Columbus – NY Rangers 2:0 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:1 (kon.) | Philadelphia – Calgary 4:5 (po pr.)
Dallas – Edmonton 6:3 (kon.) | Ottawa – Arizona 2:3 (po pr.) | Winnipeg – New Jersey 5:2 (kon.)
Los Angeles – Florida 4:0 (kon.)
Los Angeles Kings
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
Florida Panthers
Sobota 18.11.2017, 22:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To bude z mé strany všechno. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělní noci a u dalšího textového přenosu, třeba z NHL zase někdy na počtenou. (01:01:42)

Dnešní utkání sleduje 18 230 diváků.
    Králové utnuli sérii čtyř domácích porážek a Florida přehráli jasně 4:0.

Je dobojováno! Los Angeles Kings dokázali po čtyřech zápasech naplno bodovat a dokonce i vyhrát s čistým štítem. Na druhé straně Florida nehrála špatný zápas, ale dnes byli prostě lepší Králové, kteří na svém ledě vyhráli 4:0.

Jako první se v dnešním zápase prosadil Tyler Toffoli po krásné přihrávce Drewa Doughtyho. Druhá třetina se obešla bez branek. Ty přišly až v poslední části hry. Nejprve na začátku třetiny se trefil Jonny Brodzinski. Dnešní gól byl jeho vůbec první gól v NHL. Poté se dlouho nic nedělo, až tedy do času 55:19, kdy hostující obrana zapoměla na Andyho Andreoffa, který zvýšil na rozdíl tří branek. O finální tečku se postaral gólem do prázdné branky Trevor Lewis.

Los Angeles má ve svém programu víkendový back-to-back zápas. Dnešním zápasem ukončili domácí představení a hned zítra je čeká venkovní trip na horkou půdu ve Vegas. I Florida nebude mít čas na odpočinek, protože bude pokračovat ve svém kalifornském výletu. Tentokrát v Honda Center proti Anaheimu.

59:37
    Kuemper si musel poradit se střelou s velikého úhlu. To bylo asi všechno, co jsme dnes mohli vidět.

59:07
    Jenže hosté se i v poslední minutě snaží aspoň o čestný úspěch, ale domácí obrana je naprosto skvělá v dnešním zápase.

59:01
    Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiy.

58:31
    Zápas se už bude dohrávat, Kuemper je blízko k čistému konto. Ocenění na konci zápasu ho zřejmě nemine.
    57:07 Trevor LEWIS - 4:0

57:07
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Někdo z domácích hráčů lehce vyhodil puk do útočného pásma. TREVOR LEWIS zapnul své rychlostní motory, aby puk dostihnul. To se povedlo a po krátké přípravě zvýšil vedení svého celku na konečných – 4:0. Asistence: Tanner Pearson, Nick Shore.

56:33
    Kopitar si najel blíže ale ani tohle nepomohlo ke vstřelení další branky v tomto utkání.

56:15
    Ani tohle zatím nebude gól, Andy Andreoff se nedokázal prosadit přes dva hráče.

56:12
    Oddechový čas pro hosty.

56:03
    Kopitar to zkusil z vlastního pásma, ale puk se dokutálel vedle hostující branky. Vhazovat se bude před Kuemperem.

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 9. Toffoli (Doughty, D. Brown), 43. Brodzinski (J. Jokinen, Dowd), 56. Andreoff (Toffoli, Kempe), 58. Lewis (Pearson, N. Shore)

Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Doughty (A), Forbort, Folin, Muzzin, Martinez, MacDermid – D. Brown (A), Kopitar (C), Iafallo – Lewis, Kempe, Pearson – Toffoli, N. Shore, Andreoff – Brodzinski, Dowd, J. Jokinen.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Weegar, McCoshen – Dadonov, Barkov, Huberdeau (A) – Vrbata, Trocheck (A), Hunt – Sceviour, Bjugstad, J. McGinn – Haley, Balisy, Brickley.

Rozhodčí: Kowal, Luxmore – MacPherson, Amell

Diváci: 18 230