Vítkovice – Ostrava 8:4 (kon.) | Tatran – Jičín 7:8 (kon.) | Olomouc – Královské Vinohrady 10:3 (kon.)
Liberec – Chodov 2:12 (kon.) | Židenice – Panthers 2:4 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
7:8 (3:4, 1:2, 3:2)
Finance Novák FBK Jičín
Neděle 19.11.2017, 15:00 • STODOLA Aréna Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 12. kolo

Pro dnešek je to ode mě vše! Přeji Vám krásný zbytek dne a uvidíme se na dalších společných zápasech. Nashledanou! (17:19:57)

Dnešní zápas sledovalo 62 diváků.

Střely třetí třetiny:
    Domácí – 7
    Hosté – 10

Třetí třetina byla dost vyrovnaná. Bylo zde i několik vyloučení. Ke konci bylo skóre vyrovnané a vypadalo to, že bude prodloužení, ovšem Jičín stihl zasadit ještě jednu branku. Tento zápas končí v poměru 7:8 pro Jičín.

58:45
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Nikola Mrázková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

58:27
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je GABRIELA ŽŮRKOVÁ. Asistence: Kristýna Bachmaierová.

58:09
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LENKA FALTUSOVÁ. Asistence: Liana Matěvosová.

57:15
    Oddechový čas pro hosty.

57:15
    Vyloučení v týmu Únětická 12 Tatran Střešovice (Karolína Vachušková – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

55:49
    Samková rychle reaguje a chytá míček do rukou.

55:30
    Týmy si dlouho míček u sebe neudrží. Pokaždé zasáhne obrana a posílá míček útoku, na to však rychle reaguje obrana soupeře.

54:09
    Vachušková málem svoji střelou zařídila vyrovnání.

51:20
    Tatran nasadil rychlé tempo a zasypává jičínskou bránu značným počtem střel.

51:00
    Autorem branky je KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ. Asistence: Adéla Zehrerová.

50:51
    Autorem branky je ANNA VÁLKOVÁ. Asistence: Lucie Chaloupková.

50:14
    Jičínu se naskytly dvě velké šance. Jejich střely však končí mimo branku.

49:34
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je LUCIE FLORIANOVÁ. Asistence: Gabriela Žůrková.

47:50
    Hra se odehrává na polovině hřiště hostů. Obrana se úspěšně drží.

47:06
    Bachmaierová z první míjí branku.

46:35
    Jičín si obsazuje branku domácích a naskytla se šance pro Bachmaierovou. Míček však proletěl nad brankou.

45:50
    Faltusová získala míček a dostala se až k zakončení, nicméně míček posílá mimo branku.

45:22
    Vyloučení v týmu Únětická 12 Tatran Střešovice (Karolína Marko – 2 minuty, Hrubost).

45:22
    Žůrková se prokličkovala od vlastní branky k domácí brance, následně byla sražena obránkyní Tatranu.

44:01
    Humlová si opět připisuje další zákrok.

42:30
    Humlová se nenechala zastrašit střelou Svobodové a úspěšně její střelu chytá.

41:32
    Kůželová leží na zemi. Naštěstí to vypadá, že nejde o nic vážného. Doufáme, že všechno pro ni dobře dopadne.

41:20
    Jičín se usazuje na domácí polovině hřiště.

40:48
    Reková zkoušela svůj nájezd na branku zakončit střelou na branku. Neúspěšně.

Hosté – 6

Ve druhé třetině byly aktivnější jičínské hráčky. Oba týmy nasadily rychlé tempo, ovšem hosté svou obratností posílali míček do sítě. Tatran sice měl více šancí na gól, nicméně si dokázal prosadit jednu branku. Druhá třetina skončila v poměru 4:6 pro Jičín.

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:53
    Žůrková přestřeluje branku.

37:50
    Autorem branky je KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ. Bez asistence.

35:53
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Žaneta Kůželová – 2 minuty, Bránění ve hře).

34:50
    Pěkný zásah jičínské brankářky.

33:50
    Míček létá z jedné strany na druhou.

33:20
    Hra se odehrává na domácí polovině hřiště.

32:41
    Rekov z velkého úhlu posílá míček mimo branku.

31:30
    Tatran se usazuje na půdě hostů.

31:21
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Karolína Exnarová – 2 minuty, Držení).

31:14
    Faltusová pálí na branku Samkové. Míček však zasahuje tyčku.

30:22
    Vachušková zasahuje svojí střelou masku brankářky.

29:05
    Jičín je ve hře aktivnější a pěkně zatápí pod kotlem tatranské obraně.

28:40
    Jičín právě vstřelil branku! MARKÉTA KOSOVÁ, která dobře zpracovala přihrávku od Kristýny Bachmaierové střílí z výhodné pozice na branku a posílá míček do sítě.

27:50
    Střela od Vachuškové končí na tyči.

