Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Minsk 5:0 (kon.) | Kunlun – Petrohrad 1:8 (kon.)
Čerepovec – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | N.Novgorod – Toljatti 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Admiral Vladivostok
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC Dinamo Minsk
Sobota 18.11.2017, 08:00 • Fetisov Arena • KHL

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemnou sobotu. (10:18:37)

Zápas je u konce, Vladivostok jasně přejel Dinamo Minsk v poměru 5:0. Výhra domácích se začala rodit už v první třetině, kdy už po třech minutách vedli po gólech Krasnoslobodceva a Manukjana 2:0. Ve druhé třetině přidal jednu branku Makarenko a v závěrečné periodě se ještě dvakrát prosadil Žafjarov. Nalimov si dnes své čisté konto jednoznačně zasloužil, připsal si několik dobrých zákroků. Jeho protějšek Enroth sice obdržel pět branek, ale ve většině případů to nebylo jeho vinou a spoustu šancí ještě Vladivostoku vychytal.

59:32
    Damir Žafjarov v oslabení vypálil bekhendem, k hattricku měla ale tato střela daleko.

58:33
    Asi poslední šance pro Minsk jak pokazit Nalimovovi čisté konto. Po vražení na hrazení je vyloučen Konstantin Glazačev.
    58:15 Damir ŽAFJAROV - 5:0

58:15
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Pátý gól Vladivostoku a druhý DAMIRA ŽAFJAROVA je na světě. Útočník Admiralu dostal kotouč na pravý kruh a Enroth neměl šanci se tak rychle přesunout. Asistence: Maxim Kazakov, Nikolaj Gluchov.

57:32
    Karaban je vyloučen za hákování a domácí tak mohou ještě navýšit své vedení.

56:44
    Dmitrij Korobov nikam nespěchá, čeká za vlastní brankou, až jeho s
    sspolurháči dostřídají.

56:07
    Po vyhození Admiralu se píská zakázané uvolnění.

55:18
    Nalimov neměl problém se zakončením Marca-Andreho Gragnaniho.
    54:42 Damir ŽAFJAROV - 4:0

54:42
    V době, kdy už byli hosté v plném počtu Admiral navyšuje své vedení už na 4:0. DAMIR ŽAFJAROV dostal přihrávku před bránu, kdy byl úplně sám a střelou z první překonal Enrotha. Asistence: Pavel Makarenko.

53:56
    Arťom Volkov i v oslabení zaútočil a hezky vypálil z levého kruhu. Nalimov ale zůstal stoprocentní.

52:38
    Vladimir Děnisov je vyloučen za podražení. Přesilová hra pro Vladivostok.

52:21
    Puk skončil na střídačce Minsku. Vhazovat se bude v útočném pásmu Vladivostoku.

51:21
    Dmitrij Korobov tvrdě vypálil od modré, ale ani tato střele za Nalimovova záda neprošla.

50:48
    Marc-Andre Gragnani chtěl střílet z pravé strany, ale kotouč mu přeskočil přes čepel hokejky.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 1. Krasnoslobodcev (Volčenkov, Sabolič), 3. Manukjan (Fiščenko, Glazačev), 25. Makarenko (Kazakov, Žafjarov), 55. Žafjarov (Makarenko), 59. Žafjarov (Kazakov, N. Gluchov)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Volčenkov, Blum, N. Gluchov, Mnacjan, S. Iljin, Miščenko, Sergejenko, Gičibekov – Alexandrov, Sajustov, Tkačov – Krasnoslobodcev, Sabolič, Wright – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Manukjan, Glazačev, Fiščenko.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Šinkevič, Korobov, Znacharenko, Chenkel, Ďukov – Fontaine, Howden, Linglet – An. Stěpanov, Kovyršin, Gavrus – Pavlovič, Šarangovič, Kulakov – Karaban, A. Volkov, Drozd – Bujnickij.

Rozhodčí: Naumov, Fraňo – Zacharov, Sysev