Slavia – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Benátky n/J | 6:3 (kon.) | | | Kadaň – Vsetín | 0:4 (kon.) |
Prostějov – Třebíč | 9:0 (kon.) | | | Motor ČB – Ústí n/L | 7:1 (kon.) |
Columbus – NY Rangers | 2:0 (kon.) | | | Detroit – Buffalo | 3:1 (kon.) | | | Philadelphia – Calgary | 4:5 (po pr.) |
Dallas – Edmonton | 6:3 (kon.) | | | Ottawa – Arizona | 2:3 (po pr.) | | | Winnipeg – New Jersey | 5:2 (kon.) |
Los Angeles – Florida | 4:0 (kon.) |
Chabarovsk – Dynamo Moskva | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Vladivostok – Minsk | 5:0 (kon.) | | | Kunlun – Petrohrad | 1:8 (kon.) |
Čerepovec – Magnitogorsk | 0:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Toljatti | 3:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Čeljabinsk | 2:0 (kon.) |
Řisuty – Jablonec n/N | 1:8 (kon.) | | | Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 0:1 (kon.) | | | Šumperk – Nový Jičín | 7:0 (kon.) |
Kopřivnice – Poruba 2011 | 0:6 (kon.) | | | Nymburk – Písek | 4:2 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Letňany | 2:5 (kon.) |
Kolín – Havlíčkův Brod | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Žďár n/S – Mor. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Klatovy – Tábor | 0:2 (kon.) |
Bílina – Most | 6:3 (kon.) | | | Pelhřimov – David Servis | 4:6 (kon.) | | | Děčín – Kobra | 2:5 (kon.) |
Trutnov – Vrchlabí | 3:4 (kon.) |
Třinec – Sparta | 4:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 7:4 (kon.) | | | Zlín – Chomutov | 2:1 (kon.) |
Vítkovice – Slavia | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – HC Plzeň | 0:4 (kon.) |
Pardubice – Žďár n/S | 5:4 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 6:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Salzburg | 1:3 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 5:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | HC Plzeň – HC Litvínov | 6:2 (kon.) |
Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 3:5 (kon.) | | | Liberec – Letňany | 5:1 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 2:0 (kon.) |
Třinec – Vsetín | 3:6 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 4:3 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 4:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 1:6 (kon.) |
Technika Brno – Havířov | 3:2 (po pr.) | | | Třemošná – Slavia | 0:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Letňany | 3:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Kometa Brno | 2:11 (kon.) | | | PZ Kladno – Ústí n/L | 5:1 (kon.) |
Třinec – Přerov | 2:5 (kon.) | | | Warriors Brno – Poruba | 2:1 (kon.) |
HC Vimperk – Soběslav | 1:6 (kon.) | | | Frýdlant – Lomnice n/P | 1:5 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Studénka | 0:7 (kon.) |
Třemošná – HC Rokycany | 3:2 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Rosice | 11:3 (kon.) | | | Černošice – PZ Kladno | 9:2 (kon.) |
Radomyšl – HC Vimperk | 5:4 (po pr.) | | | Telč – Strakonice | 6:3 (kon.) | | | Kobra Praha B – HC TNP Praha | 2:5 (kon.) |
Poděbrady – Žabonosy | 6:3 (kon.) | | | Čáslav – Mladá Boleslav B | 7:5 (kon.) | | | Králův Dvůr – Příbram | 1:2 (kon.) |
Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 1:3 (kon.) | | | Milevsko – Hluboká n.V. | 4:1 (kon.) | | | Kroměříž – Uničov | 6:3 (kon.) |
Rožnov p. R. – Poruba "B" | 4:7 (kon.) | | | Vlašim – Lev Benešov | 4:3 (kon.) | | | Kutná Hora – V.Popovice | 0:5 (kon.) |
Mělník – Rakovník | 6:1 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uh.Ostroh | 6:5 (po pr.) | | | Tachov – Kaznějov | 10:4 (kon.) |
Trstěnice – Čerti Ostrov | 4:10 (kon.) | | | Blansko – Velká Bíteš | 4:5 (po pr.) | | | Hvězda B – Zbraslav | 11:7 (kon.) |
Neratovice – Slaný | 1:5 (kon.) | | | Chotíkov – Nejdek | 3:6 (kon.) |
Č.Budějovice – Karlovy Vary | 12:3 (kon.) |
HC Lovosice – Klášterec nO | 0:0 (*18:00) | | | – Kadaň | 13:6 (kon.) |
konec
Motor sledge České Budějovice
12:3
(7:1, 1:2, 4:0)
SKV Sharks Karlovy Vary
44:50
|
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (sledge) (Dvořák – 2 min, Téčko).
|
|
25:12
|
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (sledge) (Ebendorfer – 2 min, podražení).
|
|
03:39
|
Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Berger – 2 min, nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
5. Klíma (Habeller), 6. Klíma (Kalegeris), 8. Habeller (Kalegeris, Klíma), 12. Kalegeris (Klíma), 12. Klíma (TS), 13. Kalegeris, 15. Klíma (Habeller, Dvořák), 16. Kalegeris (Habeller), 32. Kalegeris (Habeller), 36. Kalegeris (Habeller), 40. Kalegeris (Klíma), 45. Kalegeris (Klíma) – 14. Kovařík (Wágner), 21. Berger, 25. Wágner (Berger)
Rozhodčí: Horáček – Němec, Loucký
Diváci: 15
Neproměněná penalta:
Motor sledge České Budějovice:
Švec – Ebendorfer, Klíma, Kalegeris, Kalina, Dvořák, Habeller
Náhradníci:
Trenér:
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger, Wágner, Michalčín, Volf, Jeřábek, Haas, Kovářík, Karafiát
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger, Wágner, Michalčín, Volf, Jeřábek, Haas, Kovářík, Karafiát
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Horáček – Němec, Loucký
Diváci: 15
Dominik Zajan
@zajan_dominik