25:00
    Síly na hřišti jsou dost vyrovnané. Po první třetině se stihl Jičín oklepat a dělá velké problémy Tatranu.

24:46
    Jičín právě vstřelil branku! Zmatku před tatranskou bránou dokázala využít LUCIE FLORIANOVÁ a Kristýna Bachmaierová.

24:10
    Vyloučení v týmu Únětická 12 Tatran Střešovice (Lenka Morová – 2 minuty, Nedovolená vzdálenost).

22:50
    Krásný zásah jičínské brankářky.

22:03
    Obrana Jičína neustále rozráží šance Tatranu na branku. Tatran se však nevzdává a neustále zkouší jičínskou obranu.

Hosté – 11

Do první třetiny lépe vstoupili domácí. Hra měla rychlé tempo a odehrávala se vice na půdě Jičína. Ke konci ovšem Jičín rychle reagoval a první třetina dopadla v poměru 3:4 pro hosty.

Trestné střílení družstva Tatranu. Střílí Žaneta Kůželová, která šanci neproměnila.

18:00
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

17:16
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je LUCIE KLOUTVOROVÁ. Asistence: Nikola Mrázková.

16:22
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je LUCIE FLORIANOVÁ. Asistence: Lucie Kloutvorová.

15:29
    Vyloučení v týmu Únětická 12 Tatran Střešovice (Adéla Zehrerová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

15:07
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je KRISTÝNA BACHMAIEROVÁ. Asistence: Gabriela Žůrková.

15:00
    Hra má opravdu vysoké tempo.

13:19
    Reindlová svojí střelou na branku zasahuje tělo hráčky.

12:50
    Domácím se na jejich půdě daří. Neustále ve střehu musí být brankářka a obrana Jičína.

12:02

10:49
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je LUCIE KLOUTVOROVÁ. Bez asistence.

10:34
    Autorem branky je ŽANETA REKOVÁ. Asistence: Adéla Kramperová.

09:34
    Autorem branky je ANEŽKA VIPLEROVÁ. Asistence: Liana Matěvosová.

07:50
    Oba týmy si snaží najít volnou cestu, aby poslali míček do branku. To se však nedaří ani jednomu.

06:15
    Jičínská obrana musí stále odolávat útoku Tatranu.

05:10
    Tatran si obsazuje branku Jičína.

04:15
    Matěvosová střílí na branku. Míček letí mimo.

02:58
    Humlová si připisuje první zákrok.

00:50
    Jičín nasazuje rychlé tempo.

Úvodní buly se ujímá Jičín.

00:01

Únětická 12 Tatran Střešovice: Humlová (Císařová) – Chobotská, Sedmíková, Zehrerová, Válková, Brotánková – Reková, Vachušková, Reindlová – Morová, Viplerová, Marko – Matěvosová, Chaloupková, Faťunová – Vlachová, Faltusová, Kramperová.

KM automatik FBK Jičín: Samková – Chlumská, N. Mrázková, Florianová, Bachmaierová – A. Kociánová, Kůželová, Kloutvorová – Žůrková, T. Mrázková, Svobodová – Exnarová, Landgrafová, Kosová.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt.

Oba týmy mají mezi sebou nepatrné rozdíly. Jak tento zápas dopadne? na to si budete muset počkat, začínáme v 15:00.

KM automatik FBK Jičín
    Jičín obsazuje devátou příčku v tabulce s počtem devíti bodů. Má také za sebou výhru proti Olomouci, jejich vzájemný zápas skončil v poměru 7:5.

Únětická 12 Tatran Střešovice
    Tatran se drží na osmé příčce v tabulce s jedenácti body. Na domácí půdě vyhrál pouze jeden zápas. V minulém utkání si Střešovice zahrály proti Pantherům a zápas skončil výhrou 6:4 pro Tatran.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Adéla Bernatová

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Viplerová (Matěvosová), 11. Reková (Kramperová), 13. Faltusová (Matěvosová), 38. Vachušková, 51. Válková (Chaloupková), 51. Vachušková (Zehrerová), 59. Faltusová (Matěvosová) – 11. Kloutvorová, 16. Bachmaierová (Žůrková), 17. Florianová (Kloutvorová), 18. Kloutvorová (N. Mrázková), 25. Florianová (Bachmaierová), 29. Kosová (Bachmaierová), 50. Florianová (Žůrková), 59. Žůrková (Bachmaierová)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Humlová (Císařová) – Chobotská, Sedmíková, Zehrerová, Válková, Brotánková – Reková, Vachušková, Reindlová – Morová, Viplerová, Marko – Matěvosová, Chaloupková, Faťunová – Vlachová, Faltusová, Kramperová.
    Finance Novák FBK Jičín: Samková – Chlumská, N. Mrázková, Florianová, Bachmaierová – A. Kociánová, Kůželová, Kloutvorová – Žůrková, T. Mrázková, Svobodová – Exnarová, Landgrafová, Kosová.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt