Středa 22.11.2017, 19:45 • Home Monitoring Aréna, Plzeň • Hokejová bitva

Kapitán Václav Polívka právě převzal pohár pro vítěze Bitvy o Plzeň!

64:13
    Tým ZČU právě vstřelil branku!
    Neskutečný obrat završen! Letošní bitvu o Plzeň vyhrává po obratu z 0:3 na 4:3 v prodloužení ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA! Rozhodl PETR MAINER, který clonil před bránou při ráně Tomáše Blumentrita a šikovně tečoval mezi betony Jakuba Frčka!

63:07
    Malota mohl rozhodnout, ale kapitán mediků tvrdou ranou Štekra neprostřelil! Brankář ZČU je zaslouženě oceněn bouřlivým potleskem.

61:53
    Ze střídačky naskočil Martin Hajšman, který si najel na přihrávku Polaty, ale Štekra nepropálil. Dorážet se ještě snažil Pokorný a Polata, ale připraveného gólmana ZČU nepřekonali!

Třetí třetina je u konce, rozhodnout musí až prodloužení 3 na 3 pět minut, případně samsostatné nájezdy!

58:47
    Kučera se se štěstím protlačil před bránu, z úhlu zakončil těsně mimo!

56:46
    Fanoušci bourají Home Monitoring Arénu, je srovnáno! Matyáš Kubík si nabruslil na osu hřiště, vypálil, a před bránou šikovně tečoval JAN BAXA!

55:21
    "Ještě jeden, ještě jeden!" to zní teď arénou. Splnit to mohl Setikovský, ale jen vyprášil betony Jakuba Frčka.

55:21
    Tak to bude ještě drama! Malota zavezl kotouč do útočného pásma, kde však nebyl nikdo v modrém. Puk se dostal k volnému ŠTĚPÁNU HANZLÍKOVI, který svůj brejk proměnil šikovným bekhendovým blafákem zakončeným mezi betony.

53:06
    Kubík vystřelil od modré, jeho schovaná rána skončila na horní tyčce! Lékařská fakulta se v posledních chvíli jen brání, zatím drží dvoubrankový náskok.

52:08
    Beer namazal kotouč Faschingbauerovi, který jel osamocen na Štekra, ale neuspěl! Brankář ZČU vychytal jeho bekhendový blafák a teď hodně podržel naděje svého týmu!

50:55
    Velké šance Západočeské univerzity! Po závaru před bránou se snažili puk dorazit Baxa a Setikovský, ale neprostřelili Frčka a před ním postavené obránce!

46:35
    Medici vyrazili dopředu ve třech proti dvěma, Malota vybídl ke střele Muchku, jeho dobrou střelu Štekr vyráží.

40:32
    Vyloučení v týmu Lékařská fakulta Plzeň (Faschingbauer – 2 min., krosček).

39:01
    Na začátku poslední minuty druhé třetiny je sníženo k radosti většiny fanoušků! Sequens křiznou přihrávkou přes brankoviště našel volného ŠTĚPÁNA HANZLÍKA, který napoprvé sice Frčka nepřekonal, ale poté za něj dokázal puk protlačit.

37:11
    Tým LF Plzeň právě vstřelil branku!
    Krásná akce mediků a Lékařská fakulta vede 3:0! Výtečně vyřešené přečíslení, Faschingbauer zavezl kotouč do pásma, přihrál Polatovi který byl v úhlu, ale ještě vrátil kotouč před bránu, kde byl volný TOMÁŠ KUČERA, který už měl jednoduchou pozici.

36:47
    Další šance ZČU! Mainer byl před bránou zcela osamocený, ale střelci Západočeské univerzity zatím selhávají na skvělém Frčkovi!

34:13
    Chyba v rozehrávce mediků, kterou mohl využít Škarka, avšak sám před Frčkem trefil jen tyč! Následoval menší závar, ale brankář Lékařské fakulty kotouč ukryl. Poté se do sebe ještě pustili Škarka a Muchka, ale nebylo to nic vážného.

32:40
    Z ničeho nic je tu druhá branka mediků! Lékařská fakulta vyrazila do brejku tří proti dvěma, na osu hřiště dostal kotouč JAKUB POKORNÝ, který střelou k tyči dává dnešní druhý gól!

30:12
    Střídání v týmu Západočeská univerzita: ze hřiště odchází Filip Smejkal, přichází Jonáš Štekr.

29:13
    Vyloučení v týmu Západočeská univerzita (Škarka – 2 min., držení protihráče).

21:35
    Vyloučení v týmu Západočeská univerzita (V. Polívka – 2 min., nedovolené bránění).

18:31
    Vyloučení v týmu Západočeská univerzita (Mainer – 2 min., hákování).

15:25
    Brejk Západočeské univerzity řešil Uhlík přímou střelou, Frček vystavil efektní semafor!

13:14
    Blumentrit pěknou přihrávkou našel před bránou volného Setikovského, který vystřelil zády k brance bekhendem, ale Frček znovu mediky podržel!

11:19
    Vyloučení v týmu Lékařská fakulta Plzeň (Fiala – 2 min., držení protihráče).

11:19
    Setikovský se zjevil osamocený před Frčkem, elitní snajpr Akademiků však na jinak svém kolegovi z týmu selhal!

10:34
    Faschingbauer se dostal do další velké šance, z mezikruží osamocený poté přestřelil! Do další akce se protlačil Polata, zblízka však Smejkala nepřekonal.

09:47
    Dvě šance ZČU v krátkém sledu! Houfkův pokus zblízka Frček vyrazil, poradil si i s následnou ranou Slavíka od modré.

06:51
    Lékařská fakulta využívá přesilovku a otevírá stav utkání! JAKUB POKORNÝ dostal nabito na modrou čáru a prostřelil Smejkala mezi betony!

05:03
    První ostřejší zákrok u mantinelu, Pejchar srazil jednoho z hráčů lékařské fakulty a odsedí si dvě minuty za hrubost.

01:08
    Baxa se natlačil před bránu až do Frčka, Pejchar poté kotouč dorazil, branka však nemůže být uznána pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

Matěj Vybíral

Branky a nahrávky: 7. Pokorný, 33. Pokorný, 38. Kučera (Polata, Faschingbauer) – 40. Hanzlík (Sequens), 56. Hanzlík, 57. Baxa (Kubík), 65. Mainer (Blumentrit)

Lékařská fakulta Plzeň: Frček – Ingriš, O. Polívka, Franěk, Kala, Němec, Charvát, Červenka, Fiala, Kurfürst, Kučera, Hajšman, Malota (C), Polata, Muchka, Faschingbauer, Pokorný
    Západočeská univerzita: Smejkal (31. Štekr) – Prachař, Linhart, Houfek, Kubík, Slavík, Rajal, Beer, Blumentrit, V. Polívka (C), Sequens, Mainer, Uhlík, Škarka, Pejchar, Šimůnek, Hřebík, Baxa, Hanzlík, Krajhanzl, Setikovský

Rozhodčí: Malá, Hucl – Pospíšil, Sedláček