1:1 (kon.) | Leverkusen – RB Lipsko 2:2 (kon.)
Mohuč – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 3:1 (kon.) | Hertha – Mönchengladbach 2:4 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:1 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 18.11.2017, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 12. kolo

Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou. (17:29:51)

Dnešní utkání je tedy u konce a oba týmy berou po jednom bodu. Frankfurt se ve 13. minutě dostal do vedení díky parádní střele Kevina-Prince Boatenga a následně domácí hodně dlouho nepouštěl k nějakému pořádnému zakončení. Jedinou šanci na vyrovnání v první půli měl Wagner, nicméně selhal a po poločase měli navrch hosté. To nakonec trvalo až do nastaveného času druhé poločase. Pak se však míče chopil Gnabry, který tutovku předložil Marku Uthovi, jenž zblízka nezaváhal. Za pět minut dvanáct tak Hoffenheim zachránil aspoň remízu.

90+3

90+2
    Na druhé straně chtěl zahrozit Rebić. Útočník Frankfurtu si však při zpracování míče pomohl rukou.
    90+1. Mark UTH - 1:1

90+1
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Neskutečné! Hosté o vítězství přicházejí v nastavení. Gnabry se fantasticky uvolnil na levé straně pokutového území a pak přihrávkou na malé vápno našel MARKA UTHA. Domácí forvard vyslal tvrdou střelu, kterou zblízka překonal bezmocného Hradeckého.

90+1
    Opět jen zakončení zpoza šestnáctky. Své štěstí zkusil Serge Gnabry, nicméně jeho střela skončila stejně jako ta předchozí.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Nakonec přišla jen další skákavá střela, která letěla přesně do náruče Lukase Hradeckého. Reprezentační gólman Finska teď nemusí řešit nějaké velké šance soupeře.

89
    Znovu je míč na útočné polovině Hoffenheimu. V pokutovém území je však asi sedm osm hráčů Frankfurtu a přes takovou zeď se jen těžko prosazuje.

88
    Rebić byl tentokrát příliš důrazný, když se chtěl prodrat přes bránícího hráče. Ten skončil na trávníku.

86
    Rohový kop Hoffenheimu již nebyl nebezpečný. Míč letěl velmi vysoko nad hlavami všech potenciálně zakončujících hráčů.

85
    Jedovatá přihrávka z pravé strany šestnáctky teď měla projít kolem bližší tyče až před Hradeckého, ale do cesty se míči skvěle postavil Salcedo.

84
    Až nyní to vzal na sebe znovu Amiri. Tentokrát již střídající hráč trefil bránu, nicméně nevýraznou střelu poslal přesně do náruče Lukase Hradeckého.

83
    Nadále se domácí jen marně snaží prodrat k zakončení. Sledujeme jen obléhání pokutového území soupeře.

82
    Amiri se trochu ukvapil, když se odhodlal k zakončení zpoza pokutového území. Střela letěla několik metrů vedle Hradeckého brány.

81
    Vůbec se teď Hoffenheim nemůže dostat k pořádnému ohrožení Hradeckého. Naopak Frankfurt drží míč daleko od svého gólmana.
    79. Baumann (HOF) zneškodnil obrovskou šanci Rebiće (FRN)

79
    Velká šance Rebiće! Útočník Frankfurtu nejprve přihrával na malé vápno, ale míč se k němu okamžitě vrátil a přišla tvrdá střela. Baumann však zachránil domácí fotbalisty.