Buffalo – Minnesota 4:5 (kon.) | Florida – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | New Jersey – Boston 2:3 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Vancouver 2:5 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:6 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:3 (po pr.)
Detroit – Edmonton 2:6 (kon.) | Washington – Ottawa 5:2 (kon.) | Columbus – Calgary 1:0 (po pr.)
Tampa – Chicago 3:2 (po pr.) | Nashville – Montreal 3:2 (1:0 po s.n.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Colorado – Dallas 3:0 (kon.) | Anaheim – Vegas 2:4 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 1:2 (kon.)
New York Islanders
4:3 (1:1, 2:2, 0:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Čtvrtek 23.11.2017, 01:05 • Barclays Center, New York • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:04:45)
    Philadelphia se dnes sice dostávala do lepších střeleckých pozic, než proti Vancouveru, výhru to ale stejně nepřineslo

Trestné minuty: 4:10

Tak prodloužení bylo otázkou krátké chvilky. Domácí se dostali do útočného pásma a po Tavaresově důrazu a trefě Joshe Baileyho se New York může radovat z dvoubodového zisku. Philadelphia tak opět padla a na výhru tak čeká už šest utkání!

60:32 Josh BAILEY - 4:3

60:32
    Islanders právě vstřelili branku!
    Akce ale pokračovala, Tavares se nakonec u mantinelu uvolnil a vymyslel skvělou křížnou přihrávku na zcela volného JOSHE BAILEYHO. Jeho první střelu ještě Elliott vyrazil, dorážka už ale prošla mezírkou mezi betonem a tyčkou do branky! Asistence: John Tavares, Nick Leddy.

60:22
    Tavares se snažil obejít Couturiera, ten jej zvládl u mantinelu ubránit.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 37:38
    Zásahy brankářů: 35:34
    Vyhraná vhazování: 34:32
    Hity: 10:18

Šedesát minut hry nerozhodlo, i když šancí na to bylo ve třetí části hry poměrně dost. Greiss a na druhé straně Elliott ovšem předváděli vynikající výkony, připsali si několik těžkých zákroků a i proto teď jdeme do pětiminutového nastavení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Greiss si připsal důležitý zákrok proti Manningovi, takže ještě jedno vhazování.

59:01
    Filppula se snažil objet branku, Mayfield jej ale poměrné brzy o puk obral.

58:20
    Hráči New Yorku mají puk na svých holích, kombinují ale převážně ve středním pásmu. Do útoku se moc nehrnou.

57:32
    Greiss pro jistotu přikryl puk a přerušil hru. Dal tak svým spoluhráčům chvilku na uklidněnou.

56:30
    A Chimera je již zpátky na ledě, hraje se v pěti na obou stranách.

56:17
    Domácím se podařilo vyhodit, jejich oslabení se již chýlí ke konci.

56:00
    Hosté pokračují v tlaku, Gostisbeherovu ránu srazil Tavares holí mimo led.

55:26
    Domácí si berou oddechový čas, chtějí uklidnit situaci.

55:26
    Vedení na stranu hostů mohl strhnout Voráček, dostal skvělou přihrávku na pravou stranu, svůj dnes druhý gól ovšem nepřidal. Greiss se zvládl přemístit a rychlou střelu chytil.

55:12
    Od modré čáry vypálil Gostisbehere a Greiss měl co dělat, aby alespoň vyrazil před sebe.

54:30
    Přesilovka pro Philadelphii. Po vhazování se nedovoleného bránění dopustil Jason Chimera a už je na trestné lavici.

53:48
    Ze středního pásma nahodil Giroux a Greiss měl s tímto skákajícím pukem velké problémy. Nakonec vše vyřešil rozložitou postavou, puk vyrazil před sebe.

53:32
    Z levého kruhu pro vhazování pálil Eberle, Elliott má další úspěšný zákrok.

53:03
    Hraje se v obrovském tempu, na druhé straně už zakončoval Ladd, Elliottovi pomohl Provorov a společnými silami udrželi vyrovnaný stav.

52:32
    Raffl před brankou domácích, byl ale příliš blízko na to, aby dokázal umístit puk na to správné místo.

52:12
    Od modré to zkusil Morin, Greiss měl ale výborný výhled a zákrok pro něj nebyl problém.

51:33
    Na druhé straně poslal přihrávku vzduchem Raffl, Filppula se ji snažil v plné jízdě zpracovat, bylo to ale nad jeho síly.

50:34
    Po ose Boychuk – Tavares se puk dostal k Leemu, jeho bekhendové zakončení bylo dalším oříškem pro Elliotta. Ten znovu zažívá perné chvíle.

49:57
    Tvrdou Boychukovu ránu Elliott vyrazil pravým betonem. Domácí jsou v této části hry jasně aktivnější, ale výsledek se ne a ne dostavit.

