Carolina – NY Islanders 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Ottawa 3:0 (kon.)
Vegas – Los Angeles 4:2 (kon.) | Anaheim – Florida 3:2 (kon.)
Anaheim Ducks
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Florida Panthers
Pondělí 20.11.2017, 02:20 • Honda Center, Anaheim • NHL

49:34
    Aaron Ekblad dostal dvě minuty za hákování a Anaheim může v početní převaze rozhodnout.

48:31
    Sami Vatanen a Connor Brickley byli během šarvátky nejaktivnější a dostali dvě minuty za hrubost.

46:11
    Brandon Montour vyhodil puk bez teče z obranného pásma přes ochranné sklo a stal se třetím hráčem, který dnes dostal trest za zdržování hry. Panthers mají k dispozici přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 17 sekund!

44:27
    John Gibson vyhodil puk na levé straně od brankové čáry přes ochranné sklo a dvouminutový trest za zdržování hry místo něj na trestné lavici odpyká Corey Perry.

40:27
    Vincent Trocheck na pravé straně obranného pásma vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Ducks mohou v přesilové hře pojistit své vedení.

37:08
    Brandon Montour dostal dvě minuty za sekání a Florida má další příležitost v podobě přesilové hry.

34:11
    Michael Matheson napřáhl v levém kruhu ke střele, která byla zablokována. Ducks ale znovu půjdou do čtyř. Před přesilovou hrou Panthers ale dostává prostor reklamní přestávka. Antoine Vermette dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

31:10
    Andrew Cogliano dostal dvě minuty za hákování a Florida si zahraje druhou přesilovou hru.

23:58
    Trestné střílení z toho není a Aleksander Barkov byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

22:41
    Mike Liambas se v rychlosti na levém křídle natlačil na přední tyč, kde srazil k ledu Iana McCoshena. Roberto Luongo naštěstí zasažen nebyl a Ian McCoshen narazil do boční sítě. Mike Liambas, dvě minuty za hrubost.

04:03
    Mike Liambas se pustil ve středním pásmu do pěstního souboje s Michealem Haleym a složil ho na lopatky.

00:24
    Jeden z hráčů Floridy na levém křídle podklouzl a Corey Perry se řítil do rychlého protiútoku, který rychle ukončil faulem zezadu Keith Yandle a dostal dvě minuty za podržení.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 19. Manson, 26. Rakell (Wagner, Perry), 42. Montour (Perry, Vatanen) – 36. Trocheck (Yandle, Barkov), 58. Yandle (Barkov, Trocheck)

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Vatanen, Bieksa, Holzer – Rakell, D. Grant, Perry (A) – Cogliano (A), Wagner, Silfverberg (A) – N. Ritchie, Vermette, Roy – Liambas, Rasmussen. Hlavní trenér: Randy Carlyle.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad (A), Matheson, Pysyk, McCoshen, Weegar – Huberdeau (A), Barkov, Dadonov – Hunt, Trocheck (A), Bjugstad – J. McGinn, Balisy, Sceviour – Haley, McCann, Brickley. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Dean Morton, Jake Brenk. Čároví: Derek Amell, Brandon Gawryletz

Diváci: 17174