Buffalo – Minnesota 4:5 (kon.) | Florida – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | New Jersey – Boston 2:3 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Vancouver 2:5 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:6 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:3 (po pr.)
Detroit – Edmonton 2:6 (kon.) | Washington – Ottawa 5:2 (kon.) | Columbus – Calgary 1:0 (po pr.)
Tampa – Chicago 3:2 (po pr.) | Nashville – Montreal 3:2 (1:0 po s.n.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Colorado – Dallas 3:0 (kon.) | Anaheim – Vegas 2:4 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 1:2 (kon.)
Buffalo Sabres
4:5 (1:3, 2:2, 1:0)
Minnesota Wild
Čtvrtek 23.11.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

39:41
    Jonas Brodin fauloval v levém rohu obranného pásma a dostal v závěru druhé části dvě minuty za nedovolené bránění.

34:56
    Nathan Beaulieu se snažil odstavit clonícího Nina Niederreitera a dostal dvě minuty za hrubost.

32:18
    Josh Gorges fauloval v rohu obranného pásma a vyfasoval dvě minuty za podržení. Wild si po krátké reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru.

28:25
    Mike Rielly v kruhu obranného pásma podržel hůl jednomu z hráčů Sabres, nakonec byl ale oficiálně vyloučen na dvě minuty za hákování.

22:23
    Mike Reilly byl vyloučen na dvě minuty za držení a Sabres mají příležitost vyrovnat v přesilové hře.

14:00
    Benoit Pouliot dostal dvě minuty za hrubost a hokejisté Minnesoty si vyzkouší přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Eichel (Pominville, E. Kane), 23. Nolan (Okposo, Josefson), 39. S. Reinhart (McCabe, Jo. Larsson), 54. Nolan (Beaulieu) – 9. Ennis (M. Foligno, Coyle), 13. Mikael Granlund, 15. Niederreiter (M. Koivu, Suter), 28. Niederreiter (E. Staal, Zucker), 36. Mikael Granlund (M. Koivu, Suter)

Buffalo Sabres: Ch. Johnson (21. Lehner) – Scandella, Falk, McCabe, Antipin, Gorges, Beaulieu – B. Pouliot, R. O'Reilly (A), S. Reinhart – E. Kane, Eichel (A), Pominville – Nolan, Josefson, Okposo (A) – Girgensons, Jo. Larsson, Criscuolo. Hlavní trenér: Phil Housley.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Olofsson, Reilly – Zucker, E. Staal (A), Coyle – Niederreiter, M. Koivu (C), Mikael Granlund – Winnik, Z. Mitchell, Stewart – M. Foligno, Cullen, Ennis. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Chris Rooney. Čároví: Kory Nagy, Tim Nowak

Diváci: 17418