48:51
    Domácí se dostali do brejku tři na dva, Clutterbuck křížem hledal Chimeru, ten do nahození vložil hůl, vítězem celé akce se ale stal Elliott, který zvládl šanci zmařit a puk vytěsnit.

47:46
    Filppula posunul hru na pravé křídlo, najíždějící hráč ale narazil do dobře postaveného a bránícího Ho-Sanga. Dopředu už jde New York.

46:19
    Po delší době se do zakončení dostali i hosté, Voráčkovu střelu pokryl Greiss bleskovou lapačkou.

45:54
    Philadelphia se ubránila, Morin se vrátil do hry a hraje se v plném počtu.

44:59
    Pelech vyslal na hostujícího gólmana několik nepříjemných pokusů, ale zatím je to jako pálit do zdi.

44:40
    New York tlačí, Elliott se v ohni střel, ale drží vyrovnaný stav.

43:54
    Hra v pěti nám ale dlouho nevydržela, neboť hosté se dopustili dalšího provinění. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Samuel Morin.

43:09
    Je po přesilovce, skóre se nám nezměnilo.

42:20
    Tlak domácích sice přináší pozice pro střelu, Elliott si zatím ví rady.

41:09
    A může jim pomoct i přesilovka, dvě minuty za vysokou hůl obdržel Brandon Manning.

40:59
    Domácí jsou v tlaku, snaží se opět strhnout vedení na svou stranu.

Trestné minuty: 2:6

Za námi je druhé dějství a stále nám panuje vyrovnaný stav. Nyní už ale 3:3, což ukazuje, že ve druhé třetině bylo na co koukat. A bylo. Philadelphia vstoupila do této třetiny jako velká voda a hned v první minutě se ze sóla prosadil Michael Raffl. Domácím se pak podařilo výsledek otočit, trefili se Johnny Boychuk a Joshua Ho-Sang, jenže to nebylo vše. Na konci 34. minuty využil přesilovku Jakub Voráček a zařídil tak průběžný stav 3:3. Drama bude i nadále pokračovat, není nic rozhodnuto!

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:52
    Okolo pravého mantinelu se před branku nacpal Sanheim a podařilo se mu i zakončit. Sice to bylo v pádu, přesto musel dávat Greiss velký pozor.

39:21
    Na přihrávku od mantinelu si sjel Seidenberg, Elliott se stačil včas přemístit.

38:51
    Na druhé straně předvedl dobrý forčekink Tavares a rázem byli domácí usazeni v pásmu.

38:18
    Philadelphia pouze nahodila puk do útočného pásma a hráči šli střídat.

37:35
    Tlak domácích pokračuje, soupeř má nyní problém i se základními věcmi, jako je vyhození puku z obranného pásma.

36:53
    Eberle napadal rozehru hostů a moc nescházelo k tomu, aby se dostal i do zakončení.

36:15
    S Beauvillierem se do akce dva na jednoho dostal Nelson, ani jednomu z nich se ale nepovedlo Elliotta překonat. Oba brankáři se dnes opravdu nenudí...

35:35
    Hned ve třech se hosté vydali do kontru a výsledkem byl závar před Greissem. Ten vleže lovil puk v brankovišti, aby nakonec ošemetnou situaci zdárně vyřešil. Poté do něj trochu zbytečné najel Manning a brankář New Yorku trochu vypěnil. Jeho ránu do obránce Philadelphie ale sudí přešli bez povšimnutí.

35:11
    Střelu od modré Elliott docela dobře viděl, to mu ulehčilo zákrok.

34:40
    Blízko čtvrtému gólu byli domácí, do akce dva na jednoho se dostali Tavares a Bailey. Druhý jmenovaný si dobře zpracoval přihrávku a mířil do volného prostoru. Elliottova lapačka ale byla rychlejší a nepřipustila další radost New Yorku.
    33:54 Jakub VORÁČEK - 3:3

33:54
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je znovu vyrovnáno, hosté využívají přesilovku. Už to vypadalo, že je kombinace roztahaná a bez momentu překvapení, rázem ale přišlo zrychlení a před brankou stojící Simmonds poslal na pravou stranu svižný pas a JAKUB VORÁČEK střelou z první překonal Greisse. Asistence: Wayne Simmonds, Claude Giroux.

33:15
    První přesilovka pro Philadelphii. Dvě minuty za sekání obdržel Jason Chimera.

32:54
    Filppula dostal přihrávku do jízdy a musel zakonćovat z bekhendové strany. Jeho rychlý pokus skryl Greiss ve svém postoji.

32:42
    Domácí nasadili vysunuté napadání, Philadelphia tak má docela problémy vůbec založit útočnou akci.

