Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Minsk 5:0 (kon.) | Kunlun – Petrohrad 1:8 (kon.)
Čerepovec – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | N.Novgorod – Toljatti 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Lada Toljatti
Sobota 18.11.2017, 15:00 • Nagorny Arena • KHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera! (17:35:02)

Nejvyšší ice time

NNO: Michail Grigorev (O) – 21:35 (27 střídání)

TOG: Charles Genoway (O) – 24:12 (31 střídání)

Čas strávený v útočném pásmu: 11:38 – 11:49

Je tu konec! Torpedo poráží doma Ladu 3:1. Sledovali jsme však poměrně vyrovnaný souboj, třetí třetinu si však domácí dokázali pohlídat. Vítěznou branku vstřelil v 29. minutě Sergej Kosticyn. Gólman Ivan Lisutin pak zase pomohl k výhře Novgorodu 24 úspěšnými zásahy!

59:54
    Blíží se konec utkání, všechny tři body zůstanou doma.

59:04
    Hosté se zatím nedostali ani ke hře bez brankáře. Běží již poslední minuta!

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:11
    Čas na srovnání se ale hostům krátí.

56:01
    Střely na branku: 29 – 25

55:51
    Lada nakonec vyslala na Lisutinovu svatyni při přesilovce celkem čtyři střelecké pokusy.

55:45

53:46
    Sergijenkovi již začala druhá trestná minuta, Lisutin zatím bez práce.

53:45
    Díky přesilovce je tu dobrá šance pro Ladu na to, aby snížila náskok soupeře.

53:45
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., nedovolené bránění).

53:10
    A další zásahy pro mladého ruského brankáře hostů. Toljatti tak stále ještě může díky němu pomýšlet na nějaký bodový zisk z tohoto utkání.

52:40
    Domácí vyzkoušeli Krasotkina hned třikrát, gólman Lady ale vždy připraven.

51:01
    Necelých devět minut do konce. Novgorodu se podařilo ve 44. minutě zvýšit na 3:1 zásluhou Paršina a toto skóre platí i nyní.

50:01
    Střely na branku: 23 – 21

49:55

48:56
    První polovina z trestu Ježova je za námi.

47:55
    Hokejisté Novgorodu mají možnost navýšit svůj náskok. Podaří se jim to?

47:55
    Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Denis Ježov – 2 min., držení protihráče).

46:50
    Nyní ale dva zásahy pro domácího gólmana Lisutina.

46:15
    Oba brankáři zatím nejsou v závěrečné periodě nějak výrazně zaměstnáváni.

45:01
    Střely na branku: 19 – 18
    44:10 Denis PARŠIN - 3:1

44:10
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí odskakují na začátku čtvrté minuty ve třetině o dva góly! Autorem branky je DENIS PARŠIN, pro něhož je to osmá trefa v sezoně 2017/2018. Asistence: Jurij Sergijenko.

42:05
    Jeden z domácích útočníků otestoval Krasotkinovu pozornost.

41:35
    Hostům se vůbec nepodařilo ohrozit Lisutina.

41:29

41:00
    Ještě necelá půlminuta přesilovky hostů.

40:10
    Jak již bylo zmíněno – úvod periody se nese v duchu přesilové hry Toljatti.

40:01

Obě mužstva se vrátila zpět na ledovou plochu. Přestávka po druhé třetině tedy spěje do svého konce.

Lada začne třetí třetinu na přesilové hře. Do konce trestu Mozera ještě zbývá 1 minuta a 29 vteřin.

Čas strávený v útočném pásmu: 07:23 – 08:26

Čtyřicet minut utkání za námi. V prostřední dvacetiminutovce jsme viděli dvě branky – po jedné na každé straně. Ve 25. minutě nejprve srovnával na 1:1 Semjon Valujskij. O čtyři minuty později ale domácí znovu vedli. Přesilovou hru totiž využil Sergej Kostycin. Závěrečná třetina slibuje zajímavou podívanou!

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:57
    Prostřední dvacetiminutovka nám již nic dalšího nenabídne.

39:29
    31 vteřin před koncem třetiny je tu další početní výhoda Lady.

39:29
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jevgenij Mozer – 2 min., držení protihráče).

39:01
    Hlasatelem ohlášena poslední minuta druhé periody.

35:31
    Střely na branku: 16 – 15

35:03

34:54
    Do konce trestu již zbývá posledních pár vteřin.

