Benátky n/J – Litoměřice 1:2 (kon.) | K. Vary – Motor ČB 2:3 (kon.) | Třebíč – Kadaň 4:2 (kon.)
Vsetín – Frýdek-M. 5:6 (1:2 po s.n.) | Přerov – Slavia 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 1:9 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:2 (3:0, 1:2, 0:0)
SK Trhači Kadaň
Pondělí 20.11.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 24. kolo

A máme za sebou i třetí třetinu tohoto zápasu. Třebíč si v této třetině pohlídala celkový stav utkání a nepustila Kadaň do větších šancí. Hra se spíše přelévala ze strany na stranu, kotouč putoval po kluzišti a Kadani se nedařilo dostat se před Dostála, díky pevné třebíčské obraně. Třebíč tak dnes vítězí zaslouženě 4:2 a bere si další tři body do své tabulky. Kadaňští Trhači dnes ale odjíždějí s prázdnou a budou muset své štěstí zkusit příště. Pro dnešní onlajn přenos to je vše. Děkuji za sledování a někdy příště, na shledanou. (19:55:07)

59:28
    Vhazování ve středním pásmu vyhráli domácí a hosté se pokouší o hru bez brankáře.

59:28
    Oddechový čas pro hosty.

59:25
    Hosté se dostali ke střele na Dostála, ta je však sražená a míří do ochranné sítě.

58:35
    Nyní se po dlouhé době dostali ke kotouči hosté, ti se ale nedostali do střelecké koncovky.

57:30
    Hra se stále přelévá ze strany na stranu. nyní se pokouší rozehrát Kadaň za svojí bránou, dostávají se do středního pásma, v třebíčském obranném pásmu opět úřaduje třebíčská obrana a hosté se dostávají ven ze třetiny.

56:26
    Nyní se Třebíč drží jednoho stylu hry – dostat se ke kotouči a ten následně vyhodit ze své obranné třetiny. Tím se nedaří Kadani dostat dál jak do středního pásma a jakmile se dostanou dál, obrana Třebíče zasahuje a kotouč si berou na své hole.

55:35
    Půža rozehrává kotouč a vyhazuje ho přes střední pásmo až k Dvořákovi. Odtud pokračují hosté.

54:50
    Vhazování před Dostálem si berou domácí, ti vyhazují kotouč z obranného pásma až za bránu Dvořáka, odtud pokračují ve hře hosté.

54:44
    Nyní se pokoušeli hráči vybojovat kotouč v rohu kluziště, hosté byli úspěšnější a hra pokračuje před Dostálem.

53:16
    Bláha rozehrává kotouč se svými spoluhráči přes střední pásmo, nyní se snaží dostat před Dostála, to se jim nedaří a musí začínat znova.

52:40
    Hosté rozehrávají ze svého obranného pásma do středního pásma a odtud se snaží dostat před Dostála.

51:05
    Kratochvíl vyhazuje kotouč do středního pásma, nyní svádí Furch souboj o kotouč za bránou Dostála, úspěšnější jsou hosté, kteří rozehrávají až od své brány.

50:56
    domácí se dostávají po průniku středním pásmem do ofsajdu a vhazovat se bude ve středním pásmu.

50:00
    Vhazování před Dvořákem si berou domácí, Horký se dostává k puku, ale po neshodě se spoluhráči se kotouč ocitá ve středním pásmu.

48:53
    Dolníček s Kristlem a Havlíček s Černým nyní bojovali v rohu o kotouč, který nakonec končí na holi hostů a ti vyráží dopředu.

48:05
    Kristl vybojoval kotouč za zády Dvořáka, hosté ho ale nenechali chvíli v klidu a dostávají kotouč za modrou čáru.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 17. D. Mikyska (Kusko), 17. Tadeáš Král (Malec, Furch), 20. Nedbal (Dolníček), 26. D. Mikyska (Kratochvíl, Kaláb) – 25. Hlava (Chrpa), 30. Hlava (Chlouba, Chrpa)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – Nedbal, Čejka, Furch, Půža, Kaláb, D. Mikyska – R. Erat, Dolníček, Jan Wasserbauer – Horký, Kusko, Vodný – Paták, Tadeáš Král, Malec – Kristl, Mlynář, Kratochvíl.
    SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (Spěšný) – R. Černý, Trefný, Buchtela, Blaha, Szathmáry, Cestr, Šesták – Flynn, Kůs, O. Procházka – Hlava, Chlouba, Chrpa – Dufek, Havlíček, J. Müller – Hejcman, Krejčiřík.

Rozhodčí: Doležal, Barek – Zídek, Špringl.