Pardubice – Liberec 6:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Bulldogs 6:3 (kon.) | Chodov – Znojmo 11:5 (kon.)
Vítkovice – Sparta 6:2 (kon.) | Střešovice – Otrokovice 6:5 (po pr.)
PSN Tatran Střešovice
6:5 (2:1, 3:2, 0:2 - 1:0)
PSG Panthers Otrokovice
Neděle 19.11.2017, 18:00Livesport Superliga • 13. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (20:00:30)

Je dobojováno! Tatran nakonec zvládl prodloužení a díky brance Petra Brautfergera získává bonusový bod! Domácí hráče však dnešní ztráta může mrzet. Tatran měl dnešní souboj skvěle rozehraný a Otrokovicím svým přístupem takřka daroval vyrovnání!

61:08 Petr BRAUTFERGER - 6:5

61:08
    Tatran právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Domácí celek krásnou kombinací rozhoduje o svém triumfu! Po rychlé kombinaci uklidil míček do odkryté branky PETR BRAUTFERGER! Asistence: Milan Meliš.

60:40
    Tatran vybojoval míček na své hokejky a domácí hráči se poprvé během prodloužení podívali do útoku. Přihrávku před branku zablokoval obránce.

60:10
    Hosté se v úvodu prodloužení usadili na polovině Tatranu a snaží se dostat do střelecké pozice.

60:01

Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo! Tatran ve třetí třetině zbytečně bránil a vyčkával, čehož Otrokovice využily a během minuty dokázaly vyrovnat na 5:5! O vítězi tedy rozhodne prodloužení nebo nájezdy.

60:00

59:15
    Jakub Slavík dlouho vyčkával s rozehrávkou na polovině soupeře a podle všeho se už dočkáme prodloužení.

58:14
    Otrokovice mohly dokonat obrat, jenže domácí brankář skvělým zákrokem zastavil zakončení na zadní tyč!

57:35
    Marek Deutsch poslal krásnou přihrávku na pravé křídlo, jenže nikdo z jeho spoluhráčů přihrávku nedostihl a Otrokovice mohou hrát.

56:50
    Domácí Tatran se najednou tlačí do útoku a snaží se v závěru urvat vítězství na svou stranu.
    55:50 Pavel JURČÍK - 5:5

55:50
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Je vyrovnáno! Otrokovice to nakonec dokázaly! Na krásnou přihrávku do volného prostoru si počkal PAVEL JURČÍK a svou druhou brankou v krátkém časovém sledu vyrovnal! Asistence: Lukáš Petřík.

55:02
    Domácí znovu uklidňují hru na vlastní polovině a Otrokovicím prakticky nepůjčují míček. Tatran si hlídá své vedení.

54:56
    Hosté přeci jen snižují a dramatizují závěr dnešního utkání! Otrokovicím vykřesal naději PAVEL JURČÍK! Asistence: Lukáš Petřík.

54:10
    Karel Ťopek táhl útok hostujícího celku po pravém křídle, jenže proti přesile obránců neměl v individuální akci šanci na úspěch.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 7. Svoboda (Váňa), 16. Slavík (Meliš), 25. Meliš (Sládeček), 36. Váňa (Svoboda), 38. Slavík, 62. Brautferger (Meliš) – 5. Kittel (Pešat), 28. Jurčík (Kittel), 35. Zapletal (Sovják), 55. Jurčík (Petřík), 56. Jurčík (Petřík)

PSN Tatran Střešovice: Kafka (Mich. Rebro) – Tlapák, Deutsch, Švejkovský, Mühlfait, Marek Beneš, Vítovec – Nehila, Jiř. Kolísko, Slavík – Sládeček, Meliš, O. Němeček – Svoboda, Gašparík, Váňa – Brautferger.
    PSG Panthers Otrokovice: Malina (Michaljovič) – Ťopek, Szweda, Kostka, Švajný, Kundrata, Mich. Nagy – Sovják, Jurčík, Zapletal – Koníček, Pešat, Mar. Nagy – Kittel, Kvapil, Petřík – Vykopal, Čevela.

Rozhodčí: Pangerl, Šedivý