Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Minsk 5:0 (kon.) | Kunlun – Petrohrad 1:8 (kon.)
Čerepovec – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | N.Novgorod – Toljatti 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Admiral Vladivostok
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC Dinamo Minsk
Sobota 18.11.2017, 08:00 • Fetisov Arena • KHL

58:33
    Asi poslední šance pro Minsk jak pokazit Nalimovovi čisté konto. Po vražení na hrazení je vyloučen Konstantin Glazačev.

57:32
    Karaban je vyloučen za hákování a domácí tak mohou ještě navýšit své vedení.

52:38
    Vladimir Děnisov je vyloučen za podražení. Přesilová hra pro Vladivostok.

40:56
    Dmitrij Sajustov je vyloučen za hákování, Minsk si může zpříjemnit začátek třetí třetiny přesilovou hrou.

38:22
    Pak se před Nalimovem strhla menší potyčka a rozhodčí to vyřešil vyloučením. Jegor Šarangovič a Nikolaj Gluchov dostali dvě minuty za hrubost.

37:53
    Ivan Miščenko je už podruhé v zápase na trestné lavici, tentokrát za hákování.

29:09
    Ivan Miščenko je vyloučen za nedovolené bránění. Hosté budou mít šanci snížit svou ztrátu.

22:10
    Ilja Šinkevič oslabí svůj tým, protože je vyloučen na dvě minuty za krosček.

19:48
    V závěru třetiny ještě jedno vyloučení. Na trestnou lavici musí Dmitrij Korobov za nedovolené bránění.

07:51
    Poprvé v utkání se vylučuje. Na trestnou lavici se usadil Pavel Makarenko za podražení.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 1. Krasnoslobodcev (Volčenkov, Sabolič), 3. Manukjan (Fiščenko, Glazačev), 25. Makarenko (Kazakov, Žafjarov), 55. Žafjarov (Makarenko), 59. Žafjarov (Kazakov, N. Gluchov)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Volčenkov, Blum, N. Gluchov, Mnacjan, S. Iljin, Miščenko, Sergejenko, Gičibekov – Alexandrov, Sajustov, Tkačov – Krasnoslobodcev, Sabolič, Wright – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Manukjan, Glazačev, Fiščenko.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Šinkevič, Korobov, Znacharenko, Chenkel, Ďukov – Fontaine, Howden, Linglet – An. Stěpanov, Kovyršin, Gavrus – Pavlovič, Šarangovič, Kulakov – Karaban, A. Volkov, Drozd – Bujnickij.

Rozhodčí: Naumov, Fraňo – Zacharov, Sysev