34:04
    Domácím se již podařilo ubránit první minutu z početní výhody soupeře.

33:03
    Lada má k dispozici další přesilovou hru. Dokáže srovnat na 2:2?

33:03
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jan Muršak – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min., nesportovní chování).

32:50
    Přechod Novgorodu do útočné třetiny nebyl dle pravidel – čároví pískají postavení mimo hru.

32:32
    Můžeme znovu pokračovat. Po icingu a oddechovém čase se vhazuje po pravici Ivana Lisutina.

32:32
    Oddechový čas pro domácí.

32:32
    Zakázané uvolnění od Torpeda.

31:55
    V rohu v obranné třetině domácích bojuje o touš hned několik hráčů.

31:01
    Krátce po polovině zápasu tedy Novgorod znovu vede nad Toljatti, tentokrát 2:1.

30:20
    Torpedo nespěchá s rozehrávkou.

30:01
    Střely na branku: 16 – 9

29:29
    Zakázané uvolnění domácích se pískat nebude, Ježov tak musí hrát puk.

28:59
    Novgorod při chuti! Nyní střílel z mezikruží Žukov, Krasotkin ale předvedl dobrý postřeh.
    28:41 Sergej KOSTICYN - 2:1

28:41
    Ano, je tomu tak a domácí opět vedou! Po přihrávce Galuzina z levé strany prostřeluje gólmana hostů z první SERGEJ KOSTICYN. Člen dnes čtvrté útočné formace Torpeda se prosadil letos poprvé, 2:1! Asistence: Vladimir Galuzin, Michail Grigorev.

28:25
    Domácí vyhráli buly.

28:23
    Dokáže Torpedo využít následující přesilovky a vrátit se tak zpět do vedení? Vhazování po levici Antona Krasotkina.

28:23
    Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Jegor Babenko – 2 min., hákování).

27:59
    Icing Toljatti.

27:45
    Od modré vypálil ihned po vhazování Vorobjov, Lisutin vyrazil do ochranné sítě.

27:41
    Nyní už zásah gólmana Novgorodu. Hosté zlepšili ve druhé třetině sou hru.

27:35
    Ke střele na levé straně napřáhl Genoway, jeho pokus byl ale zblokován prvním bránícím hráčem.

27:18
    Brankář Lisutin zastavuje za brankou puk pro své spoluhráče.

26:56
    Zpět do akce. Vhazuje se po pravici Ivana Lisutina.

26:56
    Hra přerušena, ke slovu se hlásí první reklamní přestávka ve druhé periodě.

26:40
    Kapustin zavezl zpět do útočného pásma Lady.

25:55
    Achmetov nahodil za Lisutinovu branku, kotouče se ale jako první ujímá soupeř.

25:01
    Střely na branku: 13 – 7
    24:50 Semjon VALUJSKIJ - 1:1

24:50
    Lada právě vstřelila branku!
    A hosté následně srovnávají skóre zápasu! Z pravé strany vystřelil po Soinově přihrávce SEMJON VALUJSKIJ a jeho pokus skončil pod horní tyčí. Šestadvacetiletý útočník se zapsal letos pošesté mezi střelce, 1:1! Asistence: Sergej Soin.

24:19

24:09
    Toljatti se osvobozuje, do konce trestu Vasilije Strelcova zbývá již pouhých 10 vteřin.

23:41
    Grigorevova nebezpečná střela, brankář Lady ovšem odolal.

23:20
    První polovina z přesilovka Torpeda je pryč.

22:58
    Daugavinšova střela z první, Krasotkin však nemusel zasahovat.

22:41
    Nyní se ale soupeři podařilo dostat puk alespoň do střední zóny.

22:21
    Novgorod úspěšný na buly.

22:19
    Je tu druhá početní převaha domácích hokejistů. Dokáží při ní navýšit své vedení? Vhazování po pravici Antona Krasotkina.

22:19
    Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Vasilij Strelcov – 2 min., nedovolené bránění).

21:44
    Útočná akce Achmetov i nevyšla, kupředu znovu míří domácí.

21:16
    Kundrátkův pokus sražen mimo Krasotkinův dosah.

20:32
    Vhazovalo se opět po levici Ivana Lisutina.

20:30
    Kotouč se dotkl ochranné sítě za brankou domácích, hra tedy znovu přerušena.

