Buffalo – Minnesota 4:5 (kon.) | Florida – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | New Jersey – Boston 2:3 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Vancouver 2:5 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:6 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:3 (po pr.)
Detroit – Edmonton 2:6 (kon.) | Washington – Ottawa 5:2 (kon.) | Columbus – Calgary 1:0 (po pr.)
Tampa – Chicago 3:2 (po pr.) | Nashville – Montreal 3:2 (1:0 po s.n.) | Arizona – San Jose 1:3 (kon.)
Colorado – Dallas 3:0 (kon.) | Anaheim – Vegas 2:4 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 1:2 (kon.)
Arizona Coyotes
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
San Jose Sharks
Čtvrtek 23.11.2017, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

40:39
    Hned na startu poslední části tu máme vyloučení. Dvě minuty za hákování dostane domácí útočník Derek Stepan, takže San Jose Sharks si zahrají početní výhodu.

30:20
    Ve stejném čase si Arizona Coyotes zahrají přesilovku, protože Joel Ward od rozhodčích dostává dvě minuty za sekání.

12:10
    Coyotes si zahrají přesilovou hru pět na tři, protože Brent Burns ve vyložené situaci sekal soupeře. Bez protestů potom odjel za katr. Hodně dobrá možnost pro Arizonu.

10:49
    Máme tu první vyloučení zápasu a přesilovou hru si zahrají Arizona Coyotes. Logan Couture ze San Jose totiž inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění brankáři. Popravě se mu to vůbec nelíbí.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 53. Perlini (Stepan, Ekman-Larsson) – 15. J. Thornton (Burns, Pavelski), 25. Couture (Donskoi, Braun), 60. J. Ward

Arizona Coyotes: Raanta (15. Wedgewood) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Goligoski, Demers, Connauton, L. Schenn – Perlini, Stepan, Rieder – Keller, Richardson, Fischer – Domi, Dvorak, Rinaldo – Martinook, Cousins, Duclair.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Labanc, J. Thornton, Pavelski – Donskoi, Couture, Hertl – O'Regan, Tierney, Bødker – Meier, Carpenter, J. Ward.

Rozhodčí: Rehman, Nicholson – Gibbons, Cherrey

Diváci: 11 214