Chabarovsk – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Barys 6:4 (kon.) | Ufa – Kazaň 0:5 (kon.)
Nižněkamsk – Magnitogorsk 5:2 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 6:3 (kon.) | Jokerit – Omsk 3:0 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Ak Bars Kazaň
Středa 22.11.2017, 15:00 • Ufa Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:18:47)

Statistiky utkání:

Branky: 0:5
    Střely na branku: 21:24
    Vyloučení: 2:0
    Hity: 4:5
    Vyhrané buly: 34:19

Kazaň nakonec naprosto debaklem smetla domácí Ufu, která nepodala špatný výkon, ale Kazaň proměnila své šance a ani jednou nešla do oslabení.
    Hra byla v první třetině dost vyrovnaná, ale nakonec jsme se gólu přece jen dočkali. O první oslabení se postaral domácí brankář Scrivens, který byl následně potrestán v devatenácté minutě, když na levou stranu dostal kotouč Vladimir Tkačov a ránou nad rameno domácího brankáře otevřel skóre utkání.
    Do druhé periody hosté vlétli velmi aktivně a už ve dvacáté šesté minutě slavil branku Alexej Potapov, který tečl střelu Tokranova a poslal Kazaň do dvougólového vedení. V půlce hry předvedl Ben Scrivens skvělý zákrok, když se dostal do samostatného úniku hostující hráč, ale ten neuspěl. Ve třicáté osmé minutě se Anton Glinkin skvěle zastavil puk před obráncem a následnou ranou do levé šibenice zajistil vedení Kazaně už o tři góly.
    Ve třetí třetině pokračovala skvělá hra hostů a v padesáté druhé minutě přidal svůj druhý gól Vladimir Tkačov. Nakonec ještě výsledek na 5:0 urovnal Jaroslav Kosov. Kazaň zaslouženě vyhrála 5:0

59:01
    Nyní se domácí hráč dostal ke střele a chtěl vzít čisté konto Garipovi, ale ten skvěle zasáhl betonem.

58:28
    Kadaň dnes předvedla velmi slušný válec a výhru si jasně zasloužila. Nyní domácí ještě bojují o puk za bránou Garipova.
    57:26 Jaroslav KOSOV - 0:5

57:26
    Kazaň vstřelila branku!
    Tak to už je debakl! JAROSLAV KOSOV dostal skvělou přihrávku od Vladimira Tkačova a zakončoval do poloprázdné brány! Asistence: Vladimir Tkačov.

56:52
    Nyní opět Emil Garipov schoval puk pod lapačku a hra je přerušena.

56:11
    Střela hostů skončila pouze v plexisklu za bránou Scrivense.

55:50
    U puku jsou opět domácí, ale po menším zmatku před brankářem Kadaně ho Emil Garipov chytil pod lapačku.

54:10
    Domácí hráč si objel bránu a Ufa nyní drží puk v pásmu Kadaně.

53:41
    Zakázané uvolnění Kazaně.
    53:28 Michail Gluchov trefil pouze levou tyč.

53:28
    Následně se hosté dostali do šance, konkrétně Michail Gluchov, který našel skulinku mezi betony domácího brankáře, ale pátý gól nepřidal, jelikož trefil levou tyč!

52:49
    Domácí nyní drží puk v pásmu Kazaně a svádí boj u mantinelu.
    51:35 Vladimir TKAČOV - 0:4

Michal Raška

Branky a nahrávky: 19. Tkačov (Markov, Kosov), 26. A. Potapov (Tokranov, D. Musin), 38. Glinkin (M. Gluchov, D. Musin), 52. Tkačov (Galijev), 58. Kosov (Tkačov)

Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Larsen, Loginov (C), Arzamascev, S. Garejev, M. Osipov, Panin, Beljakov, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Burdasov, Zubov (A), Fjodorov – Lisin (A), Juňkov, Soloduchin – I. Makarov, Korotkov, Kuzmin.
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Jarullin, Markov (C), Tokranov (A), D. Musin, Ljamkin, Ohtamaa, Sidorov – Galijev, Lander, Sekáč – Klinkhammer, Tkačov, Kosov – Jazkov, A. Potapov, Lukojanov – Obuchov, M. Gluchov (A), Glinkin – Kara.

Rozhodčí: Denis Naumov, Eduard Odins – Dmitry Sivov, Nikita Shalagin