Benátky n/J – Litoměřice 1:2 (kon.) | K. Vary – Motor ČB 2:3 (kon.) | Třebíč – Kadaň 4:2 (kon.)
Vsetín – Frýdek-M. 5:6 (1:2 po s.n.) | Přerov – Slavia 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 1:9 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
HC Slavia Praha
Pondělí 20.11.2017, 18:00 • MEO Aréna • Chance liga • 24. kolo

Ještě jeden závar před brankou, ale ten již gólem neskončil a hosté tak po o něco lepším výkonu vezou z Přerova všechny tři body. Viděli jsme hodně bojovný hokej, kdy domácí zabrali hlavně v poslední třetině, ale na srovnání to již nestačilo. (20:28:50)

59:41
    Zajímavý pokus z úhlu Polívka dokázal udržet, ale domácí vybojovali ještě jedno vhazování, podaří se jim ještě vyrovnat? Oddechový čas i pro hosty.

59:24
    Zubři se usadili v útoku a Slavia musel rozehrát jen na zakázané uvolnění. přichází oddechový čas domácích.

58:56
    Dorážka Přerova zamířila mimo, domácí stupňují tlak a to již hrají v šesti.

58:38
    DO protiútoku se dostal Krliš, ale na brankáře domácích si nepřišel.

58:11
    Krliš se ocitl v ofsajdu. Hra je tak přerušena, ale oddechový čas ještě nepřijde.

57:48
    Pražané opět vyhodili, daří se jim tak kouskovat možný tlak soupeře.

57:18
    A opět, nahození získali hosté a pospíchají do protiútoku, střelu Endála ale Klimeš vyrazil.

56:51
    Slavia dobře brání a všechny útočné snahy eliminuje. Zubři to budou mít velmi složité.

56:18
    Přerovu už moc času nezbývá, nedaří se mu navíc udržet se v pásmu.

55:43
    A opět posunutá branka, ta teď moc nedrží a bude potřeba náprava.

55:17
    Branka Klimeše byla posunuta, následuje komerční přestávka.

54:58
    Nedaří se mu ale dostat se přes obranný val, hosté jsou opět v útoku.

54:28
    Slavia se usadila ve třetině soupeře, ale střely létaly pouze mimo a Přerov se nakonec dostal ke kotouči.

53:51
    Zubrům se nedaří usadit se s pukem v útoku a navíc přichází další zakázané uvolnění.

53:11
    Hostům se podařilo dostat puk daleko od branky a drží soupeře v jeho obranném pásmu.

52:48
    Teď už to bylo o něco lepší a domácí vybojovali alespoň vhazování v útočné třetině.

52:28
    Zubrům se navíc nepovedla rozehrávka a ta tak skončila pouze na holích obránců.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 37. Pšurný (Berger, Milan Procházka), 46. Pala (Chmelíř, T. Sýkora) – 2. J. Holý (Jankovský), 26. M. Kadlec (Kubica, Šagát), 37. M. Kadlec (Kasík, Endál)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimboch) – Chmelíř, Gazda, M. Novotný, Zbořil, O. Horák, Pala – Goiš, T. Sýkora, Šlahař – Milan Procházka, Pšurný, Berger – M. Kratochvíl, F. Dvořák, Kovařík – Plášek, Václavek, Gago.
    HC Slavia Praha: Polívka (Frodl) – J. Drtina, J. Novák, Barák, J. Holý, Kasík, A. Růžička – Endál, Račuk, Nedvídek – Jankovský, Šafránek, Kubica – L. Krejčík, Šagát, M. Kadlec – Krliš, Furch, Šmerha.

Rozhodčí: Fiala, Kašík – Lukš, Gančarčík