32:04
    Rázem tak musí dotahovat hosté. Co je ale nejdůležitější, stále sledujeme velice svižný a pro diváka atraktivní zápas.
    31:05 Joshua HO-SANG - 3:2

31:05
    Za Elliottem skončil třetí puk! Do Pelechova nahození vložil hůl JOSHUA HO-SANG a lehkou tečí poslal domácí do vedení. Rozhodčí šli zkontrolovat, zda se nejednalo o hru vysokou holí, po krátké chvíli ale gól uznali. Stav je 3:2. Asistence: Adam Pelech, Anthony Beauvillier.

30:59
    Od modré vystřelil Boychuk, Elliott si zvládl puk najít a skrýt jej ve své výstroji.

29:46
    Urputné souboje o puk probíhají v pásmu New Yorku, do bojů se zapojuje i Voráček, zatím bez úspěchu pro hosty.

28:59
    Hosté se ubránili a zase hrají v plném počtu.

28:38
    Elliott má co dělat, aby pochytal všechny výpady. Střely na něj vyslali Ho-Sang i Pelech, stále ale panuje vyrovnaný stav.

28:07
    Samozřejmě pokračuje přesilovka pět na čtyři, domácí jsou znovu nastěhováni v pásmu.
    27:13 Johnny BOYCHUK - 2:2

27:13
    Tak tohle bylo hodné rychle využité! Domácí zakombinovali, stáhli se blíže k brance, na střed si pak sjel JOHNNY BOYCHUK a střelou z první trefil horní růžek Elliottovy branky. Asistence: Josh Bailey, John Tavares.

26:59
    Philadelphia jde do tří! Samuel Morin vyhodil puk přes mantinel a už je na trestné lavici s dvouminutovým trestem za zdržování hry.

26:49
    Po dlouhém obléhání a mnoha přihrávkách pálil od modré Leddy. Elliott pro tuto chvíli zachránil.

25:57
    Druhá přesilovka pro New York. Dvě minuty za hákování dostal Ivan Provorov.

25:39
    Leddy nasadil k individuální akci, projel až do útočného pásma, scházela mu ale větší podpora spoluhráčů. Ke střele se nedostal.

24:28
    Od modré nahazoval Leddy a o teč se pokusil Nelson. Puk trefil, Elliott na změnu směru letu puku zvládl zareagovat a připsat si těžký zákrok.

24:14
    Nelson obral o puk Gostisbehereho, jenže puk mu utekl od hokejky a následná přihrávka na Ho-Sanga byla už trochu na náhodu.

23:53
    Od modré vystřelil zápěstím Hägg, Greiss na jeho pokus dobře viděl a zvládl puk skrýt ve své výstroji.

23:14
    Nyní se domácí dopustili zakázaného uvolnění, vhazovat se bude po Greissově levici.

22:56
    Clutterbuckova snaha o vyrovnání také přišla vniveč, Elliott si na podobné výpady dává velký pozor.

21:36
    O vyrovnání se pokusil Seidenberg, jeho střelu srazil Gostisbehere.
    20:46 Michael RAFFL - 1:2

20:46
    Tak to je rychlý vstup do druhé třetiny! MICHAEL RAFFL dostal přihrávku do brejku, udělal Greissovi bekhendový blafák, trefil tyčku, puk se ale odrazil do gólmanovy brusle a poté za brankovou čáru! Asistence: Sean Couturier, Ivan Provorov.

Trestné minuty: 0:2

Je za námi první třetina, která se odehrála ve velkém tempu a oba týmy se snažily o ofenzivní hokej. Více ze hry měli hosté, kteří už v první minutě donutili rozhodčí jít se podívat na video, zda puk nepřekročil brankovou čáru. Nebylo tomu tak, ale to Philadelphii nezlomilo. Na začátku sedmé minuty stál na správném místě Taylor Leier, od jehož brusle se puk odrazil na Greisse. New York byl chvíli otřesen, ale postupem času se dokázali i domácí dostat do tempa a v 19. minutě se dočkali vyrovnání. Bylo to v přesilové hře a tlak v pásmu využil přesnou střelou Mathew Barzal. Po první třetině tak panuje vyrovnaný stav 1:1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:45
    Ještě jeden výpad New Yorku, hostující obrana však byla v dobrém rozestavení.
    18:53 Mathew BARZAL - 1:1

18:53
    Akce ale pokračovala a domácí dokázali soupeře zmáčknout. Po několika přihrávkách i střeleckých pokusech se puk dostal na levý kruh, kde stál MATHEW BARZAL a ten prudkou ranou propálil Elliotta. Asistence: Josh Bailey, Nick Leddy.

18:37
    Zadovkou u brankoviště hledal Lee spoluhráče, puk pouze prolétl prostorem.

