Most – Dvůr Králové n. L. 3:2 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 6:1 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 1:2 (kon.)
Nový Jičín – SHK Hodonín 2:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 5:0 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:8 (kon.)
Tábor – David Servis 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 2:1 (kon.) | Kobra – Řisuty 4:5 (0:1 po s.n.)

Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    Tak drama je tu, protože hostující celek snižuje na rozdíl jedné branky a ješte to bude velmi zajímavé. Autora branky doplníme pozdeji.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:01 hodin.

Druhá třetina je minulostí. Přinesla jednu branku, vstřelil ji hostující celek, ale i tak Most stále vede, a to 3:1.

40:00

37:01
    Tak hosté snižují na rozdíl dvou branek. Autora branky doplníme pozdeji.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:14 hodin.

První třetina je minulostí. Domácí Most ji zvládl na jedničku, vstřelil tři branky a nad Dvorem Králové vede 3:0. Vypadá to, že o vitezi je rozhodnuto, ale nepředbíhejme.

20:00

14:01
    Most právě vstřelil branku!
    Tak tojle už zavání debaklem, protože domácí celek jde do vedení 3:0! Autora branky dolníme pozdeji.

09:01
    A máme tu druhou branku, kterou znovu vstřelil domácí Most. Ten tak jde do vedení 2:0. Autora branky doplníme pozdeji.

04:01
    Domácí celek se brzy dostává do vedení 1:0. Autora branky doplníme pozdeji.

00:01

Zdravím všechny hokejové fanoušky. Druhá liga má na programu další kolo a my budeme sledovat duel Most – Dvůr Králové. Favoritem tohoto zápasu je hostující celek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.