20:23
    Nyní už ale Lisutin zasahuje, následně se bude vhazovat po jeho levé ruce.

20:17
    Kapustinova střela od levého mantinelu míjí tři tyče.

20:01

Hokejisté Torpeda a Lady se vracejí zpět ze šaten na led Nagorny Areny. Druhá dvacetiminutovka začne za několik málo okamžiků.

Čas strávený v útočném pásmu: 04:16 – 04:01

První třetina je minulostí. Vstup do utkání vyšel lépe domácím. Hned ve 4. minutě totiž udeřil po ubráněné přesilovce soupeře Jegor Dugin. Torpedo si pak ještě vytvořili pár dalších dobrých příležitostí, Krasotkin vždy ale své spoluhráče podržel. Uvidíme, co nám nabídne další průběh utkání. Nikam proto neodcházejte!

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:58
    V úvodní periodě se již nic dalšího nestane.

19:01
    Ohlášena byla poslední minuta první dvacetiminutovky.

18:29
    Paršin se obtočil kolem branky a následně to zkoušel na bližší tyč. Krasotkin byl ale připraven na správném místě.

18:07
    Čároví pískají zakázané uvolnění domácího celku, vhazovat se tedy bude poblíž Lisutina.

17:56
    Toljatti zakládá svou útočnou akci od vlastního brankáře.

17:36
    Můžeme pokračovat. Vhazování po levici Antona Krasotkina.

17:36
    Hra přerušena, následuje druhá reklamní přestávka.

16:57
    Na druhé straně vystřelil od modré Fatkullin, Krasotkin ovšem vyrazil bez větších problémů.

16:21
    Lada se znovu pokusila ohrozit soupeřovu branku. Genoway to však nevymyslel zrovna nejlépe.

15:48
    Grigorev dokázal vyhodit puk alespoň do střední třetiny, domácí stihnou vystřídat.

15:01
    Střely na branku: 8 – 6

14:42
    Bočarovova útočná snaha neměla dlouhého trvání.

14:10
    O kotouč se bojuje u pravého hrazení v útočné zóně hostů.

13:53

13:40
    Mastrjukovův střelecký pokus, Lisutin ale vyráží.

13:32
    Lada kombinuje v útočném pásmu.

12:54
    Stoljarovovi již běží druhá trestná minuta.

12:11
    Domácí vyhráli buly a ihned vyhazují.

12:06
    Djakovova akce, Lisutina má touš ve svém držení.

11:55
    Hosté se ujímají kotouče.

11:53
    Dokáže Toljatti využít třetí nabídnuté přesilové hry? Vhazování po levici Ivana Lisutina.

11:53
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Gennadij Stoljarov – 2 min., hákování).

11:36
    Je tu ovšem další signalizovaný trest pro Novgorod, hosté mají zatím ponechanou výhodu.

11:01
    Střely na branku: 8 – 4

10:48

10:44
    Torpedo vyhazuje a ubrání tak i druhou početní výhodu soupeře.

10:17
    Genoway si s Mastrjukovem vyměnili dvakrát kotouč, střelu druhého jmenovaného z pravé strany pak brankář Novgorodu vyrazil.

10:03
    Genowayova prudká střela od modré čáry končí v náručí Lisutina.

09:49
    První polovina z trestu Kundrátka je minulostí.

09:39
    Ladě se zatím nepodařilo usadit se v útočné zóně.

08:54
    Torpedo dostává puk pryč z vlastní třetiny.

08:48
    Vzápětí tu je druhá přesilovka pro hostující mužstvo. Vhazování po levici Ivana Lisutina.

08:48
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Tomáš Kundrátek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

08:45
    Lisutin vyráží střelu Mastrjukova z pravé strany.

08:14

07:57
    Od modré zkusil štěstí jeden z domácích beků, na Krasotkina si ale nepřišel.

07:46
    Torpedo zpět v útočném pásmu.

07:18
    Soin vyváží puk z vlastní třetiny, jeho spoluhráči mají tak možnost vystřídat.

06:40
    Obrovská šance pro domácí, Krasotkin ale vytáhl velmi dobrý zákrok!

06:16
    Novgorod vyhrál buly.

06:14
    Konec reklamní přestávky, vhazuje se po levici Antona Krasotkina.

06:14
    Po reklamní přestávce si první přesilovku v zápase zahraje také domácí Torpedo.

