Vsetín – Benátky n/J 5:1 (kon.) | Motor ČB – Kladno 3:0 (kon.) | Frýdek-M. – Třebíč 1:4 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Prostějov – K. Vary 4:2 (kon.) | Havířov – Přerov 4:5 (kon.)

Vhazování: 26/62 – 36/62 (19:54:43)

Dnešní šlágr WSM ligy je minulostí. Motor v něm porazil Kladno 3:0, když hlavně v prvních dvou třetinách uštědřil soupeři lekci z produktivity. Hosté byli aktivnější, ale pozorná obrana Jihočechů nedovolila Rytířům ani jednou skórovat. Navíc brankář Kváča předvedl skvělý výkon. Budvar aréna byla potřetí v řadě vyprodaná, Českobudějovičtí nadále drží domácí neporazitelnost. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera.

59:37
    Tomáš Kaut (KLA) – 2 minuty za držení protihráče. Tak ještě jedno vyloučení.

58:57
    Navíc nyní Rytíře zastavil ofsajd. Domácí fanoušci už pějí vítězné ódy, dnes se vší pravděpodobností budou v jihočeské metropoli zapíjet tříbodový hokejový večer.

58:41
    Vyloučený Štindl je na ledě, ale času zbývá hostům proradně málo.

57:58
    Jihočeši si hlídají komfortní náskok, nikam se bezhlavě nehrnou a tři body si hlídají.

57:19
    Dnešní utkání sleduje 6421 diváků, Budvar aréna je potřetí za sebou vyprodaná!

56:41
    Petr Štindl (KLA) – 2 minuty za podražení. Je asi po kladenských nadějích, tohle už budou hosté otáčet těžko.

56:25
    Zatímco arénou obíhá mexická vlna, nastěhovali se Středočeši do útočného pásma. Kváču však zatím příliš neohrozili. Poslední komerční přestávka.

55:18
    Vít Jonák si klepl o přihrávku, Rob mu vyhověl, ale rána pak šla nad branku.

54:57
    Kladenští musí něco vymyslet, zariskovat, překvapit, jinak dnes odjedou bez bodu. Naopak Motor už se pochopitelně nikam nehrne.

53:37
    Kutlák vyhodil, a tak to České Budějovice zvládly i tentokrát. Pavlin je zpátky ve hře.

53:06
    Domácí se ale zatím bez větších trablí brání.

52:16
    Machač je na ledě, Kladno kompletní a vymýšlí, jak překonat zatím stoprocentního Kváču.

51:37
    Pavlin byl vyloučen za držení, takže se bude hrát 39 vteřin 4 na 4, pak začne zkrácená početní výhoda hostů. K tomu byli ještě současně vyloučeni za drobnou rozmíšku Vráblík s Přikrylem.