18:04
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají domácí. Dvě minuty za podražení dostal Shayne Gostisbehere.

17:29
    Domácím nepřeje i štěstí, mnoho akcí končí na poslední chvíli, buď už pro blok hostů, nebo nepřesné zakončení v dobré pozici.

16:33
    Philadelphia se ale rychle přesunula do útoku a ke střele se dostal Giroux. Jeho švih skryl Greiss ve své lapačce.

16:10
    Zakázané uvolnění hostů, hra se vrací před Elliotta. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

15:22
    Eberle se dostal do kleští dvou protihráčů a byl z toho poměrně tvrdý hit u mantinelu. Dle rozhodčích to ale bylo v rámci pravidel a pokračuje se ve hře.

14:32
    Neprošel ani Ho-Sang, ten narazil na Simmondse.

13:29
    Už se ale zase hraje opačným směrem, obranným zákrokem se blýskl Giroux. Padl do střely od modré a srazil puk mimo Elliottovu branku.

12:53
    Nyní už zase hosté, rychlou rozehrávkou se snaží prokombinovat kluzištěm ke Greissovi.

11:54
    Od pravého mantinelu pálil Boychuk, Elliott toho moc neviděl, ale zvládl puk vyrazit.

11:17
    Greiss zastavil vyhození hostů, New York pokračuje ve hře.

10:29
    Danick Martel si mohl při svém debutu v NHL připsat gól, dostal se do úniku, jeho střelu mu ale Greiss vytěsnil mimo branku!

09:47
    New Yorku nevyšel ani rychlý kontr tři na dva, celá akce ztroskotala na nepřesné Tavaresově přihrávce.

08:44
    Provorovovi utekl puk přes modrou čáru. zvládl jej ale zachytit a zabránil domácím v rychlém kontru.

08:30
    Puk opustil ledovou plochu, byla v tom ale teč, takže vylučovat se nebude. Pouze se vhazuje po Greissově pravici.

07:59
    Philadelphia je momentálně na koni, naopak domácí se nemohou dostat do tempa. Greiss má plné ruce a nohy práce.
    06:02 Taylor LEIER - 0:1

06:02
    Hosté jdou do vedení. Sanheimův pokus Greiss zvládl betonem vyrazit, ale přesně k TAYLORU LEIEROVI, od jehož brusle se puk odrazil za brankovou čáru. Kopnutí v tom nebylo, gól platí! Asistence: Travis Sanheim, Scott Laughton.

05:14
    Hosté jsou v útočném pásmu, Greiss má opravdu co na práci, musí si dávat pozor na přibývající výpady Philadelphie.

04:56
    Tempo nepolevuje, zatím to tedy vypadá na opravdu rychlý a pohledný zápas.

03:48
    Nakonec z toho byla povedená protiakce, v brejku se ocitl Raffl, Greiss ale jeho pokus o bekhnedový blafák přečetl.

03:35
    Po buly pálil od modré Boychuk a Elliott puk neudržel. Jeho obránci ale prostor vyčistili a vyvezli.

03:22
    Od začátku se hraje útočně laděný zápas. Barzalovu střelu Elliott pro jistotu přikryl a přerušil hru.

02:26
    Greiss ale ani, nyní zasahoval proti střele přes obránce, puk srazil do rohu.

01:55
    Nyní už jsou v útoku hráči New Yorku, Elliott ale zatím zasahovat nemusel.
    00:54 Couturier byl blízko, Greiss ale jeho střelu zastavil na brankové čáře

00:54
    Greiss má za sebou první těžký zákrok. Couturier nejprve přihrával na Girouxe, puk se k němu ale vrátil a ten mohl střílet do poloodkryté branky. Greiss se ale zvládl přemístit a betonem na poslední chvíli ránu vyrazit! Sudí se šli ještě přesvědčit, zda už to nebylo za brankovou čárou, ale po chvilce rozpažili.

00:01

New York Islanders: Greiss (Halák) – Boychuk, Leddy, D. Seidenberg, de Haan, Mayfield, Pelech – Jo. Bailey, Tavares (C), Lee – Eberle, Barzal, Ladd (A) – Ho-Sang, B. Nelson, Beauvillier – Clutterbuck (A), Cizikas, Chimera.

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Hägg, Provorov, Gostisbehere, Manning, Morin, Sanheim – Voráček, Couturier, Giroux (C) – Simmonds (A), Patrick, Weal – Konecny, Filppula (A), M. Raffl – Martel, Laughton, Leier.

Rozhodčí: Schlenker, McCauley – Cormier, Sericolo.

Oba týmy jsou připraveny, máme za sebou i hymnu USA. Můžeme začít.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zápas v Barclays Center začne v 1:00, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.