06:14
    Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Charles Genoway – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

05:58
    Od pravého mantinelu prověřil Lisutina Novotný.

05:31
    Od modré čáry nyní vystřelil Grigorev, k dorážce se pak ještě snažil dostat Stoljarov, brankář Lady ale podržel nyní své mužstvo.

05:22
    Gračov našel Kosticyna, Krasotkin schoval puk ve svém náručí.

05:01
    Střely na branku: 2 – 1

04:36
    Rozehrávka Lady nepřesná, kotouče se tak znovu ujímají domácí.

04:18
    Genoway se vrací s pukem zpět za vlastní branku.
    03:37 Jegor DUGIN - 1:0

03:37
    Domácí ubránili přesilovou hru soupeře a nyní otevírají skóre tohoto utkání! Do samostatného úniku se dostal JEGOR DUGIN a bekhendovým blafákem překonal Krasotkina mezi betony. Rodák z Čeljabinsku se tak prosadil posedmé v sezoně, 1:0 pro Torpedo! Asistence: Kaspars Daugavinš, Tomáš Kundrátek.

03:23

03:12
    Přesilová hra Lady se pomalu chýlí do svého konce. Touš se nachází ve střední zóně.

02:32
    Zernov projel s pukem zpět do útočné třetiny, ke střele se ale nedostal. Domácí následně znovu vyhazují.

02:24
    Začíná druhá minuta z Paršinova trestu.

01:56
    Domácí se osvobozují a mohou tak vystřídat.

01:36
    Mastrjukov ohrozil z pravé strany Lisutinovu branku.

01:27
    Hosté získávají po buly kotouč na své hole.

01:23
    První přesilovou hru v tomto utkání si zahrají hokejisté Toljatti. Vhazování po pravici Ivana Lisutina.

01:23
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., vysoká hůl).

01:03
    První zákrok pro hostujícího brankáře Krasotkina.

00:42
    Genoway s pukem u vlastní branky, oba týmy poprvé střídají.

00:11
    Krasotkin přikryl puk pod lapačku, vhazovat se tak následně bude poblíž jeho svatyně.

00:03
    Úvodní buly pro Ladu.

00:01

Hymna za námi, utkání začne co nevidět!

Obě mužstva jsou již nastoupena na ledové ploše. Nyní zazní ruská státní hymna.

Startující brankáři
    (Statistiky: KHL – sezona 2017/2018)

NNO: Ivan Lisutin – 30 let, RUS
    Z:14 V:5 OG:21 PR:1,88 ÚS(%):92,5 SO:3

TOG: Anton Krasotkin – 20 let, RUS
    Z:11 V:1 OG:25 PR:2,90 ÚS(%):91,6 SO:0

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Grigorev, Želdakov, Barancev, Šulenin, Sergijenko, Fatkullin, Kundrátek – Daugavinš (A), Dugin, Muršak – Paršin, Galuzin (A), Stoljarov (C) – I. Zacharčuk, Mozer, Urakov – S. Kosticyn, Gračov, Žukov – M. Lazarev.

Lada Toljatti: Krasotkin (Ivannikov) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Ďjakov, D. Ježov (C), Kirillov, Kostromitin, Morenec – Harper, Novotný (A), Kapustin – Mastrjukov, Zernov, Bělousov – Bočarov, Soin (A), Valujskij – A. Strelcov, V. Strelcov, Achmetov – Babenko.

Rozhodčí: Jurij Oskirko, Anton Kislov – Nikita Viljugin, Alexej Maitak.

Pěkné sobotní odpoledne dámy a pánové! Dovolte mi, abych Vás ještě jednou přivítal při sledování utkání KHL mezi Torpedem Nižnij Novgorod a Ladou Toljatti. Začínáme přibližně za 20 minut!

Torpedo Nižnij Novgorod - Lada Toljatti, 15:00 SEČ

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! Program KHL dnes pokračuje dalším pěti zápasy. Zde budete moci sledovat souboj mezi Torpedem Nižnij Novgorod a Ladou Toljatti. Úvodní vhazování bude v Nagorny Areně vhozeno v 15:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 4. Dugin (Daugavinš, Kundrátek), 29. S. Kosticyn (Galuzin, Grigorev), 45. Paršin (Sergijenko) – 25. Valujskij (Soin)

Rozhodčí: Jurij Oskirko, Anton Kislov – Nikita Viljugin, Alexej Maitak