Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Minsk 5:0 (kon.) | Kunlun – Petrohrad 1:8 (kon.)
Čerepovec – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | N.Novgorod – Toljatti 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Severstal Čerepovec
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Sobota 18.11.2017, 15:00 • Ice Palace • KHL

28:47
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Valerij Vasiljev – 2 min., sekání).

27:11
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Timkin – 2 min., hákování).

25:57
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Daniil Vovčenko – 2 min., podražení).

17:41
    Nick Schaus doslova zápasnickým chvatem skolil k zemi svého soupeře a jeho zákrok je oceněn dvěma minutami za držení. Přesilovou hru si tak znovu vyzkouší Čerepovec.

13:53
    Po komerční pauze však bude následovat hra čtyři na čtyři. Kaletnik nejprve sekl Jevsejenkova, ten však celou situaci následně přihrál a dostane také dvě minuty. Pro změnu však za nafilmovaný pád.

11:07
    Přesilovku si vyzkouší také hosté. Menší trest za nedovolené bránění udělil hlavní sudí Adamu Masuhrovi.

01:23
    První přesilovou hru zápasu si vyzkouší domácí. Oskar Osala již usedá na trestnou lavici, kde bude pykat dvě minuty za hákování.